audiocd-kio - en to tr translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (opus_enc_complexity), group (Vorbis)
en: Vorbis Encoding Complexity or Bitrate
tr: Vorbis Kodlama Karmaşıklığı veya Bit Hızı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate specified
tr: Belirtilen sabit bit hızı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate specified
tr: Belirtilen sınırlı değişken bit hızı

note: i18n: ectx: label, entry (set_opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate specified
tr: Belirtilen ortalama değişken bit hızı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
tr: Açıklama Ekle

note: i18n: ectx: label, entry (opus_complexity), group (Vorbis)
en: Complexity
tr: Karmaşıklık

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cbr), group (Vorbis)
en: Constant bitrate
tr: Sabit bit hızı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_cvbr), group (Vorbis)
en: Constrained variable bitrate
tr: Kısıtlı değişken bit hızı

note: i18n: ectx: label, entry (opus_vbr), group (Vorbis)
en: Average variable bitrate
tr: Ortalama değişken bit hızı

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_enc_method)
en: &Encoding Method
tr: &Kodlama Yöntemi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_complexity)
en: Comp&lexity based
tr: Karmaşık&lık tabanlı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_opus_enc_bitrate)
en: Bi&trate based
tr: Bi&t hızı tabanlı

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_bitrate_settings)
en: Opus Bitrate Settings
tr: Opus Bit Hızı Ayarları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_vbr)
en: Avera&ge variable bitrate:
tr: Ortala&ma değişken bit hızı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cbr)
en: Cons&tant bitrate:
tr: Sa&bit bit hızı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_set_opus_cvbr)
en: Co&nstrained variable bitrate:
tr: Kısıtlı değişken bit hızı:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: You can set the complexity of the encoded stream here. A higher value implies a higher complexity but encodes slower.
tr: Kodlanmış akışın karmaşıklığını burada ayarlayabilirsiniz. Daha yüksek bir değer daha yüksek bir karmaşıklık anlamına gelir; ancak daha yavaş kodlar.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, opus_complexity_settings)
en: Opus Co&mplexity Setting
tr: Opus Ka&rmaşıklık Ayarı

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, complexitySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_opus_complexity)
en: Higher is better but slower
tr: Daha yüksek daha iyidir; ancak daha yavaştır

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileOptions)
en: Options
tr: Seçenekler

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
tr: Şarkının bir açıklamasını dosya üstbilgisine ekleyin. Bu, kullanıcının ek şarkı bilgisini ortam oynatıcısında daha kolay almasını sağlar. Bu bilgiyi İnternet’ten kendiliğinden alabilirsiniz. Ayrıntılar için <i>“CDDB Alımı”</i> denetim modülüne bakın.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_opus_comments)
en: Add &track information
tr: &Parça bilgisini ekle
