Avahi - en to lv translation catalogue (164 entries)

en: OK
lv: Labi

en: Operation failed
lv: Darbība neizdevās

en: Bad state
lv: Slikts stāvoklis

en: Invalid host name
lv: Nederīgs datora nosaukums

en: Invalid domain name
lv: Nederīgs domēna nosaukums

en: No suitable network protocol available
lv: Nav pieejams piemērots tīkla protokols

en: Invalid DNS TTL
lv: Nederīgs DNS TTL

en: Resource record key is pattern
lv: Resursa ieraksta atslēga ir šablons

en: Local name collision
lv: Lokālā vārda kolīzija

en: Invalid record
lv: Nederīgs ieraksts

en: Invalid service name
lv: Nederīgs servisa nosaukums

en: Invalid service type
lv: Nederīgs servisa veids

en: Invalid port number
lv: Nederīgs porta numurs

en: Invalid record key
lv: Nederīga ieraksta atslēga

en: Invalid address
lv: Nederīga adrese

en: Timeout reached
lv: Tika sasniegta noildze

en: Too many clients
lv: Pārāk daudz klientu

en: Too many objects
lv: Pārāk daudz objektu

en: Too many entries
lv: Pārāk daudz ierakstu

en: OS Error
lv: OS kļūda

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Invalid operation
lv: Nederīga darbība

en: An unexpected D-Bus error occurred
lv: Notika negaidīta D-Bus kļūda

en: Daemon connection failed
lv: Neizdevās savienoties ar dēmonu

en: Memory exhausted
lv: Atmiņa izsmelta

en: The object passed in was not valid
lv: Padotais objekts nav derīgs

en: Daemon not running
lv: Dēmons nedarbojas

en: Invalid interface index
lv: Nederīgs saskarnes indekss

en: Invalid protocol specification
lv: Nederīga protokola specifikācija

en: Invalid flags
lv: Nederīgs karogs

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Invalid configuration
lv: Nederīga konfigurācija

en: Version mismatch
lv: Versiju nesakritība

en: Invalid service subtype
lv: Nederīgs servisa apakštips

en: Invalid packet
lv: Nederīga pakete

en: Invalid DNS return code
lv: Nederīgs DNS atgrieztais kods

en: DNS failure: FORMERR
lv: DNS kļūme: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
lv: DNS kļūme: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
lv: DNS kļūme: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
lv: DNS kļūme: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
lv: DNS kļūme: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
lv: DNS kļūme: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
lv: DNS kļūme: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
lv: DNS kļūme: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
lv: DNS kļūme: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
lv: DNS kļūme: NOTZONE

en: Invalid RDATA
lv: Nederīgs RDATA

en: Invalid DNS type
lv: Nederīgs DNS tips

en: Invalid DNS class
lv: Nederīga DNS klase

en: Not supported
lv: Nav atbalstīts

en: Not permitted
lv: Nav atļauts

en: Invalid argument
lv: Nederīgs parametrs

en: Is empty
lv: Ir tukšs

en: The requested operation is invalid because redundant
lv: Pieprasītā darbība nav derīga, jo ir lieka

en: Invalid Error Code
lv: Nederīgs kļūdas kods

en: Avahi Discovery
lv: Avahi atklāšana

en: <i>No service currently selected.</i>
lv: <i>Neviens serviss pašlaik nav izvēlēts.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
lv: Avahi Zeroconf pārlūks

en: Browse for Zeroconf services available on your network
lv: Pārlūkot Zeroconf pakalpojumus, kas pieejami šajā tīklā

en: TXT Data:
lv: TXT dati:

en: empty
lv: tukšs

en: Service Type:
lv: Servisa tips:

en: Service Name:
lv: Servisa nosaukums:

en: Domain Name:
lv: Domēna nosaukums:

en: Interface:
lv: Saskarne:

en: Address:
lv: Adrese:

en: Browse Service Types
lv: Pārlūkot servisa tipus

en: A NULL terminated list of service types to browse for
lv: Ar NULL pabeigts saraksts ar servisu veidiem, ko pārlūkot

en: Domain
lv: Domēns

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
lv: Domēns, kurā pārlūkot, vai NULL noklusētajam domēnam

en: Service Type
lv: Servisa tips

en: The service type of the selected service
lv: Servisa tips izvēlētajam servisam

en: Service Name
lv: Servisa nosaukums

en: The service name of the selected service
lv: Izvēlētā servisa nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: The address of the resolved service
lv: Atrastā servisa adrese

en: Port
lv: Ports

en: The IP port number of the resolved service
lv: IP porta skaitlis atrastajam servisam

en: Host Name
lv: Servera nosaukums

en: The host name of the resolved service
lv: Atrastā servisa servera nosaukums

en: TXT Data
lv: TXT dari

en: The TXT data of the resolved service
lv: Atrastā servisa TXT dati

en: Resolve Service
lv: Atrast servisu

en: Resolve the selected service automatically before returning
lv: Pirms atgriezties, atrast izvēlēto servisu automātiski

en: Resolve Service Host Name
lv: Atrast servisa datora nosaukumu

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
lv: Pirms atgriezties, atrast izvēlētā servisa datora nosaukumu automātiski

en: Address family
lv: Adrešu saime

en: The address family for host name resolution
lv: Adrešu saime datora nosaukuma atradumam

en: Avahi client failure: %s
lv: Avahi klienta kļūme: %s

en: Avahi resolver failure: %s
lv: Avahi atradēja kļūme: %s

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
lv: Servisa tipa %s pārlūkošana domēnā %s neizdevās: %s

en: n/a
lv: n/p

en: Avahi domain browser failure: %s
lv: Avahi domēna pārlūka kļūme: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
lv: Neizdevās nolasīt Avahi domēnu: %s

en: Browse service type list is empty!
lv: Pārlūka servisa tipu saraksts ir tukšs!

en: Failed to connect to Avahi server: %s
lv: Neizdevās savienoties ar Avahi serveri: %s

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
lv: Pārlūkot servisus <b>lokālajā tīklā</b>:

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
lv: Pārlūkot servisus domēnā<b>%s</b>:

en: Failed to create browser for %s: %s
lv: Neizdevās izveidot %s pārlūku: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
lv: Neizdevās izveidot %s atradēju tipam %s domēnā %s: %s

en: Failed to create domain browser: %s
lv: Neizdevās izveidot domēna pārlūku: %s

en: Change domain
lv: Mainīt domēnu

en: Browsing...
lv: Pārlūko...

en: Initializing...
lv: Inicializē...

en: Location
lv: Vieta

en: Name
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Tips

en: _Domain...
lv: _Domēns...

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
lv: %s [opcijas]
    
        -h --help            Rādīt šo palīdzību
        -s --ssh             Pārlūkot SSH serverus
        -v --vnc             Pārlūkot VNC serverus
        -S --shell           Pārlūkot gan SSH, gan VNC
        -d --domain=DOMĒNS   Domēns, kurā pārlūkot

en: Too many arguments
lv: Pārāk daudz parametru

en: Choose Shell Server
lv: Izvēlieties čaulas serveri

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Choose VNC server
lv: Izvēlieties VNC serveri

en: Choose SSH server
lv: Izvēlieties SSH serveri

en: Connecting to '%s' ...
lv: Savienojas ar '%s' ...

en: execlp() failed: %s
lv: execlp() neizdevās: %s

en: Canceled.
lv: Atcelts.

en: Avahi SSH Server Browser
lv: Avahi SSH serveru pārlūks

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
lv: Pārlūkot Zeroconf aktivētus SSH serverus

en: Avahi VNC Server Browser
lv: Avahi VNC serveru pārlūks

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
lv: Pārlūkot Zeroconf aktivētus VNC serverus

en: : All for now
lv: : Pagaidām viss

en: : Cache exhausted
lv: : Kešs izsmelts

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
lv: Neizdevās atrast servisu '%s' ar tipu '%s' domēnā '%s': %s

en: service_browser failed: %s
lv: service_browser neizdevās: %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
lv: avahi_service_browser_new() neizdevās: %s

en: service_type_browser failed: %s
lv: service_type_browser neizdevās: %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
lv: avahi_service_type_browser_new() neizdevās: %s

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
lv: avahi_domain_browser_new() neizdevās: %s

en: Failed to query version string: %s
lv: Neizdevās vaicāt versijas virkni: %s

en: Failed to query host name: %s
lv: Neizdevās vaicāt datora nosaukumu: %s

en: Server version: %s; Host name: %s
lv: Servera versija: %s; Datora nosaukums: %s

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot Domain
lv: E Ifce Prot domēns

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
lv: E Ifce Prot %-*s %-20s domēns

note: We have been disconnected, so let reconnect
en: Disconnected, reconnecting ...
lv: Atvienojās, atkal savienojas ...

en: Failed to create client object: %s
lv: Neizdevās izveidot klienta objektu: %s

en: Client failure, exiting: %s
lv: Klienta kļūme, iziet: %s

en: Waiting for daemon ...
lv: Gaida uz dēmonu ...

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
lv:     -h --help            Rādīt šo palīdzību
        -V --version         Rādīt versiju
        -D --browse-domains  Pārlūkot pārlūkojamos domēnus, nevis servisus
        -a --all             Rādīt visus servisus, neskatoties uz tipiem
        -d --domain=DOMĒNS   Domēns, kurā pārlūkot
        -v --verbose         Aktivēt detalizētu režīmu
        -t --terminate       Apturēt pēc daudz maz pilnīga saraksta izmešanas
        -c --cache           Apturēt pēc visu ierakstu izmešanas no keša
        -l --ignore-local    Ignorēt lokālos servisus
        -r --resolve         Atrastie meklēšanas servisi
        -f --no-fail         Neavarēt, ja nav atrasts dēmons
        -p --parsable        Izvade parsējamā formā

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
lv:     -k --no-db-lookup    Neuzmeklēt servisu tipus
        -b --dump-db         Izmest servisu tipu datubāzi

en: Too few arguments
lv: Pārāk maz parametru

en: Failed to create simple poll object.
lv: Neizdevās izveidot vienkāršu aptaujas objektu.

en: Established under name '%s'
lv: Izveido ar nosaukumu '%s'

en: Failed to register: %s
lv: Neizdevās reģistrēt: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
lv: Nosaukumu kolīzija, izvēlieties jaunu nosaukumu '%s'.

en: Failed to create entry group: %s
lv: Neizdevās izveidot ierakstu grupu: %s

en: Failed to add address: %s
lv: Neizdevās pievienot adresi: %s

en: Failed to add service: %s
lv: Neizdevās pievienot servisu: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
lv: Neizdevās pievienot apakštipu '%s': %s

en: Host name conflict
lv: Datoru nosaukumu konflikts

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
lv: %s [opcijas] %s <nosaukums> <tips> <ports> [<txt ...>]
    %s [opcijas] %s <datora-nosaukums> <adrese>
    
        -h --help            Rādīt šo palīdzību
        -V --version         Rādīt versiju
        -s --service         Publicēt servisu
        -a --address         Publicēt adresi
        -v --verbose         Aktivēt detalizēto režīmu
        -d --domain=DOMĒNS   Domēns, kurā publicēt servisu
        -H --host=DOMĒNS     Kur atrodas serviss
           --subtype=APAKŠTIPS Papildu apakštips, ar ko reģistrēt šo servisu
        -R --no-reverse      Nepublicēt apgriezto ierakstu ar adresi
        -f --no-fail         Neavarēt, ja dēmons nav pieejams

en: Bad number of arguments
lv: Slikts parametru saraksts

en: Failed to parse port number: %s
lv: Neizdevās parsēt porta numuru: %s

en: No command specified.
lv: Nav norādīta komanda.

en: Failed to resolve host name '%s': %s
lv: Neizdevās atrast datora nosaukumu '%s': %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
lv: Neizdevās atrast adresi '%s': %s

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
lv: %s [opcijas] %s <datora nosaukums...>
    %s [opcijas] %s <adrese ... >
    
        -h --help            Rādīt šo palīdzību
        -V --version         Rādīt versiju
        -n --name            Atrast datora nosaukumu
        -a --address         Atrast adresi
        -v --verbose         Aktivēt detalizēto režīmi
        -6                   Uzmeklēt IPv6 adreses
        -4                   Uzmeklēt IPv4 adreses

en: Failed to create host name resolver: %s
lv: Neizdevās izveidot datoru nosaukumu atradēju: %s

en: Failed to parse address '%s'
lv: Neizdevās parsēt adresi '%s'

en: Failed to create address resolver: %s
lv: Neizdevās izveidot adrešu atradēju: %s

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
lv: %s [opcijas] <jauns datora nosaukums>
    
        -h --help            Rādīt šo palīdzību
        -V --version         Rādīt versiju
        -v --verbose         Aktivēt detalizēto režīmi

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
lv: Nederīgs parametru skaits, tiek gaidīts tieši viens.

en: Host name successfully changed to %s
lv: Datora nosaukums ir veiksmīgi nomainīts uz %s
