audiocd_encoder_vorbis - en to pl translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
pl: Jakość lub szybkość bitowa kodowania Vorbis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
pl: Podana minimalna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
pl: Podana maksymalna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
pl: Podana średnia szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
pl: Dodaj komentarze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
pl: Jakość

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
pl: Minimalna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
pl: Maksymalna szybkość bitowa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
pl: Sposób &kodowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
pl: Oparty na szybkości bi&towej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: &Quality based
pl: &Oparty na jakości

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
pl: Ustawienia szybkości bitowej Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
pl: Ma&ksymalna szybkość bitowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
pl: Ś&rednia szybkość bitowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
pl: &Minimalna szybkość bitowa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
pl: Tutaj można określić jakość kodowanego strumienia. Wyższa wartość oznacza lepszą jakość, ale kodowanie jest wolniejsze.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
pl: Ustawienia &jakości Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
pl: Wyższa wartość jest lepsza, ale wolniejsza

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
pl: Ustawienia

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
pl: Dodaje opis piosenki do nagłówka pliku. Umożliwia to pokazywanie dodatkowych informacji o piosence w programie odtwarzającym. Informacje te mogą być pobrane automatycznie z Internetu - szczegółowa konfiguracja znajduje się w module <i>"Pobieranie z CDDB"</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
pl: Dodaj &informację o ścieżce
