aumix-2.4 - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Volume
pl: Poziom

en: Bass
pl: Niskie

en: Treble
pl: Wysokie

en: Synth
pl: Syntetyz

en: Speaker
pl: Głośn PC

en: Line
pl: Linia

en: Mic
pl: Mikrofon

en: Mix
pl: Mikser

en: Record
pl: Nagryw.

en: Input
pl: Wejście

en: Output
pl: Wyjście

en: Line 1
pl: Linia 1

en: Line 2
pl: Linia 2

en: Line 3
pl: Linia 3

en: Digital1
pl: Cyfrowe1

en: Digital2
pl: Cyfrowe2

en: Digital3
pl: Cyfrowe3

en: Phone In
pl: Tel Wej

en: PhoneOut
pl: Tel Wyj

en: q
pl: k

en: aumix:  error opening mixer
pl: aumix:  błąd podczas otwierania miksera

en: aumix:  no device found
pl: aumix:  nie znaleziono urządzenia

en: aumix:  mixer not open
pl: aumix:  mikser nie otwarty

en: aumix:  unable to open settings file
pl: aumix:  nie można otworzyć pliku z ustawieniami

en: aumix:  unknown error %i
pl: aumix:  nieznany błąd %i

en: not set
pl: nie ustawione

en: set to
pl: ustawione na

en:  [-C <color scheme file>]
pl:  [-C <schemat kolorów>]

en:  [-f <rc file>]
pl:  [-f <plik rc>]

en:   C:  specify color scheme
pl:   C:  określa plik zawierający schemat użycia kolorów

en:   d:  adjust a device besides /dev/mixer
      f:  specify file for saving and loading settings (defaults to
          ~/.aumixrc or /etc/aumixrc)
      h:  this helpful message
pl:   d:  dostosowuje urządzenie inne niż /dev/mixer
      f:  określa plik do zapisywania i ładowania ustawień (domyślnie jest to
          ~/.aumixrc lub /etc/aumixrc)
      h:  ta pomocna informacja

en:   I:  start in interactive mode after doing non-interactive functions
pl:   I:  startuje w trybie interaktywnym po wykonaniu funkcji nieinteraktywnych

en:   L:  load settings
      q:  query all channels and print their settings
      S:  save settings
pl:   L:  ładuje ustawienia
      q:  sprawdza i wyświetla aktualne ustawienia wszystkich kanałów
      S:  zapisuje ustawienia

en: Quit
pl: Koniec

en: Load
pl: Laduj

en: Save
pl: Zapisz

en: Keys
pl: Pomoc

en: Mute
pl: Wycisz

en: Only
pl: Jeden

en: Undo
pl: Cofnij

en: Level
pl: Poziom

en: Balance
pl: Balans

en: R
pl: P

en: page arrows
pl: page up/down strzałki

en: + - [ ] arrows digits
pl: + - [ ] strzałki cyfry

en: space
pl: spacja

en: 
    Press a key or mouse button to resume.
pl: 
    Wciśnij dowolny klawisz lub klawisz myszy by powrócić.

en: Key                       Function
pl: Klawisz                   Funkcja

en: ------------------------- --------------------
pl: ------------------------- --------------------------------

en: change channel
pl: zmienia kanał

en: toggle level/balance
pl: przełącza poziom/balans

en: adjust slider
pl: reguluje poziom

en: toggle record/play
pl: przełącza nagrywanie/odtwarzanie

en: center balance
pl: wyśrodkowuje balans

en: muted
pl: cisza

en: only
pl: jeden

en: k
pl: p

en: m
pl: w

en: o
pl: j

en: s
pl: z

en: u
pl: c

en: Load From
pl: Ładuj z

en: Save To
pl: Zapisz do

en: Mute All
pl: Wycisz wszystkie

en: File
pl: Plik

en: Rec
pl: Nagrywanie
