aumix 2.7 - en to gl translation catalogue (68 entries)

en: Bass
gl: Graves

en: Treble
gl: Agudos

en: Synth
gl: Sintet.

en: Speaker
gl: Altofal.

en: Line
gl: Liña

en: Mix
gl: Mestur.

en: Record
gl: Gravar

en: Input
gl: Entrada

en: Output
gl: Saída

en: Line 1
gl: Liña 1

en: Line 2
gl: Liña 2

en: Line 3
gl: Liña 3

en: Digital1
gl: Dixital1

en: Digital2
gl: Dixital2

en: Digital3
gl: Dixital3

en: Video
gl: Vídeo

en: q
gl: s

en: aumix:  error opening mixer
gl: aumix:  erro ó abri-lo mesturador

en: aumix:  no device found
gl: aumix:  non se atopou ningún dispositivo

en: aumix:  mixer not open
gl: aumix:  mesturador non aberto

en: aumix:  unable to open settings file
gl: aumix:  non se pode abri-lo ficheiro de opcións

en: aumix:  unknown error %i
gl: aumix:  erro %i descoñecido

en: %i ms wait
gl: %i ms de espera

en: not set
gl: non establecido

en: set to
gl: establecer a

en: aumix %s usage: aumix [-<channel option>[[+|-][<amount>]]|<level>|
    R[ecord]|P[lay]|q[uery]]
gl: aumix %s uso: aumix [-<opción de canle>[[+|-][<cantidade>]]|<nivel>|
    R[gravar]|P[reproducir]|q[consultar]]

en:  [-C <color scheme file>]
gl:  [-C <ficheiro de esquema de cores>]

en:  [-f <rc file>]
gl:  [-f <ficheiro rc>]

en: channel options:
      v:  main volume           x:  mix monitor
      b:  bass                  W:  PCM 2
      t:  treble                r:  record
      s:  synthesizer           i:  input gain
      w:  PCM                   o:  output gain
      p:  PC speaker            1:  line 1
      l:  line                  2:  line 2
      m:  microphone            3:  line 3
      c:  CD
    
    other options:
gl: opcións das canles:
      v:  volume principal      x:  monitor do mesturador
      b:  graves                W:  PCM 2
      t:  agudos                r:  gravar
      s:  sintetizador          i:  gaño de entrada
      w:  PCM                   o:  gaño de saída
      p:  altofalante do PC     1:  liña 1
      l:  liña                  2:  liña 3
      m:  micrófono             3:  liña 3
      c:  CD
    
    outras opcións:

en:   C:  specify color scheme
gl:   C:  especifica-lo esquema de cores

en:   d:  adjust a device besides /dev/mixer
      f:  specify file for saving and loading settings (defaults to
          ~/.aumixrc or /etc/aumixrc)
      h:  this helpful message
gl:   d:  axustar outro dispositivo que non sexa /dev/mixer
      f:  especificar ficheiro para gardar e cargar opcións (por omisión é
          ~/.aumixrc ou /etc/aumixrc)
      h:  amosar esta mensaxe de axuda

en:   I:  start in interactive mode after doing non-interactive functions
gl:   I:  comezar en modo interactivo tralas funcións non interactivas

en:   L:  load settings
      q:  query all channels and print their settings
      S:  save settings
gl:   L:  cargar opcións
      q:  escribi-la información de tódalas canles
      S:  garda-las opcións actuais

en: Quit
gl: Saír

en: Load
gl: Cargar

en: Save
gl: Gardar

en: Keys
gl: Teclas

en: Mute
gl: Mudo

en: Only
gl: Único

en: Undo
gl: Atrás

en: Level
gl: Nivel

en: L
gl: E

en: R
gl: D

en: page arrows
gl: AvPáx/RePáx, cursor arriba/abaixo

en: + - [ ] arrows digits
gl: + - [ ] frechas díxitos

en: space
gl: espacio

en: 
    Press a key or mouse button to resume.
gl: 
    Prema unha tecla ou un botón do rato para continuar.

en: Key                       Function
gl: Tecla                     Función

en: change channel
gl: cambiar canle

en: toggle level/balance
gl: trocar nivel/balance

en: adjust slider
gl: axusta-lo cursor

en: toggle record/play
gl: trocar gravar/reproducir

en: center balance
gl: centra-lo balance

en: muted
gl: mudo

en: only
gl: único

en: k
gl: t

en: l
gl: c

en: o
gl: u

en: s
gl: g

en: u
gl: a

en: Load From
gl: Cargar De

en: Save To
gl: Gardar A

en: f
gl: d

en: t
gl: a

en: Mute All
gl: Silenciar Todos

en: File
gl: Ficheiro

en: View
gl: Ver

en: Rec
gl: Grav
