Avahi - en to nl translation catalogue (160 entries)

en: Operation failed
nl: Bewerking mislukte

en: Bad state
nl: Slechte toestand

en: Invalid host name
nl: Ongeldige hostnaam

en: Invalid domain name
nl: Ongeldige domeinnaam

en: No suitable network protocol available
nl: Geen geschikt netwerkprotocol beschikbaar

en: Invalid DNS TTL
nl: Ongeldige DNS TTL

en: Resource record key is pattern
nl: Bronrecord sleutel is een patroon

en: Local name collision
nl: Lokale naam botsing

en: Invalid record
nl: Ongeldige record

en: Invalid service name
nl: Ongeldige servicenaam

en: Invalid service type
nl: Ongeldig service type

en: Invalid port number
nl: Ongeldig poortnummer

en: Invalid record key
nl: Ongeldige record sleutel

en: Invalid address
nl: Ongeldig adres

en: Timeout reached
nl: Time-out bereikt

en: Too many clients
nl: Te veel clienten

en: Too many objects
nl: Te veel objecten

en: Too many entries
nl: Te veel ingangen

en: OS Error
nl: OS fout

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Invalid operation
nl: Ongeldige bewerking

en: An unexpected D-Bus error occurred
nl: Een onverwachte D-Bus fout trad op

en: Daemon connection failed
nl: Daemon verbinding mislukte

en: Memory exhausted
nl: Geen geheugen beschikbaar

en: The object passed in was not valid
nl: Het doorgegeven object was niet geldig

en: Daemon not running
nl: Daemon draait niet

en: Invalid interface index
nl: Ongeldige interface index

en: Invalid protocol specification
nl: Ongeldige protocol specificatie

en: Invalid flags
nl: Ongeldige vlaggen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Invalid configuration
nl: Ongeldige configuratie

en: Version mismatch
nl: Versie mismatch

en: Invalid service subtype
nl: Ongeldige service subtype

en: Invalid packet
nl: Ongeldige pakket

en: Invalid DNS return code
nl: Ongeldige DNS return code

en: DNS failure: FORMERR
nl: DNS-fout: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
nl: DNS-fout: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
nl: DNS-fout: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
nl: DNS-fout: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
nl: DNS-fout: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
nl: DNS-fout: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
nl: DNS-fout: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
nl: DNS-fout: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
nl: DNS-fout: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
nl: DNS-fout: NOTZONE

en: Invalid RDATA
nl: Ongeldige RDATA

en: Invalid DNS type
nl: Ongeldig DNS type

en: Invalid DNS class
nl: Ongeldige DNS klasse

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not permitted
nl: Niet toegestaan

en: Invalid argument
nl: Ongeldig argument

en: Is empty
nl: Is leeg

en: The requested operation is invalid because redundant
nl: De gevraagde bewerking is ongeldig omdat deze overbodig is

en: Invalid Error Code
nl: Ongeldige foutcode

en: Avahi Discovery
nl: Avahi ontdekking

en: <i>No service currently selected.</i>
nl: <i>momenteel geen service geselecteerd.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
nl: Avahi zeroconf browser

en: Browse for Zeroconf services available on your network
nl: Browse voor Zeroconf services beschikbaar op jouw netwerk

en: TXT Data:
nl: TXT data:

en: empty
nl: leeg

en: Service Type:
nl: Service type:

en: Service Name:
nl: Service naam:

en: Domain Name:
nl: Domeinnaam:

en: Address:
nl: Adres:

en: Browse Service Types
nl: Browse service types

en: A NULL terminated list of service types to browse for
nl: Een met NULL afgesloten lijst van de service types om te browsen

en: Domain
nl: Domein

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
nl: Het te browsen domein, of NULL voor het standaard domein

en: Service Type
nl: Service type

en: The service type of the selected service
nl: Het service type van de geselecteerde service

en: Service Name
nl: Service naam

en: The service name of the selected service
nl: De service naam van de geselecteerde service

en: Address
nl: Adres

en: The address of the resolved service
nl: Het adres van de opgeloste service

en: Port
nl: Poort

en: The IP port number of the resolved service
nl: Het IP poortnummer van de opgeloste service

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: The host name of the resolved service
nl: De hostnaam van de opgeloste service

en: TXT Data
nl: TXT data

en: The TXT data of the resolved service
nl: De TXT data van de opgeloste service

en: Resolve Service
nl: Service oplossen

en: Resolve the selected service automatically before returning
nl: Los de geselecteerde service automatisch op voordat teruggekeerd wordt

en: Resolve Service Host Name
nl: Los service hostnaam op

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
nl: Loss de hostnaam van de geselecteerde service automatisch op voordat teruggekeerd wordt

en: Address family
nl: Adres familie

en: The address family for host name resolution
nl: De adres familie voor hostnaam oplossing

en: Avahi client failure: %s
nl: Avahi client mislukking: %s

en: Avahi resolver failure: %s
nl: Avahi oplossing mislukking: %s

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
nl: Browsen voor service type %s in domein %s is mislukt: %s

en: n/a
nl: n.v.t.

en: Avahi domain browser failure: %s
nl: Avahi domein browser mislukking: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
nl: Avahi domein lezen mislukte: %s

en: Browse service type list is empty!
nl: Blader service type lijst is leeg!

en: Failed to connect to Avahi server: %s
nl: Verbinden met Avahi server mislukte: %s

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
nl: Browsen voor services op het <b>lokale netwerk</b>:

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
nl: Browsen voor services in het domein <b>%s</b>:

en: Failed to create browser for %s: %s
nl: Aanmaken browser voor %s mislukte: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
nl: Aanmaken van oplosser voor %s van het type %s in domein %s mislukte: %s

en: Failed to create domain browser: %s
nl: Aanmaken van domein browser mislukte: %s

en: Change domain
nl: Wijzig domein

en: Browsing...
nl: Browsen...

en: Initializing...
nl: Initialiseren...

en: Location
nl: Locatie

en: Name
nl: Naam

en: _Domain...
nl: _Domein...

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
nl: %s [opties]
    
        -h --help           Toon deze hulptekst
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse zowel SSH als VNC
        -d --domain=DOMEIN   Het te browsen domein

en: Too many arguments
nl: Te veel argumenten

en: Choose Shell Server
nl: Kies shell server

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Choose VNC server
nl: Kies VNC server

en: Choose SSH server
nl: Kies SSH server

en: Connecting to '%s' ...
nl: Verbinden met '%s'...

en: execlp() failed: %s
nl: execlp() mislukte: %s

en: Canceled.
nl: Geannuleerd.

en: Avahi SSH Server Browser
nl: Avahi SSH server browser

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
nl: Browse voor Zeroconf-enabled SSH servers

en: Avahi VNC Server Browser
nl: Avahi VNC server browser

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
nl: Browse voor Zeroconf-enabled VNC servers

en: : All for now
nl: : Alles voor dit moment

en: : Cache exhausted
nl: : Cache is vol

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
nl: Dervice '%s' van type '%s' oplossen in domein '%s' mislukte: %s

en: service_browser failed: %s
nl: service_browser mislukte: %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
nl: avahi_service_browser_new() mislukte: %s

en: service_type_browser failed: %s
nl: service_type_browser mislukte: %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
nl: avahi_service_type_browser_new() mislukte: %s

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
nl: avahi_domain_browser_new() mislukte: %s

en: Failed to query version string: %s
nl: Versie string bevragen mislukte: %s

en: Failed to query host name: %s
nl: Hostnaam bevragen mislukte: %s

en: Server version: %s; Host name: %s
nl: Server versie: %s; Hostnaam: %s

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot Domain
nl: E Ifce Prot domein

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
nl: E Ifce Prot %-*s %-20s domein

note: We have been disconnected, so let reconnect
en: Disconnected, reconnecting ...
nl: Losgekoppeld, opnieuw aansluiten ...

en: Failed to create client object: %s
nl: Cliënt object aanmaken mislukte: %s

en: Client failure, exiting: %s
nl: Cliënt fout, afsluiten: %s

en: Waiting for daemon ...
nl: Wachten op daemon ...

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
nl:     -h --help            Toon deze hulptekst
        -V --version         Toon versie
        -D --browse-domains  Browse voor domeinen in plaats van services
        -a -all             Toon alle services, ongeacht het type
        -d --domein=DOMEIN   Het te browsen domein
        -v --verbose         Zet breedsprakige mode aan
        -t --terminate       Beëindig na het dumpen van een min of meer complete lijst
        -c --cache           Beëindig na het dumpen van alle ingangen uit de cache
        -l --ignore-local    Negeer lokale services
        -r --resolve         Los alle gevonden services op
        -f --no-fail         Misluk niet als de daemon niet beschikbaar is
        -p --parsable        Output in ontleedbaar formaat

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
nl:     -k --no-db-lookup    Zoek geen service types op
        -b --dump-db         Dump service type database

en: Too few arguments
nl: Te weinig argumenten

en: Failed to create simple poll object.
nl: Aanmaken van eenvoudig poll object mislukte.

en: Established under name '%s'
nl: Opgericht met de naam '%s'

en: Failed to register: %s
nl: Registreren mislukte: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
nl: Naam botsing, kies nieuwe naam '%s'.

en: Failed to create entry group: %s
nl: Aanmaken van  ingang groep mislukte: %s

en: Failed to add address: %s
nl: Adres toevoegen mislukte: %s

en: Failed to add service: %s
nl: Service toevoegen mislukte: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
nl: Subtype '%s' toevoegen mislukte: %s

en: Host name conflict
nl: Hostnaam conflict

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
nl: %s [opties] %s <naam><type><poort> [<txt ...>]
    %s [opties] %s <hostnaam><adres>
    
        -h --help            Toon deze hulptekst
        -V --version         Toon versie
        -s --service         Publiceer service
        -a -address         Publiceer adres
        -v --verbose         Zet breedsprakige mode aan
        -d --domain=DOMEIN    Domein waarin service gepubliceerd wordt
        - H --host=DOMEIN     Host waarop service zich bevindt
           --subtype= SUBTYPE Een extra subtype om met deze service te registreren
        -R --no-reverse      Publiceer geen omgekeerde ingangen met adres
        -f --no-fail         Misluk niet als de daemon niet beschikbaar is

en: Bad number of arguments
nl: Verkeerd aantal argumenten

en: Failed to parse port number: %s
nl: Poortnummer ontleden mislukte: %s

en: No command specified.
nl: Geen commando gegeven.

en: Failed to resolve host name '%s': %s
nl: Hostnaam '%s' oplossen mislukte: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
nl: Adres '%s' oplossen mislukte: %s

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
nl: %s [opties] %s <hostnaam ...>
    %s [opties] %s <adres ... >
    
        -h --help            Toon deze hulptekst
        -V --version         Toon versie
        -n --name            Op te lossen hostnaam
        -a --address         Op te lossen adres
        -v --verbose         Zet breedsprakige mode aan
        -6                   Zoek IPv6 adressen op
        -4                   Zoek IPv4 adressen op

en: Failed to create host name resolver: %s
nl: Hostnaam oplosser aanmaken mislukte: %s

en: Failed to parse address '%s'
nl: Adres '%s' ontleden mislukte

en: Failed to create address resolver: %s
nl: NAdres oplosser aanmaken mislukte: %s

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
nl: %s [opties] <nieuwe hostnaam>
    
        -h --help            Toon deze hulptekst
        -V --version         Toon versie
        -v --verbose          Zet breedsprakige mode aan

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
nl: Ongeldig aantal argumenten, precies een wordt verwacht.

en: Host name successfully changed to %s
nl: Hostnaam succesvol veranderd naar %s
