audiocd_encoder_vorbis - en to sk translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
sk: Kvalita kódovania alebo dátový tok Vorbis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
sk: Zadaný minimálny dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
sk: Zadaný maximálny dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
sk: Zadaný priemerný dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
sk: Pridať komentáre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
sk: Kvalita

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
sk: Minimálny dátový tok

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
sk: Maximálny dátový tok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
sk: M&etóda kódovania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
sk: Založená na dátovom toku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: &Quality based
sk: Založená na kvalite

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
sk: Nastavenie dátového toku pre Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
sk: Ma&ximálny dátový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
sk: P&riemerný dátový tok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
sk: Mi&nimálny dátový tok:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
sk: Tu môžte nastaviť kvalitu kódovania. Vyššia hodnota znamená vyššiu kvalitu, ale pomalšie kódovanie.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
sk: Nastavenie &kvality pre Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
sk: Vyššia je lepšia ale pomalšia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
sk: Možnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
sk: Pridá popis skladby do hlavičky súboru. Toto zjednodušuje užívateľovi získať pokročilé informácie o skladbe, ktoré sú zobrazované v prehrávači. Tieto informácie môžete získať automaticky z Internetu. Podrobnejšie informácie nájdete v module <i>"Informácie z CDDB"</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
sk: Pridať informácie o &skladbe
