kcmaudiocd - en to pl translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
pl: O&gólne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: If you uncheck this option, the KIO worker will not try to use error correction which can be useful for reading damaged CDs. However, this feature can be problematic in some cases, so you can switch it off here.
pl: Jeżeli pole to zostanie odznaczone, korekcja błędów, użyteczna przy odczytywaniu uszkodzonych płyt CD, zostanie wyłączona. Ponieważ funkcja ta stwarza jednak czasem problemy, można ją tu wyłączyć.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
pl: Użyj n&aprawiania błędów podczas odczytu płyty CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
pl: &Pomijaj błędy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
pl: Priorytet programu kodującego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
pl: Najwyższy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
pl: Najniższy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
pl: Normalny

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
pl: &Nazwy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
pl: Nazwa pliku (bez rozszerzenia)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
pl: Następujące makra zostaną rozwinięte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
pl: Gatunek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
pl: Tytuł albumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
pl: Rok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
pl: Artysta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
pl: Tytuł utworu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
pl: Wykonawca albumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
pl: Numer ścieżki

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
pl: Nazwa albumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
pl: Określa to, gdzie pojawią się pliki w stosunku do głównego katalogu enkodera, możesz użyć / aby utworzyć podkatalogi. np.: %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
pl: Lokalizacja plików

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
pl: Zastępowanie nazwy za pomocą wyrażeń regularnych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
pl: Zaznaczenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
pl: Wyrażenie regularne, które zostanie dopasowane do nazw plików. Na przykład użycie zaznaczenia " " i napisu zastępującego "_" spowoduje zastąpienie wszystkich spacji podkreśleniami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
pl: Wejście:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
pl: Wyjście:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
pl: Przykład

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
pl: Fajny wykonawca - przykładowy plik audio file.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
pl: Zastąp przez:

en: %1 Encoder
pl: Program kodujący %1

en: KDE Audio CD KIO Worker
pl: Pracownik KIO płyt CD Audio dla KDE

en: Former Maintainer
pl: Poprzedni opiekun

en: Original Author
pl: Autor pierwszej wersji

en: <h1>Audio CDs</h1> The Audio CD KIO Worker enables you to easily create wav, FLAC, MP3, Ogg Vorbis or Opus files from your audio CD-ROMs or DVDs. The KIO worker is invoked by typing <i>"audiocd:/"</i> in Dolphin's location bar. In this module, you can configure encoding, and device settings. Note that FLAC, MP3, Ogg Vorbis, and Opus encoding are only available if the corresponding libraries (libFLAC for FLAC and libvorbis for Ogg) and utilities (lame for MP3 and opus-tools for Opus) are installed in your system.
pl: <h1>Audio CD</h1>Usługa Audio CD umożliwia łatwe tworzenie plików wav, FLAC, MP3 lub Ogg Vorbis z płyty CD lub DVD z dźwiękiem. Usługa jest wywoływana przez wpisanie <i>"audiocd:/"</i> w pasku adresu Dolphina. W tym module można ustawić kodowanie i urządzenie. Uwaga: kodowanie FLAC, MP3 i Ogg Vorbis jest dostępne tylko wtedy, gdy odpowiednie biblioteki i narzędzia (libFLAC for FLAC and libvorbis for Ogg) and utilities (lame dla MP3 oraz opus-tools dla Opus) są wgrane w twoim systemie.
