audiocd-kio - en to sl translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
sl: Vorbisova kompeksnost kodiranja ali bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
sl: Določena stalna bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
sl: Določena omejena spremenljiva bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
sl: Določena povprečna spremenljiva bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
sl: Dodaj komentarje

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
sl: Kompleksnost

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
sl: Stalna bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
sl: Omejena spremenljiva bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
sl: Povprečna spremenljiva bitna hitrost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
sl: M&etoda kodiranja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
sl: Kompleksna osnova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
sl: Osnova bitna hitrost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
sl: Opusove nastavitve bitne hitrosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
sl: K&onstantna bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
sl: Omejena spreme&nljiva bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
sl: Po&vprečna spremenljiva bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
sl: Tu lahko nastavite kompleksnost kodiranega toka. Višja vrednost pomeni večjo kompleksnost, vendar kodira počasneje.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
sl: Nastavitev Opusove ko&mpleksnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
sl: Višje je bolje a počasnejše

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
sl: Možnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
sl: V glavo datoteke dodajte opis pesmi. To omogoča, da uporabnike nostavno dobi napredne informacije o skladbi, ki jih prikazuje njegov predvajalnik. Te informacije lahko dobite samodejno prek interneta. Poglejte <i>"CDDB Nalaganje "</i> nadzornega modula za podrobnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
sl: Dodaj informacijo o sledi
