aumix 2.7 - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Volume
uk: Гучність

en: Bass
uk: Низькі ч

en: Treble
uk: Високі ч

en: Synth
uk: Синтез.

en: Speaker
uk: Динамік

en: Line
uk: Лінійний

en: Mic
uk: Мікрофон

en: CD
uk: Аудіо-CD

en: Record
uk: Запис

en: Line 1
uk: Лін. 1

en: Line 2
uk: Лін. 2

en: Line 3
uk: Лін. 3

en: Video
uk: Відео

en: Radio
uk: Радіо

en: aumix:  error opening mixer
uk: aumix:  помилка відкриття мікшеру

en: aumix:  no device found
uk: aumix:  пристрій не знайденo

en: aumix:  mixer not open
uk: aumix:  мікшер не відкрито

en: aumix:  unable to open settings file
uk: aumix:  не можу відкрити файл конфігурації

en: aumix:  unknown error %i
uk: aumix:  невідома помилка %i

en: %i ms wait
uk: зачекати %i мс

en: not set
uk: не встановлено

en: set to
uk: встановлено на

en: aumix %s usage: aumix [-<channel option>[[+|-][<amount>]]|<level>|
    R[ecord]|P[lay]|q[uery]]
uk: Використання aumix %s : aumix [-<каналу[[+|-][<зміна>]]|<рівень>|
    R(запис)|P(програвання)|q(виведення)]

en:  [-C <color scheme file>]
uk:  [-C <файл схеми кольорів>]

en:  [-f <rc file>]
uk:  [-f <файл конфігурації>]

en: channel options:
      v:  main volume           x:  mix monitor
      b:  bass                  W:  PCM 2
      t:  treble                r:  record
      s:  synthesizer           i:  input gain
      w:  PCM                   o:  output gain
      p:  PC speaker            1:  line 1
      l:  line                  2:  line 2
      m:  microphone            3:  line 3
      c:  CD
    
    other options:
uk: Канали:
      v:  головний рівень       x:  mix monitor
      b:  низькі частоти        W:  PCM 2
      t:  високі частоти        r:  запис
      s:  синтезатор            i:  посилення входу
      w:  PCM                   o:  посилення виходу
      p:  динамік РС            1:  лінійний 1
      l:  лінійний вхід         2:  лінійний 2
      m:  мікрофон              3:  лінійний 3
      c:  CD
    
    Інші параметри:

en:   C:  specify color scheme
uk:   C:  вказати схему кольорів

en:   d:  adjust a device besides /dev/mixer
      f:  specify file for saving and loading settings (defaults to
          ~/.aumixrc or /etc/aumixrc)
      h:  this helpful message
uk:   d:  регулювати пристрої окрім /dev/mixer
      f:  вказати ім'я файлу для збереження рівнів (за замовчанням
          ~/.aumixrc чи /etc/aumixrc)
      h:  ця допомога

en:   I:  start in interactive mode after doing non-interactive functions
uk:   I:  після обробки параметрів в командному рядку перейти в інтерактивний режим

en:   L:  load settings
      q:  query all channels and print their settings
      S:  save settings
uk:   L:  зчитати рівні
      q:  вивести рівні всіх каналів
      S:  записати рівні у файл

en: Level
uk: Рівень

en: L
uk: Л

en: Balance
uk: Баланс

en: R
uk: П

en: page arrows
uk: вверх/вниз

en: + - [ ] arrows digits
uk: + - [ ] стрілки 0-9

en: space
uk: пробіл

en: 
    Press a key or mouse button to resume.
uk: 
    Натисніть будь-яку клавішу... OR MOUSE BUTTON

en: Key                       Function
uk: Клавіша                  Функція

en: change channel
uk: змінити канал

en: toggle level/balance
uk: перемикач рівень/баланс

en: adjust slider
uk: переміщення повзунку

en: toggle record/play
uk: перемикач запис/програвання

en: center balance
uk: відцентрувати баланс

en: muted
uk: тиша

en: only
uk: єдиний

en: Load From
uk: Завантажити з...

en: Save To
uk: Записати до...

en: Mute All
uk: Замовкнути всім

en: File
uk: Файл

en: View
uk: Конфігурація

en: Rec
uk: Зап
