audiocd_encoder_vorbis - en to sl translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
sl: Kakovost kodiranja ali bitna hitrost Vorbis

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
sl: Najnižja določena bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
sl: Najvišja določena bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
sl: Povprečna določena bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
sl: Dodaj opombe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
sl: Kakovost

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
sl: Najnižja bitna hitrost

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
sl: najvišja bitna hitrost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
sl: Metoda kodiranja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
sl: Glede na bitno hitrost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: &Quality based
sl: Glede na kakovost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
sl: Nastavitve bitne hitrosti Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
sl: Najvišja bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 32 kbps
sl: 32 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 40 kbps
sl: 40 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 48 kbps
sl: 48 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 56 kbps
sl: 56 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 64 kbps
sl: 64 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 80 kbps
sl: 80 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 96 kbps
sl: 96 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 112 kbps
sl: 112 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 128 kbps
sl: 128 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 160 kbps
sl: 160 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 192 kbps
sl: 192 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br)
en: 224 kbps
sl: 224 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 256 kbps
sl: 256 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_max_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_min_br) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vorbis_nominal_br)
en: 350 kbps
sl: 350 kb/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
sl: Po&vprečna bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
sl: Najn&ižja bitna hitrost:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
sl: Tu lahko nastavite kakovost kodiranega pretoka. Višja vrednost pomeni večjo kakovost, vendar je kodiranje počasnejše.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
sl: Nastavitev kakovosti Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
sl: Višje je boljše, vendar počasneje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
sl: Možnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
sl: Doda opis skladbe v glavo datoteke. To uporabniku olajša pridobivanje dodatnih podrobnosti o skladbi, prikazanih v predstavnostnem predvajalniku. Te podrobnosti lahko dobite preko internata. Poglejte v nadzorni modul <i>»Pridobivanje CDDB«</i> za več podrobnosti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
sl: Dodaj podrobnosti o skladbi
