Avahi - en to et translation catalogue (126 entries)

en: OK
et: Olgu

en: Operation failed
et: Toiming nurjus

en: Bad state
et: Vigane olek

en: Invalid host name
et: Sobimatu hostinimi

en: Invalid domain name
et: Sobimatu domeeninimi

en: No suitable network protocol available
et: Sobiv võrguprotokoll pole saadaval

en: Invalid DNS TTL
et: Sobimatu DNS-i TTL

en: Resource record key is pattern
et: Allika salvestusvõti on muster

en: Local name collision
et: Kohaliku nime kokkupõrge

en: Invalid record
et: Sobimatu kirje

en: Invalid service name
et: Sobimatu teenuse nimi

en: Invalid service type
et: Sobimatu teenuse liik

en: Invalid port number
et: Sobimatu pordi number

en: Invalid record key
et: Sobimatu salvestusvõti

en: Invalid address
et: Sobimatu aadress

en: Timeout reached
et: Saabus ajapiirang

en: Too many clients
et: Liiga palju kliente

en: Too many objects
et: Liiga palju objekte

en: Too many entries
et: Liiga palju sissekandeid

en: OS Error
et: Operatsioonisüsteemi viga

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Invalid operation
et: Sobimatu toiming

en: An unexpected D-Bus error occurred
et: Esines ootamatu D-Busi viga

en: Daemon connection failed
et: Deemoniga ühendumine nurjus

en: Memory exhausted
et: Mälu lõppes

en: The object passed in was not valid
et: Sisestatud objekt ei olnud sobiv

en: Daemon not running
et: Deemon ei tööta

en: Invalid interface index
et: Sobimatu liideste loend

en: Invalid protocol specification
et: Sobimatu protokolli määrang

en: Invalid flags
et: Sobimatud lipud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Invalid configuration
et: Sobimatu seadistus

en: Version mismatch
et: Versioonid ei sobi

en: Invalid service subtype
et: Sobimatu teenuse alamliik

en: Invalid packet
et: Sobimatu pakett

en: Invalid DNS return code
et: Sobimatu DNS-i tagastuskood

en: DNS failure: FORMERR
et: DNS-i viga: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
et: DNS-i viga: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
et: DNS-i viga: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
et: DNS-i viga: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
et: DNS-i viga: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
et: DNS-i viga: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
et: DNS-i viga: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
et: DNS-i viga: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
et: DNS-i viga: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
et: DNS-i viga: NOTZONE

en: Invalid RDATA
et: Sobimatu RDATA

en: Invalid DNS type
et: Sobimatu DNS-i liik

en: Invalid DNS class
et: Sobimatu DNS-i klass

en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Not permitted
et: Pole lubatud

en: Invalid argument
et: Sobimatu argument

en: Is empty
et: On tühi

en: Invalid Error Code
et: Sobimatu veakood

en: Avahi Discovery
et: Avahi avastaja

en: <i>No service currently selected.</i>
et: <i>Ühtegi teenust pole valitud.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
et: Avahi Zeroconf brauser

en: Browse for Zeroconf services available on your network
et: Sinu võrgus olevate Zeroconf teenuste sirvimine

en: TXT Data:
et: TXT andmed:

en: empty
et: tühi

en: Service Type:
et: Serveri liik:

en: Service Name:
et: Teenuse nimi:

en: Domain Name:
et: Domeeninimi:

en: Interface:
et: Liides:

en: Address:
et: Aadress:

en: Browse Service Types
et: Teenuse tüüpide sirvimine

en: Domain
et: Domeen

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
et: Sirvitav domeen, vaikimisi domeeni jaoks NULL

en: Service Type
et: Teenuse liik

en: The service type of the selected service
et: Valitud teenuse liik

en: Service Name
et: Teenuse nimi

en: The service name of the selected service
et: Valitud teenuse nimi

en: Address
et: Aadress

en: The address of the resolved service
et: Lahendatud teenuse aadress

en: The IP port number of the resolved service
et: Lahendatud teenuse IP pordi number

en: Host Name
et: Hostinimi

en: The host name of the resolved service
et: Lahendatud teenuse hostinimi

en: TXT Data
et: TXT andmed

en: The TXT data of the resolved service
et: Lahendatud teenuse TXT andmed

en: Resolve Service
et: Teenuse lahendamine

en: Resolve the selected service automatically before returning
et: Enne vastamist teenuse automaatne lahendamine

en: Resolve Service Host Name
et: Teenuse hostinime lahendamine

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
et: Enne vastamist teenuse hostinime automaatne lahendamine

en: Address family
et: Aadressiperekond

en: The address family for host name resolution
et: Hostinime lahendamise aadressiperekond

en: n/a
et: puudub

en: Avahi domain browser failure: %s
et: Avahi domeeni sirvija tõrge: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
et: Tõrge Avahi domeeni lugemisel: %s

en: Failed to create domain browser: %s
et: Domeenisirvija loomine nurjus: %s

en: Change domain
et: Muuda domeeni

en: Browsing...
et: Sirvimine...

en: Initializing...
et: Lähtestamine...

en: Location
et: Asukoht

en: Name
et: Nimi

en: Type
et: Liik

en: _Domain...
et: _Domeen...

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
et: %s [valikud]
    
        -h --help            Selle abi kuvamine
        -s --ssh             SSH serverite sirvimine
        -v --vnc             VNC serverite sirvimine
        -S --shell           SSH ja VNC serverite sirvimine
        -d --domain=DOMEEN   Domeen, mida sirvida

en: Too many arguments
et: Liiga palju argumente

en: Choose Shell Server
et: Kesta serveri valimine

en: Desktop
et: Töölauaarvuti

en: Choose VNC server
et: Vali VNC server

en: Choose SSH server
et: SSH serveri valimine

en: Connecting to '%s' ...
et: Ühendusmine serveriga '%s' ...

en: execlp() failed: %s
et: execlp() nurjus: %s

en: Canceled.
et: Katkestatud.

en: Avahi SSH Server Browser
et: Avahi SSH serverite brauser

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
et: Zeroconf toega SSH serverite sirvimine

en: Avahi VNC Server Browser
et: Avahi VNC serverite brauser

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
et: Zeroconf toega VNC serverite sirvimine

en: : All for now
et: : Praeguseks kõik

en: : Cache exhausted
et: : Puhver lõppes

en: Too few arguments
et: Liiga vähe argumente

en: Failed to register: %s
et: Regisreerimine nurjus: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
et: Nimede kokkupõrge, valitakse uus nimi '%s'.

en: Failed to add address: %s
et: Aadressi lisamine nurjus: %s

en: Failed to add service: %s
et: Teenuse lisamine nurjus: %s

en: Failed to parse port number: %s
et: Pordi numbri parsimine nurjus: %s

en: No command specified.
et: Ühtegi käsku pole määratud.

en: Failed to resolve host name '%s': %s
et: Hostinime '%s' lahendamine nurjus: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
et: Aadressi '%s' lahendamine nurjus: %s

en: Failed to create host name resolver: %s
et: Hostinime lahendaja loomine nurjus: %s

en: Failed to parse address '%s'
et: Aadressi '%s' parsimine nurjus

en: Failed to create address resolver: %s
et: Aadressi lahendaja loomine nurjus: %s

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
et: %s [valikud] <uus hostinimi>
    
        -h --help            Selle abi kuvamine
        -V --version         Versiooni kuvamine
        -v --verbose         Jutuka režiimi lubamine

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
et: Sobimatu argumentide arv, oodatakse täpselt ühte.

en: Host name successfully changed to %s
et: Hostinimeks määrati edukalt %s
