audiocd_encoder_lame - en to sl translation catalogue (78 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
sl: Stalna bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
sl: Spremenljiva bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
sl: Stereo način

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
sl: Kakovost

note: i18n: ectx: label, entry (byte_swap), group (Lame)
en: Byte Swap
sl: Zamenjava bajtov

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
sl: Avtorsko zaščiteno

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
sl: Izvirnik

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
sl: Kodiranje ISO

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
sl: Zaščita pred napakami

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
sl: Zapiši oznako ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
sl: Nastavitve stalne bitne hitrosti

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
sl: Najnižja bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
sl: Najnižja vrednost je trdna meja

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
sl: Najvišja bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
sl: Povprečna bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
sl: Zapiši oznako Xing VBR

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
sl: Najnižja vrednost bitne hitrosti

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
sl: Najvišja vrednost bitne hitrosti

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
sl: Povprečna vrednost bitne hitrosti

note: i18n: ectx: label, entry (enable_lowpass), group (Lame)
en: Enable the lowpass filter
sl: Omogoči nizkoprepustni filter

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the lowpass filter
sl: Vrednost frekvence, pri kateri nizkoprepustni filter reže

note: i18n: ectx: label, entry (enable_highpass), group (Lame)
en: Enable the highpass filter
sl: Omogoči visokoprepustni filter

note: i18n: ectx: label, entry (highfilterfreq), group (Lame)
en: Value of the cutoff frequency for the highpass filter
sl: Vrednost frekvence, pri kateri visokoprepustni filter reže

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
sl: Širina nizkoprepustnega filtra

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
sl: Vrednost širine nizkoprepustnega filtra

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
sl: Širina visokoprepustnega filtra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Options
sl: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
sl: Avtorsko zaščiteno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
sl: Označi datoteko MP3 kot avtorsko zaščiteno

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
sl: Označi datoteko MP3 kot avtorsko zaščiteno.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
sl: Izvir&nik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
sl: Označi datoteko MP3 kot izvirnik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
sl: Označi datoteko MP3 kot izvirnik.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
sl: Kodiranje &ISO

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
sl: Poskusi uporabiti strogo kodiranje ISO

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
sl: To izbere najvišjo bitno hitrost, uporabljeno za kodiranje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
sl: Zaščita pred napakami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
sl: Zapiši oznako ID3

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
sl: Če je izbrano in je na voljo podpora CDDB, bo pripeta oznaka ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
sl: Metoda kodiranja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
sl: Nizka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
sl: Visoka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
sl: Kakovost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
sl: Ta možnost nadzira, ali naj bodo datoteke MP3 posnete z enim ali dvema kanaloma. Zapomnite si, da izbira možnosti <i>"Mono"</i> zmanjša velikost datoteke, vendar pa uniči stereo signal.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
sl: Združeni stereo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
sl: Dvokanalno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
sl: Stalna bitna širina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
sl: Spremenljiva bitna širina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
sl: Nastavitve spremenljive bitne širine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: Avera&ge bitrate:
sl: Povprečna bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_average_br)
en: This selects the average bitrate used for encoding.
sl: To izbere povprečno bitno hitrost, uporabljeno za kodiranje.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 32 kbs
sl: 32 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 40 kbs
sl: 40 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 48 kbs
sl: 48 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 56 kbs
sl: 56 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 64 kbs
sl: 64 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 80 kbs
sl: 80 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 96 kbs
sl: 96 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 112 kbs
sl: 112 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 128 kbs
sl: 128 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 160 kbs
sl: 160 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 192 kbs
sl: 192 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 224 kbs
sl: 224 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 256 kbs
sl: 256 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 320 kbs
sl: 320 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
sl: Najvišja bi&tna hitrost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
sl: Zapiši oznako &Xing VBR

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
sl: To zapiše dodatne podatke, povezane s spremenljivo bitno hitrostjo, kot jih je uvedel Xing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
sl: Najnižja &vrednost je trdna meja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
sl: Najnižja &bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
sl: To izbere najnižjo bitno hitrost za kodiranje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
sl: Višja je bitna hitrost, boljša je kakovost in večja je datoteka.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
sl: Nastavitve filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_lowpass)
en: Apply &lowpass filter above
sl: Uveljavi nizkoprepustni filter nad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enable_highpass)
en: Apply &highpass filter below
sl: Uveljavi visokoprepustni filter pod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
sl: Širina nizkoprepustnega filtra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
sl: Širina vi&sokoprepustnega filtra
