Avahi - en to cs translation catalogue (129 entries)

en: OK
cs: Budiž

en: Operation failed
cs: Operace selhala

en: Bad state
cs: Nevyhovující stav

en: Invalid host name
cs: Neplatný název počítače

en: Invalid domain name
cs: Neplatný název domény

en: No suitable network protocol available
cs: Žádný vyhovující síťový protokol není dostupný

en: Invalid DNS TTL
cs: Neplatné DNS TTL

en: Local name collision
cs: Kolize lokálního jména

en: Invalid record
cs: Neplatný záznam

en: Invalid service name
cs: Neplatný název služby

en: Invalid service type
cs: Neplatný typ služby

en: Invalid port number
cs: Neplatné číslo portu

en: Invalid record key
cs: Neplatný klíč záznamu

en: Invalid address
cs: Neplatná adresa

en: Timeout reached
cs: Dosaženo časového limitu

en: Too many clients
cs: Příliš mnoho klientů

en: Too many objects
cs: Příliš mnoho objektů

en: Too many entries
cs: Příliš mnoho položek

en: OS Error
cs: Chyba OS

en: Access denied
cs: Přístup zamítnut

en: Invalid operation
cs: Neplatná operace

en: An unexpected D-Bus error occurred
cs: Neočekávaná chyba D-Bus

en: Daemon connection failed
cs: Připojení démona selhalo

en: Memory exhausted
cs: Paměť vyčerpána

en: The object passed in was not valid
cs: Předaný objekt nebyl platný

en: Daemon not running
cs: Démon neběží

en: Invalid interface index
cs: Neplatný index rozhraní

en: Invalid protocol specification
cs: Neplatná specifikace protokolu

en: Invalid flags
cs: Neplatné vlajky

en: Not found
cs: Nebylo nalezeno

en: Invalid configuration
cs: Neplatná konfigurace

en: Version mismatch
cs: Neshoda verzí

en: Invalid service subtype
cs: Neplatný podtyp služby

en: Invalid packet
cs: Neplatný paket

en: Invalid DNS return code
cs: Neplatný návratový kód DNS

en: DNS failure: FORMERR
cs: Selhání DNS: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
cs: Selhání DNS: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
cs: Selhání DNS: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
cs: Selhání DNS: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
cs: Selhání DNS: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
cs: Selhání DNS: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
cs: Selhání DNS: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
cs: Selhání DNS: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
cs: Selhání DNS: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
cs: Selhání DNS: NOTZONE

en: Invalid RDATA
cs: Neplatné RDATA

en: Invalid DNS type
cs: Neplatný typ DNS

en: Invalid DNS class
cs: Neplatná třída DNS

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Not permitted
cs: Není povoleno

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Is empty
cs: Je prázdné

en: The requested operation is invalid because redundant
cs: Požadovaná operace je neplatná, protože nadbytečná

en: Invalid Error Code
cs: Neplatný kód chyby

en: Avahi Discovery
cs: Zjišťování přes Avahi

en: <i>No service currently selected.</i>
cs: <i>Žádná služba není aktuálně vybrána.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
cs: Avahi Zeroconf Prohlížeč

en: Browse for Zeroconf services available on your network
cs: Procházet Zeroconf služeby dostupné na síti

en: empty
cs: prázdné

en: Service Type:
cs: Typ služby:

en: Service Name:
cs: Jméno služby:

en: Domain Name:
cs: Jméno domény:

en: Interface:
cs: Rozhraní:

en: Address:
cs: Adresa:

en: Browse Service Types
cs: Procházet typy služeb

en: Domain
cs: Doména

en: Service Type
cs: Typ služby

en: The service type of the selected service
cs: Typ služby vybrané službě

en: Service Name
cs: Jméno služby

en: The service name of the selected service
cs: Jméno služby vybrané služby

en: Address
cs: Adresa

en: The address of the resolved service
cs: Adressa rozpoznané služby

en: The IP port number of the resolved service
cs: Číslo IP portu rozpoznané služby

en: Host Name
cs: Jméno hostitele

en: Resolve Service
cs: Rozpoznat službu

en: Resolve the selected service automatically before returning
cs: Automaticky před návratem rozpoznat vybranou službu

en: Avahi client failure: %s
cs: Avahi klient selhal: %s

en: Avahi resolver failure: %s
cs: Avahi rozpoznávač selahl: %s

en: n/a
cs: -

en: Failed to read Avahi domain: %s
cs: Selhalo čtení Avahi domény: %s

en: Failed to connect to Avahi server: %s
cs: Selhalo připojení na Avahi server: %s

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
cs: Procházení služeb na <b>místní síti</ b>:

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
cs: Procházení služeb v doméně <b>%s</b>:

en: Change domain
cs: Změnit doménu

en: Browsing...
cs: Procházení...

en: Initializing...
cs: Inicializace...

en: Location
cs: Umístění

en: Name
cs: Jméno

en: Type
cs: Typ

en: _Domain...
cs: _Doména...

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
cs: %s [options]
    
         -h --help          Zobrazit tuto nápovědu
         -s --ssh             Procházet SSH servery
         -v --vnc            Procházet VNC servery
         -S --shell          Procházet SSH a VNC servery
         -d --domain=DOMAIN Zadání domény k procházení

en: Too many arguments
cs: Příliš mnoho argumentů

en: Choose Shell Server
cs: Vyberte Shell Server

en: Desktop
cs: Plocha

en: Terminal
cs: Terminál

en: Choose VNC server
cs: Vyberte VNC server

en: Choose SSH server
cs: Vyberte SSH server

en: Connecting to '%s' ...
cs: Připojování k '%s' ...

en: execlp() failed: %s
cs: execlp() selhalo: %s

en: Canceled.
cs: Zrušeno.

en: : Cache exhausted
cs: : Cache vyčerpána

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
cs: Selhalo rozpoznání služby '%s' typu '%s' v doméně '%s': %s

en: Failed to query version string: %s
cs: Nepodařil se dotaz na řetězec verze: %s

en: Failed to query host name: %s
cs: Nepodařil se dotaz na název hostitele: %s

en: Server version: %s; Host name: %s
cs: Server verze: %s; Jméno hostitele: %s

note: We have been disconnected, so let reconnect
en: Disconnected, reconnecting ...
cs: Odpojeno, připojuji znovu ...

en: Failed to create client object: %s
cs: Nepodařil se vytvořit objekt klienta: %s

en: Client failure, exiting: %s
cs: Klient selhal, ukončení: %s

en: Waiting for daemon ...
cs: Čekání na démona ...

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
cs:  -h --help              Zobrazit tuto nápovědu
     -V --version        Zobrazit verzi
     -D --browse-domains Procházet zadané domény místo služeb
     -a --all                   Zobrazit všechny služeby, bez ohledu na typ
     -d --domain=DOMAIN  Zadání domény k procházení
     -v --verbose        Povolit podrobný režim
     -t --terminate     Ukončit, až po dumpingu více či méně úplného seznamu
     -c --cache             Ukončit, až po výpisu všech položek z mezipaměti
     -l --ignore-local   Ignorovat místní služby
     -r --resolve           Rozlišovat nalezené služby
     -f --no-fail             Zamezit selhání v případě, že démon není k dispozici
     -p --parsable       Výstup v rozloženém formátu

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
cs:     -k --no-db-lookup   Nezjišťovat typ služby databáze
        -b --dump-db            Vypsat typ služby databáze

en: Too few arguments
cs: Příliš málo argumentů

en: Established under name '%s'
cs: Založeno pod jménem '%s'

en: Failed to register: %s
cs: Nepodařilo se zaregistrovat: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
cs: Kolize jmen, vyberte nové jméno '%s'.

en: Failed to create entry group: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit zadanou skupinu: %s

en: Failed to add address: %s
cs: Nepodařilo se přidat adresu: %s

en: Failed to add service: %s
cs: Nepodařilo se přidat službu: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
cs: Selhalo přidání podtypu '%s': %s

en: Host name conflict
cs: Konflikt jména hostitele

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
cs: %s [options] %s <jméno> <typ> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <jméno hostitele> <adresa>
    
        -h --help                             Zobrazit tuto nápovědu
        -V --version                       Zobrazit verzi
        -s --service                         Zveřejnit službu
        -a --address                       Zveřejnit adresu
        -v --verbose                       Povolit podrobný režim
        -d --domain=DOMAIN   Zveřejnit doménu ve službě
        -H --host=DOMAIN         Umístění hostitele služby
           --subtype=SUBTYPE    Zaregistrovat další podtyp na tuto službu
        -R --no-reverse                 Nezveřejňovat reverzní záznam s adresou
        -f --no-fail                           Nenechat selhat, pokud není démon dostupný

en: Bad number of arguments
cs: Špatný počet argumentů

en: Failed to parse port number: %s
cs: Nepodařilo se zpracovat číslo portu: %s

en: No command specified.
cs: Nebyl zadán žádný příkaz.

en: Failed to resolve address '%s': %s
cs: Selhalo rozpoznání adresy '%s': %s

en: Failed to parse address '%s'
cs: Nepodařilo se zpracovat adresu  '%s'

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
cs: %s [options] <Nový název hostitele>
    
        -h --help               Zobratit tutu nápovědu
        -V --version         Zobrazit verzi
        -v --verbose        Povolit podrobný režim

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
cs: Chybný počet argumentů, očekáván přesně jeden.

en: Host name successfully changed to %s
cs: Název hostitele úspěšně změněn na %s
