kcmaudiocd - en to sk translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
sk: &Všeobecné

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: If you uncheck this option, the KIO worker will not try to use error correction which can be useful for reading damaged CDs. However, this feature can be problematic in some cases, so you can switch it off here.
sk: Ak zrušíte začiarknutie tejto možnosti, KIO obsluha sa pokúsi nepoužívať opravu chýb, ktorá sa hodí pre poškodené CD. Na druhej strane, niekedy táto funkcia spôsobuje problémy, takže ju tu môžete vypnúť.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
sk: Používať kor&ekciu chýb pri čítaní CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
sk: Pre&skakovať chyby

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriorityGroupBox)
en: Encoder Priority
sk: Priorita kódovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
sk: Najnižšia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
sk: Normálna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
sk: Najvyššia

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
sk: &Názvy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
sk: Názov albumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
sk: Nasledujúce makrá budú rozbalené:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
sk: Rok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
sk: Žáner

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
sk: Interpret albumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
sk: Názov albumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
sk: Náhrada názvu pomocou regulárneho výrazu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
sk: Výber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
sk: Nahradiť pomocou:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput)
en: Cool artist - example audio file.wav
sk: Skvelý interpret - ukážkový zvukový súbor.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
sk: Regulárny výraz použitý na všetky názvy súborov. Napríklad pomocou výberu " " a nahradením za "_" nahradíte všetky medzery podčiarknutím.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
sk: Vstup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
sk: Výstup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
sk: Príklad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
sk: Názov súboru (bez prípony)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
sk: Interpret stopy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
sk: Názov stopy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
sk: Číslo stopy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
sk: Určuje umiestnenie súborov vo vzťahu ku koreňovému adresáru kódovania. Na vytvorenie podadresárov môžete použiť "/". Napr.: %{albumartist}/%{albumtitle}

en: %1 Encoder
sk: %1 kódovanie
