audiocd_encoder_vorbis - en to pl translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
pl: Jakość lub szybkość transmisji kodowania Vorbis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
pl: Podana minimalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
pl: Podana maksymalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
pl: Podana średnia szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
pl: Dodaj komentarze

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
pl: Jakość

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
pl: Minimalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
pl: Maksymalna szybkość transmisji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
pl: Metoda &kodowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
pl: Na podstawie jakości

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
pl: Na podstawie szybkości transmisji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
pl: Ustawienia szybkości transmisji Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
pl: &Minimalna szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
pl: Ma&ksymalna szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
pl: Ś&rednia szybkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
pl: Ustawienia &jakości Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
pl: Tutaj można określić jakość kodowanego strumienia. Wyższa wartość oznacza lepszą jakość, ale kodowanie jest wolniejsze.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
pl: Wyższa wartość jest lepsza, ale wolniejsza

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
pl: Opcje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
pl: Dodaj &informację o ścieżce

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
pl: Dodaje opis piosenki do nagłówka pliku. Umożliwia to pokazywanie dodatkowych informacji o piosence w programie odtwarzającym. Informacje te mogą być pobrane automatycznie z Internetu - szczegółowa konfiguracja znajduje się w module <i>"Pobieranie z CDDB"</i>.
