aumix 2.7 - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Synth
nl: Synt

en: Line
nl: Lijn

en: Record
nl: Opnemen

en: Input
nl: Invoer

en: Output
nl: Uitvoer

en: Line 1
nl: Lijn 1

en: Line 2
nl: Lijn 2

en: Line 3
nl: Lijn 3

en: Phone In
nl: Tel In

en: PhoneOut
nl: Tel Uit

en: q
nl: s

en: aumix:  error opening mixer
nl: aumix: fout tijdens openen mixer

en: aumix:  no device found
nl: aumix:  geen apparaat gevonden

en: aumix:  mixer not open
nl: aumix:  mixer niet open

en: aumix:  unable to open settings file
nl: aumix:  kan instellingen bestand niet openen

en: aumix:  unknown error %i
nl: aumix:  onbekende fout %i

en: %i ms wait
nl: %i ms wachten

en: not set
nl: niet ingesteld

en: set to
nl: stel in op

en: aumix %s usage: aumix [-<channel option>[[+|-][<amount>]]|<level>|
    R[ecord]|P[lay]|q[uery]]
nl: aumix %s gebruik: aumix [-<kanaal optie>[[+|-][<hoeveelheid]]|<niveau>|
    R[ecord]|P[lay]|q[uery]]

en:  [-dhILqS]
nl:  [-dhiLqS]

en:  [-C <color scheme file>]
nl:  [-C <kleuren schema bestand>]

en:  [-f <rc file>]
nl:  [-f <rc bestand>]

en: channel options:
      v:  main volume           x:  mix monitor
      b:  bass                  W:  PCM 2
      t:  treble                r:  record
      s:  synthesizer           i:  input gain
      w:  PCM                   o:  output gain
      p:  PC speaker            1:  line 1
      l:  line                  2:  line 2
      m:  microphone            3:  line 3
      c:  CD
    
    other options:
nl: kanaal opties:
      v:  hoofd volume          x: mix monitor
      b:  bass                  W: PCM 2
      t:  hogetonenregelaar     r: opnemen
      s:  synthesizer           i: invoer versterker
      w:  PCM                   o: uitvoer versterker
      p:  PC luidspreker        1: lijn 1
      l:  lijn                  2: lijn 2
      m:  microfoon             3: lijn 3
      c:  CD
    
    andere opties:

en:   C:  specify color scheme
nl:   C:  geef kleurenschema op

en:   d:  adjust a device besides /dev/mixer
      f:  specify file for saving and loading settings (defaults to
          ~/.aumixrc or /etc/aumixrc)
      h:  this helpful message
nl:   d:  stel een ander apparaat dan /dev/mixer bij
      f:  geef een bestand op om instellingen uit te laden en in op te slaan
          (standaard: ~/.aumixrc of /etc/aumixrc)
      h:  dit helpvolle bericht

en:   I:  start in interactive mode after doing non-interactive functions
nl:   I:  start in interactieve modus na het uitvoeren van niet-interactieve functies

en:   L:  load settings
      q:  query all channels and print their settings
      S:  save settings
nl:   L:  laad instellingen
      q:  toon gegevens van alle kanalen
      S:  sla instellingen op

en: Quit
nl: Sluiten

en: Load
nl: Laden

en: Save
nl: Opslaan

en: Keys
nl: Toetsen

en: Mute
nl: Uit

en: Only
nl: Alleen

en: Undo
nl: E Terug

en: Level
nl: Niveau

en: Balance
nl: Balans

en: page arrows
nl: page toetsen

en: + - [ ] arrows digits
nl: + - [ ] pijltjes getallen

en: space
nl: spatie

en: 
    Press a key or mouse button to resume.
nl: 
    Druk een toets in of een muisknop om terug te keren.

en: Key                       Function
nl: Toets                     Functie

en: change channel
nl: verander kanaal

en: toggle level/balance
nl: schakel niveau/balans

en: adjust slider
nl: stel slider bij

en: toggle record/play
nl: schakel opnemen/spelen

en: center balance
nl: balans in midden

en: muted
nl: uitgezet

en: only
nl: alleen

en: k
nl: t

en: m
nl: u

en: o
nl: a

en: s
nl: o

en: u
nl: e

en: Load From
nl: Laden Uit

en: Save To
nl: Opslaan In

en: f
nl: u

en: t
nl: i

en: Mute All
nl: Alles Uit

en: File
nl: Bestand

en: View
nl: Bekijken

en: Rec
nl: Opnemen
