kcmaudiocd - en to sl translation catalogue (41 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: If you uncheck this option, the KIO worker will not try to use error correction which can be useful for reading damaged CDs. However, this feature can be problematic in some cases, so you can switch it off here.
sl: Če ne izberete te možnosti, KIO worker ne bo uporabljal popravila napak, ki je lahko uporabno pri branju poškodovanih CD-jev. Ta zmožnost lahko v nekaterih primerih povzroča težave, zato jo tu lahko izključite.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
sl: Pri branju CD-ja uporabi popravljanje napak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
sl: Ob napakah pre&skoči

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
sl: Prednost kodirnika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
sl: Najvišja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
sl: Najnižja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
sl: Običajna

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
sl: Ime&na

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
sl: Ime datoteke (brez pripone)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
sl: Naslednji makroji bodo razširjeni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
sl: Zvrst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16_2)
en: %{year}
sl: %{leto}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: %{title}
sl: %{naslov}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
sl: Naslov albuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
sl: Leto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
sl: Izvajalec skladbe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
sl: Naslov skladbe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
sl: Izvajalec albuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15_2)
en: %{albumartist}
sl: %{izvajalec_albuma}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel17_2)
en: %{genre}
sl: %{zvrst}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: %{trackartist}
sl: %{izvajalec_skladbe}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14_2)
en: %{albumtitle}
sl: %{album}

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
sl: Št. skladbe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: %{number}
sl: %{številka}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
sl: Ime albuma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
sl: To določa relativni položaj datotek glede na vrhnjo mapo kodirnika. Za ustvaritev podmap lahko uporabite znak »/«, npr. %{izvajalec_albuma}/%{album}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
sl: Mesto datotek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, fileLocationLineEdit)
en: %{albumtitle}/%{albumartist}
sl: %{album}/%{izvajalec_albuma}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
sl: Imenujte zamenjavo regularnega izraza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
sl: Izbira:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
sl: Regularni izraz, ki se uporablja pri vseh imenih datotek. Npr. uporaba »_« in zamenjava z » « bi zamenjala vse podčrtaje s presledki.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
sl: Vhod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
sl: Izhod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
sl: Primer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
sl: Dober izvajalec - vzorčna zvočna datoteka.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
sl: Zamenjaj z:

en: %1 Encoder
sl: Kodirnik %1

en: Former Maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Original Author
sl: Prvotni avtor

en: <h1>Audio CDs</h1> The Audio CD KIO Worker enables you to easily create wav, FLAC, MP3, Ogg Vorbis or Opus files from your audio CD-ROMs or DVDs. The KIO worker is invoked by typing <i>"audiocd:/"</i> in Dolphin's location bar. In this module, you can configure encoding, and device settings. Note that FLAC, MP3, Ogg Vorbis, and Opus encoding are only available if the corresponding libraries (libFLAC for FLAC and libvorbis for Ogg) and utilities (lame for MP3 and opus-tools for Opus) are installed in your system.
sl: <h1>Avdio CD-ji</h1> KDE Audio CD KIO Worker omogoča enostavno ustvarjanje datotek wav, FLAC, MP3, Ogg Vorbis ali Opus z vaših avdio CD-jev ali DVD-jev. Program se zažene s tipkanjem <i> "audiocd:/" </i> v lokacijski vrstici Dolphina.V tem modulu lahko nastavljate kodiranje in nastavitve naprave. Upoštevajte, da je kodiranje FLAC, MP3, Ogg Vorbis in Opus na voljo samo, če so na vašem sistemu nameščene ustrezne knjižnice (libFLAC za FLAC in libvorbis za Ogg) in pomožni programi (lame za MP3 in opus orodja za opus).
