audiocd_encoder_vorbis - en to ug translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate specified
ug: ئەڭ كىچىك بىت نىسبىتى بەلگىلەندى

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_max_br), group (Vorbis)
en: Maximal bitrate specified
ug: ئەڭ چوڭ بىت نىسبىتى بەلگىلەندى

note: i18n: ectx: label, entry (set_vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: Average bitrate specified
ug: ئوتتۇرىچە بىت نىسبىتى بەلگىلەندى

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_comments), group (Vorbis)
en: Add Comments
ug: ئىزاھات قوش

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_quality), group (Vorbis)
en: Quality
ug: سۈپەت

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_min_br), group (Vorbis)
en: Minimal bitrate
ug: ئەڭ كىچىك بىت تېزىكى

note: i18n: ectx: label, entry (vorbis_max_br), group (Vorbis) i18n: ectx: label, entry (vorbis_nominal_br), group (Vorbis)
en: maximal bitrate
ug: ئەڭ چوڭ بىت نىسبىتى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_vorbis_enc_method)
en: &Encoding Method
ug: كودلاش ئۇسۇلى(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_quality)
en: Quality based
ug: سۈپەت ئاساس

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, vorbis_enc_bitrate)
en: Bitrate based
ug: بىت نىسبىتى ئاساس

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_bitrate_settings)
en: Vorbis Bitrate Settings
ug: Vorbis بىت نىسبىتى تەڭشىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_min_br)
en: M&inimal bitrate:
ug: ئەڭ كىچىك بىت نىسبىتى(&I):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_max_br)
en: Ma&ximal bitrate:
ug: ئەڭ چوڭ بىت نىسبىتى(&X):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_vorbis_nominal_br)
en: A&verage bitrate:
ug: ئوتتۇرىچە بىت نىسبىتى(&V):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: Vorbis &Quality Setting
ug: Vorbis سۈپەت تەڭشىكى(&Q)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, vorbis_quality_settings)
en: You can set the quality of the encoded stream here. A higher value implies a higher quality but encodes slower.
ug: سىز بۇ جايدا كودلاش ئېقىمىنىڭ سۈپىتىنى تەڭشىيەلەيسىز. قىممىتى قانچە يۇقىرى بولسا سۈپىتىمۇ يۇقىرى ئەمما كودلاش ئاستىراق  بولىدۇ.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_vorbis_quality)
en: Higher is better but slower
ug: قانچە يۇقىرى بولسا سۈپىتىمۇ يۇقىرى ئەمما كودلاش ئاستىراق

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox193)
en: Options
ug: تاللانما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add &track information
ug: ئاۋاز يولى ئۇچۇرىنى قوش(&T)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vorbis_comments)
en: Add a description of the song to the file header. This makes it easy for the user to get advanced song information shown by his media player. You can get this information automatically via the Internet. Look at the <i>"CDDB Retrieval"</i> control module for details.
ug: ھۆججەت بېشىغا ناخشا چۈشەندۈرۈشىنى قوشىدۇ. بۇنداق بولغاندا ئىشلەتكۈچى چالغۇدا ناخشىنىڭ ئالىي ئۇچۇرىنى كۆرسىتىش تېخىمۇ قولايلىشىدۇ. سىز ئىنتېرنېتتىن بۇ ئۇچۇرغا ئاپتوماتىك ئېرىشەلەيسىز. <i>"CDDB ئېرىشىش"</i> تىزگىن بۆلىكىدىكى تەپسىلاتنى كۆرۈڭ.
