kio_audiocd - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Information
pl: Dane

en: Full CD
pl: Cała płyta CD

en: CDDB Information
pl: Dane CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
pl: W tym protokole nie można podawać nazwy serwera. Proszę użyć zamiast tego formatu audiocd:/

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
pl: Brak danych nt urządzenia

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
pl: Urządzenie nie ma uprawnień odczytu na tym koncie. Sprawdź uprawnienia odczytu dla tego urządzenia.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
pl: Urządzenie nie ma praw zapisu na tym koncie.  Sprawdź prawa zapisu dla tego urządzenia.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
pl: Nieznany błąd. Jeśli masz cd w urządzeniu, spróbuj uruchomić cdparanoia -vsQ jako zwykły użytkownik (nie administrator). Czy widzisz listę utworów? Jeśli nie, upewnij się, że masz prawa dostępu do urządzenia. Jeśli używasz emulacji SCSI (prawdopodobne jeśli masz nagrywarkę IDE), upewnij się, że masz prawa zapisu i odczytu w generycznym urządzeniu SCSI - prawdopodobnie /dev/sg0, /dev/sg1, itd. Jeśli i to nie pomoże, spróbuj wpisać audiocd:/?device=/dev/sg0 (lub podobne), aby przekazać kio_audiocd, które urządzenie to CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
pl: AudioCD: Wykryto uszkodzenie płyty na tej ścieżce, możliwe jest uszkodzenie danych.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
pl: Błąd odczytu danych audio dla %1 z płyty CD

en: Could not read %1: encoding failed
pl: Nie można odczytać %1: kodowanie nie powiodło się

en: Track %1
pl: Ścieżka %1
