Avahi - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: Operation failed
ms: Operasi gagal

en: Too many clients
ms: Terlalu banyak klien

en: Too many objects
ms: Terlalu banyak objek

en: OS Error
ms: Ralat OS

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Not supported
ms: Tidak disokong

en: TXT Data:
ms: Data TXT:

en: empty
ms: kosong

en: Service Type:
ms: Jenis Servis:

en: Service Name:
ms: Nama Servis:

en: Domain Name:
ms: Nama Domain:

en: Address:
ms: Alamat:

en: Service Type
ms: Jenis Servis

en: Service Name
ms: Nama Servis

en: Address
ms: Alamat

en: Host Name
ms: Nama Hos

en: TXT Data
ms: Data TXT

en: Change domain
ms: Tukar domain

en: Location
ms: Lokasi

en: Name
ms: Nama

en: Type
ms: Jenis

en: Choose Shell Server
ms: Pilih Pelayan Shell

en: Choose VNC server
ms: Pilih Pelayan VNC

en: Choose SSH server
ms: Pilih Pelayan SSH

en: Connecting to '%s' ...
ms: Menyambung ke %s' ...

en: Failed to add address: %s
ms: Gagal untuk menambah alamat: %s

en: Failed to add service: %s
ms: Gagal untuk menambah servis: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
ms: Gagal untuk menambah sub jenis '%s': %s

en: Host name conflict
ms: Konflik nama hos

en: Bad number of arguments
ms: Jumlah hujah tidak tepat

en: No command specified.
ms: Tiada arahan dinyatakan.

en: Failed to resolve address '%s': %s
ms: Gagal untuk menyelesai alamat '%s': %s

en: Failed to parse address '%s'
ms: Gagal untuk menghurai alamat '%s'
