kcmaudiocd - en to wa translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: &General
wa: &Djenerå

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_enable_check)
en: Use &error correction when reading the CD
wa: Eployî l' &coridjaedje des arokes tot lijhant les CD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ec_skip_check)
en: &Skip on errors
wa: &Passer houte des aroke

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encoderPriority)
en: Encoder Priority
wa: Prumiristé po l' ecôdeu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Highest
wa: Li pus hôte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Lowest
wa: Li pus basse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Normal
wa: Normåle

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNames)
en: &Names
wa: &Nos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileNameGroupBox)
en: File Name (without extension)
wa: No do fitchî (sins cawete)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel_3)
en: The following macros will be expanded:
wa: I gn a les macros shuvantes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21_2)
en: Genre
wa: Djinre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18_2)
en: Album Title
wa: Tite di l' albom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel20_2)
en: Year
wa: Anêye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Track Artist
wa: Årtisse del djive

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3)
en: Track Title
wa: Tite del djive

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19_2)
en: Album Artist
wa: Årtisse di l' albom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Track Number
wa: Limero del djive

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, albumNameGroupBox)
en: Album Name
wa: No d' l' albom

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Name Regular Expression Replacement
wa: Erîlêye ratourneure di replaeçmint d' nos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Selection:
wa: Tchuze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Regular expression used on all file names. For example using selection " " and replace with "_" would replace all the spaces with underlines.
wa: Erîlêye ratourneur eployeye so tos les nos d' fitchîs. Metans, avou ene tchuze di « » eyet on replaeçmint di «_» tos les espåces vont esse replaecîs pa des sorlignîs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputlabel)
en: Input:
wa: Intrêye:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outputLabel)
en: Output:
wa: Rexhowe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleLabel)
en: Example
wa: Egzimpe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exampleOutput) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, example)
en: Cool artist - example audio file.wav
wa: Plaijhant årtisse - fitchî so d' egzimpe.wav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Replace with:
wa: Mete el plaece:

en: %1 Encoder
wa: Ecôdeu %1
