audiocd-kio - en to tr translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
tr: Vorbis Kodlama Karmaşıklığı veya Bit Oranı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
tr: Beliritilen sabit bit oranı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
tr: Belirtilen sınırlı değişken bit oranı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
tr: Belirtilen ortalama değişken bit oranı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
tr: Yorumlar Ekle

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
tr: Karmaşıklık

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
tr: Sabit bit oranı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
tr: Sınırlı değişken bit oranı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
tr: Ortalama değişken bit oranı

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
tr: &Kodlama Yöntemi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Complexity based
tr: Karmaşıklık tabanlı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bitrate based
tr: Bit oranı tabanlı

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
tr: Opus Bit Oranı Ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: C&onstant bitrate:
tr: S&abit bit oranı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
tr: Sınırlandırılmış değişken bit oranı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: A&verage variable bitrate:
tr: Ortalama değişken bit oranı:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
tr: Kodlanmış akışın karmaşıklığını burada ayarlayabilirsiniz. Daha yüksek bir değer daha yüksek bir karmaşıklık anlamına gelir; ancak daha yavaş kodlar.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
tr: Opus Ka&rmaşıklık Ayarı

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
tr: Daha yüksek daha iyidir; ancak daha yavaştır

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
tr: Seçenekler

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
tr: Şarkının bir açıklamasını dosya üstbilgisine ekleyin. Bu, kullanıcının ek şarkı bilgisini ortam oynatıcısında daha kolay almasını sağlar. Bu bilgiyi İnternet'ten otomatik olarak alabilirsiniz. Ayrıntılar için <i>"CDDB Alımı"</i>na bakın.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
tr: &Parça bilgisi ekle
