audiocd_encoder_lame - en to sk translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
sk: Konštantný dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
sk: Premenlivý dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
sk: Stereo režim

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
sk: Kvalita

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
sk: Prehodenie bajtov

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
sk: Chránený autorskými právami

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
sk: Originál

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
sk: Kódovanie ISO

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
sk: Chybová ochrana

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
sk: Zapísať ID3 značku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
sk: Nastavenie konštantného dátového toku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
sk: Minimálny dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
sk: Minimálna hodnota je pevným limitom

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
sk: Maximálny dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
sk: Priemerný dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
sk: Zapísať Xing VBR značku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
sk: Hodnota minimálneho dátového toku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
sk: Hodnota maximálneho dátového toku

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
sk: Hodnota priemerného dátového toku

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
sk: Povoliť nízko-priepustný filter

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
sk: Hodnota frekvencie odstrihnutia pre nízko/priepustný filter

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
sk: Povoliť vysoko-priepustný filter

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
sk: Hodnota frekvencie odstrihnutia pre vysoko-priepustný filter

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
sk: Šírka nízko-priepustného filtra

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
sk: Hodnota šírky nízko-priepustného filtra

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
sk: Šírka vysoko-priepustného filtra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
sk: Nastavenie filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
sk: Šírka nízko-priepustné&ho filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
sk: Použiť nízko-pri&epustný filter pod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
sk: Šírka vys&oko-priepustného filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
sk: Po&užiť nízko-priepustný filter nad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
sk: Nastavenie premenlivého dátového toku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
sk: Toto vyberá minimálny dátový tok pre kódovanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
sk: Minimálny &dátový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
sk: Toto vyberá priemerný dátový tok použitý pre kódovanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
sk: P&riemerný dátový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
sk: Toto vyberá maximálny dátový tok použitý pre kódovanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
sk: &Maximálny dátový tok

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
sk: Toto zapíše dodatočné informácie o VBR od Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
sk: Zapísať &Xing VBR značku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
sk: Minimálna hodnota &je pevným limitom

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
sk: Možnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
sk: Označí MP3 súbor ako chránený autorskými právami

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
sk: Označí MP3 súbor ako chránený autorskými právami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
sk: Chránené &autorskými právami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
sk: Označí MP3 súbor ako originál

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
sk: Označí MP3 súbor ako originál.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
sk: Ori&ginál

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
sk: Pokúsi sa použiť striktné ISO kódovanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
sk: Kódovanie &ISO

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
sk: &Chybová ochrana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
sk: Ak je začiarknuté a ak je dostupná podpora cddb, bude pripojená ID3 značka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
sk: Zapí&sať ID3 značku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
sk: Čím vyšší dátový tok, tým lepšia kvalita a väčší súbor.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
sk: Metóda kódovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bitrate:
sk: Dátový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
sk: Táto možnosť riadi, či sa MP3 súbor zaznamená s jedným alebo dvoma kanálmi. Uvedomte si, že možnosť <i>"Mono"</i> znižuje veľkosť súboru, ale tiež zničí stereo signál.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
sk: Zmiešané stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
sk: Duálny kanál

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
sk: Nízka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
sk: Vysoká
