kcmaudiocd - en to ug translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
ug: ئادەتتىكى(&G)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
ug: CD نى ئوقۇۋاتقاندا خاتانى تۈزىتىشنى ئىشلەت(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
ug: خاتادىن ئاتلا(&S)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
ug: كودلىغۇچنىڭ مەرتىۋىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
ug: ئەڭ يۇقىرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
ug: ئەڭ تۆۋەن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
ug: نورمال

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
ug: ئاتى(&N)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
ug: ھۆججەت ئاتى (كېڭەيتىلگەن ئاتى يوق)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
ug: تۆۋەندىكى ماكرو يېيىلىدۇ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
ug: ئېقىم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
ug: ئالبوم ماۋزۇسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
ug: يىل

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
ug: نەغمە ئورۇنلىغۇچى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
ug: نەغمە ئاتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
ug: ئالبوم ئورۇنلىغۇچىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
ug: نەغمە نومۇرى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
ug: ئالبوم ئاتى

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: This defines where files will appear in relation to the encoder root, you can use / to create subdirectories. E.g: %{albumartist}/%{albumtitle}
ug: بۇ جايدا ھۆججەتنىڭ كودلىغۇچ غول مۇندەرىجىسى بىلەن بولغان نىسپىي ئورنى بەلگىلىنىدۇ، سىز  / نى ئىشلىتىپ تارماق قىسقۇچ قۇرالايسىز. مەسىلەن: %{albumartist}/%{albumtitle}

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileLocationGroupBox)
en: Files Location
ug: ھۆججەتلەرنىڭ ئورنى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
ug: ئات مۇنتىزىم ئىپادە ئالماشتۇرۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
ug: تاللانغىنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
ug: ھەممە ھۆججەت ئاتىدا ئىشلەتكەن مۇنتىزىم ئىپادە. مەسىلەن" " تاللاشقا ئىشلىتىپ، ئۇنى "_" غا ئالماشتۇرىدۇ، بۇ ھەممە بوشلۇقنى ئاستى سىزىققا ئالماشتۇرىدىغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
ug: كىرگۈز:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
ug: چىقار:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
ug: مىساللار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
ug: داڭلىق سەنئەتكار - مىسال ئۈن file.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
ug: ئالماشتۇر:

en: %1 Encoder
ug: كودلىغۇچ %1

en: Former Maintainer
ug: بۇرۇنقى مەسئۇل ئادەم
