audiocd_encoder_vorbis - en to tg translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_enc_method), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Quality or Bitrate
tg: Сифати Рамзгузории Vorbis ё Зуддии битӣ

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
tg: Зуддии битии хурдтарин таъин шудааст

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
tg: Зуддии битии калонтарин таъин шудааст

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
tg: Зуддии битии миёна таъин шудааст

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
tg: Иловакунии Тавсифот

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel) i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
tg: Сифат

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
tg: Зуддии битии хурдтарин

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
tg: зуддии битии калонтарин

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
tg: Усули &Рамзгузорӣ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
tg: Гузопишҳои Зуддии Битии Vorbis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
tg: Зуддии битии &калонтарин:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
tg: Зуддии битии &миёна:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
tg: Зуддии битии &хурдтарин:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
tg: Дар ин ҷо шумо сифати маҷрои рамзшавандаро барпо карда метавонед. Қиммати калонтар сифати баландро дар бар мегирад, лекин сустар рамзгузорӣ мешавад.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
tg: Гузоришҳои &Сифатии Vorbis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
tg: Баландтараш беҳтар аст лекин сусттар

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
tg: Тавсифоти сурудро ба сарлавҳаи файл илова кунед.Ин барои корванд гирифтани ахбороти пешрафтаро оиди суруд, ки аз тарафи расонаи бозингар нишон дода мешавад, осон мекунад.Шумо ин ахборотро ба таври худкор ба воситаи Интернет гирифта метавонед.Барои гирифтани маълумоти муфассал ба модули идораи <i>"CDDB Retrieval"</i> нигаред.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
tg: Илованамоии ахбороти &шиора
