kio_audiocd - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Information
uk: Інформація

en: Full CD
uk: Повний КД

en: CDDB Information
uk: Відомості з CDDB

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
uk: Цей протокол не дозволяє вказувати вузол. Натомість, спробуйте формат «audiocd:/».

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
uk: Не вказано специфікації пристрою

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
uk: Пристрій не має для цього облікового запису дозволу на читання. Перевірте права на читання з пристрою.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
uk: Пристрій не має для цього облікового запису дозволу на запис. Перевірте права на запис даних на пристрої.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
uk: Невідома помилка. Якщо ви маєте в приводі КД, спробуйте запустити cdparanoia -vsQ під своїм користувачем (не root). Чи ви бачите список доріжок? Якщо ні, то перевірте чи ви маєте права доступу до пристрою КД. Якщо ви використовуєте емуляцію SCSI (це можливо, якщо у вас пристрій запису IDE CD), то переконайтесь, що ви маєте права читання і запису на загальний пристрій SCSI, а це, мабуть, /dev/sg0, /dev/sg1 тощо. Якщо і це не допоможе, спробуйте ввести audiocd:/?device=/dev/sg0 (або подібне), щоб вказати для kio_audiocd, який пристрій є ваш CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
uk: Аудіо-КД: на доріжці виявлено пошкодження диска, небезпека пошкодження даних.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
uk: Помилка зчитування аудіоданих для %1 з КД

en: Could not read %1: encoding failed
uk: Не вдалось зчитати %1: кодування зазнало невдачі

en: Track %1
uk: Доріжка %1
