kio_audiocd - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Information
sk: Informácia

en: Full CD
sk: Celé CD

en: CDDB Information
sk: Informácie CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
sk: S tomto protokole nemôžete zadávať hostiteľa. Použite formát audiocd:/

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
sk: Chýba špecifikácia zariadenia

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
sk: Zariadenie nemá pre tento účet práva na čítanie. Skontrolujte práva zariadenia na čítanie.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
sk: Zariadenie nemá pre tento účet práva na zápis. Skontrolujte práva zariadenia na zápis.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
sk: Neznáma chyba. Ak máte CD v mechanike, skúste spustiť cdparanoia -vsQ pod vlastným kontom (nie ako root). Vidíte zoznam skladieb? Ak nie, presvedčte sa, že máte práva na prístup k zariadeniu CD. Ak používate emuláciu SCSI (možné ak máte IDE CD napaľovačku) presvedčte sa, že máte práva na čítanie a zápis na všeobecné SCSI zariadenie, ktoré je pravdepodobne /dev/sg0, /dev/sg1, atď. Ak to stále nefunguje, skúste audiocd:/?device=/dev/sg0 (alebo podobne), aby ste povedali kio_audiocd, ktoré zariadenie je CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
sk: Zvukové CD: zistené poškodenie disku na tejto stope, riziko poškodených dát.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
sk: Chyba pri čítaní zvukových dát pre %1 z CD

en: Could not read %1: encoding failed
sk: Nepodarilo sa prečítať %1: zlyhalo kódovanie

en: Track %1
sk: Stopa %1
