Avahi - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Operation failed
fa: عملیات شکست خورد

en: Bad state
fa: حالت بد

en: Invalid host name
fa: نام میزبان نامعتبر

en: Invalid domain name
fa: نام دامنه اشتباه

en: No suitable network protocol available
fa: پروتکل شبکه‌ی مناسبی در دسترسی نیست

en: Resource record key is pattern
fa: کلید رکورد منبع همان الگو است

en: Local name collision
fa: تصادم نام محلی

en: Invalid record
fa: رکورد نامعتبر

en: Invalid service name
fa: نام سرویس نامعتبر

en: Invalid service type
fa: نوع سرویس نامعتبر

en: Invalid port number
fa: شماره‌ی پورت نامعتبر

en: Invalid record key
fa: کلید رکورد نامعتبر

en: Invalid address
fa: آدرس نامعتبر

en: Timeout reached
fa: اتمام مهلت

en: Too many clients
fa: مشتریان بیش از حد

en: Too many objects
fa: اشیاء بیش از حد

en: Too many entries
fa: ورودی‌های بیش از حد

en: OS Error
fa: خطای سیستم‌عامل

en: Access denied
fa: امکان دسترسی وجود ندارد

en: Invalid operation
fa: عملیات نامعتبر

en: An unexpected D-Bus error occurred
fa: خطای غیرمنتظره‌ی D-BUS رخ داده

en: Daemon connection failed
fa: ارتباط شبح (ویزارد) شکست خورد

en: Memory exhausted
fa: کمبود حافظه

en: The object passed in was not valid
fa: شیء واردشده معتبر نبود

en: Daemon not running
fa: شبح در حال اجرا نیست

en: Invalid interface index
fa: شاخص رابط نامعتبر

en: Invalid protocol specification
fa: خصوصیات پروتکل نامعتبر

en: Invalid flags
fa: پرچم های نامعتبر

en: Not found
fa: موردی یافت نشد.

en: Invalid configuration
fa: تنظیمات نامعتبر

en: Version mismatch
fa: عدم تطبیق نسخه

en: Invalid service subtype
fa: زیرنوع سرویس نامعتبر

en: Invalid packet
fa: پاکت نامعتبر

en: Invalid DNS return code
fa: کد برگشتی DNS نامعتبر

en: Invalid RDATA
fa: RDATA نامعتبر

en: Invalid DNS type
fa: نوع DNS نامعتبر

en: Invalid DNS class
fa: کلاس DNS نامعتبر

en: Not supported
fa: پشتیبانی نمی شود

en: Not permitted
fa: مجاز نیست

en: Invalid argument
fa: شناسه نامعتبر است

en: Is empty
fa: خالی است

en: The requested operation is invalid because redundant
fa: عمل درخواست شده به خاطر زائد بودن نامعتبر است

en: Invalid Error Code
fa: کد خطای نامعتبر

en: Avahi Discovery
fa: Avahi کشف

en: <i>No service currently selected.</i>
fa: <i>در حال حاضر سرویسی انتخاب نشده است</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
fa: Avahi مرورگر Zeroconf

en: Browse for Zeroconf services available on your network
fa: خدمات Zeroconf موجود در شبکه‌تان را مرور کنید

en: empty
fa: خالی

en: Service Type:
fa: نوع خدمات :

en: Service Name:
fa: نام سرویس :

en: Domain Name:
fa: نام دامنه :

en: Interface:
fa: رابط :

en: Address:
fa: آدرس:

en: Browse Service Types
fa: انواع سرویس را مرور کنید

en: A NULL terminated list of service types to browse for
fa: یک لیست با NULL خاتمه یافته‌ی انواع سرویس‌ها برای مرور کردن

en: Domain
fa: دامنه

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
fa: برای دامنه‌‌ای که قرار است مرور شود یا NULL برای دامنه‌ی پیشفرض

en: Service Type
fa: نوع سرویس

en: The service type of the selected service
fa: نوع خدمات سرویس انتخاب شده

en: Service Name
fa: نام سرویس
