audiocd_encoder_vorbis - en to pa translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
pa: ਵੋਰਬੋਸ ਇੰਕੋਡਿੰਗ ਕੁਆਲਟੀ ਜਾਂ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
pa: ਦਿੱਤਾ ਘੱਟੋ-ਘੱਟ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
pa: ਦਿੱਤਾ ਵੱਧ ਤੋਂ ਵੱਧ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
pa: ਦਿੱਤਾ ਔਸਤ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
pa: ਕੁਆਲਟੀ

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
pa: ਘੱਟੋ-ਘੱਟ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
pa: ਵੱਧੋ-ਵੱਧ ਬਿੱਟਰੇਟ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
pa: ਇੰਕੋਡਿੰਗ ਢੰਗ(&E)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
pa: ਵੋਰਬੋਸ ਬਿੱਟਰੇਟ ਸੈਟਿੰਗ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
pa: ਵੱਧ ਤੋਂ ਵੱਧ(&x):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
pa: ਔਸਤ ਬਿੱਟਰੇਟ(&v):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
pa: ਘੱਟੋ ਘੱਟ ਬਿੱਟਰੇਟ(&i):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
pa: ਵੋਰਬੋਸ ਕੁਆਲਟੀ ਸੈਟਿੰਗ(&Q)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
pa: ਜਿਆਦਾ ਚੰਗਾ ਹੈ, ਪਰ ਹੌਲੀ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
pa: ਚੋਣਾਂ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
pa: ਟਰੈਕ ਜਾਣਕਾਰੀ ਸ਼ਾਮਿਲ(&t)
