audiocd_encoder_lame2 - en to pl translation catalogue (78 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
pl: Stała szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
pl: Zmienna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
pl: Tryb stereo

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
pl: Jakość

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
pl: Zamiana bajtów

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
pl: Chroniony prawem autorskim

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
pl: Oryginalny

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
pl: Kodowanie ISO

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
pl: Ochrona przed błędami

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
pl: Zapisz znacznik ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
pl: Ustawienia stałej szybkości transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
pl: Minimalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
pl: Wartość minimalna jest dolnym ograniczeniem

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
pl: Maksymalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
pl: Średnia szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
pl: Zapisz znacznik VBR Xing

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
pl: Wartość minimalnej szybkości transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
pl: Wartość maksymalnej szybkości transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
pl: Wartość średniej szybkości transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
pl: Włącz filtr dolnoprzepustowy

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
pl: Wartość częstotliwości odcięcia dla filtra dolnoprzepustowego

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
pl: Włącz filtr górnoprzepustowy

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
pl: Wartość częstotliwości odcięcia dla filtra górnoprzepustowego

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
pl: Szerokość filtra dolnoprzepustowego

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
pl: Wartość szerokości filtra dolnoprzepustowego

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
pl: Szerokość filtra górnoprzepustowego

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
pl: Opcje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
pl: Chronione prawem &autorskim

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
pl: Zaznacza plik MP3 jako chroniony prawem autorskim

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
pl: Zaznacza plik MP3 jako chroniony prawem autorskim.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
pl: &Oryginalny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
pl: Zaznacza plik MP3 jako oryginalny

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
pl: Zaznacza plik MP3 jako oryginalny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
pl: Kodowanie &ISO

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
pl: Próbuje użyć ścisłego kodowania ISO

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
pl: Wybiera maksymalną szybkość transmisji używaną do kodowania.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
pl: Ochrona przed &błędami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
pl: &Zapisz znacznik ID3

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
pl: Jeśli ta opcja jest włączona i dostępna jest usługa CDDB, wówczas dodany zostanie znacznik ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
pl: Metoda kodowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
pl: Niska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
pl: Wysoka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
pl: &Jakość:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
pl: Ta opcja określa, czy pliki MP3 są nagrywane z jednym, czy z dwoma kanałami. Należy zauważyć, że wybranie opcji <i>"Mono"</i> zmniejsza rozmiar pliku, ale powoduje usunięcie sygnału stereo.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
pl: Połączone stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
pl: Dwukanałowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
pl: Stała szybkość transmisji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
pl: Zmienna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
pl: Ustawienia zmiennej szybkości transmisji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
pl: Średnia &szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
pl: Wybiera maksymalną szybkość transmisji używaną do kodowania.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 32 kbs
pl: 32 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 40 kbs
pl: 40 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 48 kbs
pl: 48 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 56 kbs
pl: 56 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 64 kbs
pl: 64 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 80 kbs
pl: 80 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 96 kbs
pl: 96 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 112 kbs
pl: 112 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 128 kbs
pl: 128 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 160 kbs
pl: 160 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 192 kbs
pl: 192 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 224 kbs
pl: 224 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 256 kbs
pl: 256 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 320 kbs
pl: 320 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
pl: &Maksymalna szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
pl: Zapisz znacznik VBR &Xing

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
pl: Zapisuje dodatkową informację opisującą zmienną szybkość transmisji zgodnie z formatem wprowadzonym przez Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
pl: Wartość minimalna jest dolnym o&graniczeniem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
pl: Mi&nimalna szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
pl: Określa minimalną szybkość transmisji używaną przy kodowaniu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
pl: Szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
pl: Im większa szybkość transmisji, tym lepsza jakość, ale i większy plik.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
pl: Ustawienia filtrowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
pl: Zastosuj filtr &dolnoprzepustowy powyżej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
pl: Zastosuj filtr &wysokoprzepustowy poniżej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
pl: Sze&rokość filtra dolnoprzepustowego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
pl: Szerokość filtra górnoprzepu&stowego
