audiocd-kio - en to pl translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
pl: Szybkość bitowa lub złożoność kodowania Vorbis

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
pl: Podano stałą szybkość bitową

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
pl: Podano ograniczoną, zmienną szybkość bitową

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
pl: Podano przeciętną, zmienną szybkość bitową

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
pl: Dodaj komentarze

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
pl: Złożoność

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
pl: Stała szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
pl: Ograniczona, zmienna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
pl: Przeciętna, zmienna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
pl: Sposób &kodowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
pl: Według złożoności

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
pl: Według szybkości bitowej

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
pl: Ustawienia szybkości bitowej Opus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
pl: Stała szybk&ość bitowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
pl: Ogra&niczona, zmienna szybkość bitowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
pl: &Przeciętna, zmienna szybkość bitowa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
pl: Tutaj można ustawić złożoność zakodowanego strumienia. Wyższa wartość oznacza wyższą złożoność, lecz wolniejsze kodowanie.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
pl: &Ustawienia złożoności Opus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
pl: Wyższa wartość jest lepsza, ale wolniejsza

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
pl: Opcje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
pl: Dodaje opis piosenki do nagłówka pliku. Umożliwia to pokazywanie dodatkowych informacji o piosence w programie odtwarzającym. Informacje te mogą być pobrane automatycznie z Internetu - szczegółowa konfiguracja znajduje się w module <i>"Pobieranie z CDDB"</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
pl: Dodaj &informację o ścieżce
