Avahi - en to uk translation catalogue (167 entries)

en: OK
uk: Гаразд

en: Operation failed
uk: Спроба виконання дії була невдалою

en: Bad state
uk: Стан помилки

en: Invalid host name
uk: Некоректна назва вузла

en: Invalid domain name
uk: Некоректна назва домену

en: No suitable network protocol available
uk: Не знайдено відповідного мережевого протоколу

en: Invalid DNS TTL
uk: Некоректне TTL DNS

en: Resource record key is pattern
uk: Ключ запису ресурсу є шаблоном

en: Local name collision
uk: Збіг локальних назв

en: Invalid record
uk: Некоректний запис

en: Invalid service name
uk: Некоректна назва служби

en: Invalid service type
uk: Некоректний тип служби

en: Invalid port number
uk: Некоректний номер порту

en: Invalid record key
uk: Некоректний ключ запису

en: Invalid address
uk: Некоректна адреса

en: Timeout reached
uk: Перевищено час очікування

en: Too many clients
uk: Забагато клієнтів

en: Too many objects
uk: Забагато об’єктів

en: Too many entries
uk: Забагато записів

en: OS Error
uk: Помилка ОС

en: Access denied
uk: Заборонено доступ

en: Invalid operation
uk: Некоректна дія

en: An unexpected D-Bus error occurred
uk: Сталася непередбачена помилка D-Bus

en: Daemon connection failed
uk: Спроба встановлення зв’язку з фоновою службою завершилася невдало

en: Memory exhausted
uk: Пам’ять вичерпано

en: The object passed in was not valid
uk: Переданий об’єкт є некоректним

en: Daemon not running
uk: Фонову службу не запущено

en: Invalid interface index
uk: Некоректний індекс інтерфейсу

en: Invalid protocol specification
uk: Некоректна специфікація протоколу

en: Invalid flags
uk: некоректні прапорці

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Invalid configuration
uk: Некоректне налаштування

en: Version mismatch
uk: Невідповідність версій

en: Invalid service subtype
uk: Некоректний підтип служби

en: Invalid packet
uk: Некоректний пакет

en: Invalid DNS return code
uk: Некоректний код повернення DNS

en: DNS failure: FORMERR
uk: Помилка DNS: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
uk: Помилка DNS: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
uk: Помилка DNS: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
uk: Помилка DNS: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
uk: Помилка DNS: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
uk: Помилка DNS: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
uk: Помилка DNS: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
uk: Помилка DNS: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
uk: Помилка DNS: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
uk: Помилка DNS: NOTZONE

en: Invalid RDATA
uk: Некоректне значення RDATA

en: Invalid DNS type
uk: Некоректний тип DNS

en: Invalid DNS class
uk: Некоректний клас DNS

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not permitted
uk: Заборонено

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Is empty
uk: порожній

en: The requested operation is invalid because redundant
uk: Бажана дія є некоректною через свою невизначеність

en: Invalid Error Code
uk: Некоректний код помилки

en: Avahi Discovery
uk: Служба виявлення Avahi

en: <i>No service currently selected.</i>
uk: <i>Не обрано жодної служби.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
uk: Переглядач Zeroconf Avahi

en: Browse for Zeroconf services available on your network
uk: Переглянути служби Zeroconf, доступ до яких можна отримати у вашій мережі

en: TXT Data:
uk: Дані TXT:

en: empty
uk: порожній

en: Service Type:
uk: Тип служби:

en: Service Name:
uk: Назва служби:

en: Domain Name:
uk: Назва домену:

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Browse Service Types
uk: Перегляд типів служб

en: A NULL terminated list of service types to browse for
uk: Завершений NULL список типів служб, які можна переглядати

en: Domain
uk: Домен

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
uk: Домен для перегляду (NULL — типовий домен)

en: Service Type
uk: Тип служби

en: The service type of the selected service
uk: Тип позначеної служби

en: Service Name
uk: Назва служби

en: The service name of the selected service
uk: Назва позначеної служби

en: Address
uk: Адреса

en: The address of the resolved service
uk: Адреса виявленої служби

en: Port
uk: Порт

en: The IP port number of the resolved service
uk: Номер порту IP виявленої служби

en: Host Name
uk: Назва вузла

en: The host name of the resolved service
uk: Назва вузла виявленої служби

en: TXT Data
uk: Дані TXT

en: The TXT data of the resolved service
uk: Дані TXT виявленої служби

en: Resolve Service
uk: Визначити службу

en: Resolve the selected service automatically before returning
uk: Визначити параметри вибраної служби автоматично перед поверненням

en: Resolve Service Host Name
uk: Визначити назву вузла служби

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
uk: Визначити назву вузла вибраної служби автоматично перед поверненням

en: Address family
uk: Сімейство адрес

en: The address family for host name resolution
uk: Сімейство адрес для визначення назви вузла

en: Avahi client failure: %s
uk: Помилка клієнта Avahi: %s

en: Avahi resolver failure: %s
uk: Помилка інструменту визначення Avahi: %s

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
uk: Помилка перегляду типу служби %s у домені %s: %s

en: n/a
uk: н/д

en: Avahi domain browser failure: %s
uk: Помилка перегляду домену Avahi: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
uk: Спроба читання домену Avahi завершилася невдало: %s

en: Browse service type list is empty!
uk: Список типів перегляду служб порожній!

en: Failed to connect to Avahi server: %s
uk: Не вдалося з’єднатися з сервером Avahi: %s

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
uk: Перегляд служб у <b>локальній мережі</b>:

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
uk: Перегляд служб у домені <b>%s</b>:

en: Failed to create browser for %s: %s
uk: Не вдалося створити засіб перегляду для %s: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
uk: Спроба створення засобу визначення для %s типу %s у домені %s: %s

en: Failed to create domain browser: %s
uk: Спроба створення засобу перегляду домену зазнала невдачі: %s

en: Change domain
uk: Змінити домен

en: Browsing...
uk: Навігація...

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Location
uk: Адреса

en: Name
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: _Domain...
uk: _Домен:

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
uk: %s [параметри]
    
        -h --help            Показати цю довідку
        -s --ssh             Переглянути сервери SSH
        -v --vnc             Переглянути сервери VNC
        -S --shell           Переглянути сервери SSH і VNC
        -d --domain=ДОМЕН   Домен для перегляду

en: Too many arguments
uk: Занадто багато аргументів

en: Choose Shell Server
uk: Оберіть сервер оболонки

en: C_onnect
uk: З’_єднати

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Terminal
uk: Термінал

en: Choose VNC server
uk: Вибір сервера VNC

en: Choose SSH server
uk: Вибір сервера SSH

en: Connecting to '%s' ...
uk: Встановлення з’єднання з «%s»...

en: execlp() failed: %s
uk: Помилка execlp(): %s

en: Canceled.
uk: Скасовано.

en: Avahi SSH Server Browser
uk: Переглядач серверів SSH Avahi

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
uk: Перегляд серверів SSH з увімкненим Zeroconf

en: Avahi VNC Server Browser
uk: Переглядач серверів VNC Avahi

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
uk: Перегляд серверів VNC з увімкненим Zeroconf

en: : All for now
uk: : всі на цей момент

en: : Cache exhausted
uk: : кеш вичерпано

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
uk: Не вдалося визначити службу «%s» типу «%s» у домені «%s»: %s

en: service_browser failed: %s
uk: Помилка service_browser: %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
uk: Помилка avahi_service_browser_new(): %s

en: service_type_browser failed: %s
uk: Помилка service_type_browser: %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
uk: Помилка avahi_service_type_browser_new(): %s

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
uk: Помилка avahi_domain_browser_new(): %s

en: Failed to query version string: %s
uk: Спроба запиту запиту щодо рядка версії була невдалою: %s

en: Failed to query host name: %s
uk: Спроба запиту щодо назви вузла була невдалою: %s

en: Server version: %s; Host name: %s
uk: Версія сервера: %s; назва вузла: %s

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot Domain
uk: Домен E Ifce Prot

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
uk: Домен E Ifce Prot %-*s %-20s

note: We have been disconnected, so let reconnect
en: Disconnected, reconnecting ...
uk: З’єднання розірвано, повторна спроба з’єднання...

en: Failed to create client object: %s
uk: Спроба створення клієнтського об’єкта завершилася невдало: %s

en: Client failure, exiting: %s
uk: Аварійне завершення клієнтської програми, вихід: %s

en: Waiting for daemon ...
uk: Очікування на підтвердження фоновою службою...

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
uk:     -h --help            Показати цю довідку
        -V --version         Показати дані щодо версії
        -D --browse-domains  Переглядати домени замість служб
        -a --all             Показати всі служби всіх типів
        -d --domain=ДОМЕН   Домен для перегляду
        -v --verbose         Увімкнути докладний режим
        -t --terminate       Перервати роботу після отримання більшою чи меншою мірою повного списку
        -c --cache           Перервати роботу після отримання всіх записів з кешу
        -l --ignore-local    Ігнорувати локальні служби
        -r --resolve         Визначати адреси і назви знайдених служб
        -f --no-fail         Не переривати роботу, якщо не буде знайдено фонової служби
        -p --parsable        Вивести дані у придатному для обробки форматі

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
uk:     -k --no-db-lookup    Не визначати типи служб
        -b --dump-db         Створити дамп бази даних типів служб

en: Too few arguments
uk: Занадто мало аргументів

en: Failed to create simple poll object.
uk: Не вдалося створити простий об’єкт опитування.

en: Established under name '%s'
uk: Встановлено під назвою «%s»

en: Failed to register: %s
uk: Спроба реєстрації завершилася невдало: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
uk: Збіг назв, обрано нову назву «%s».

en: Failed to create entry group: %s
uk: Спроба створення групи записів завершилася невдало: %s

en: Failed to add address: %s
uk: Спроба додавання адреси завершилася невдало: %s

en: Failed to add service: %s
uk: Спроба додавання служби завершилася невдало: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
uk: Спроба додавання підтипу «%s» завершилася невдало: %s

en: Host name conflict
uk: Конфлікт назв вузлів

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
uk: %s [параметри] %s <назва> <тип> <порт> [<txt ...>]
    %s [параметри] %s <назва вузла> <адреса>
    
        -h --help            Показати цю версію
        -V --version         Показати дані щодо версії
        -s --service         Оприлюднити службу
        -a --address         Оприлюднити адресу
        -v --verbose         Увімкнути докладний режим
        -d --domain=ДОМЕН    Домен для оприлюднення служби
        -H --host=ДОМЕН      Вузол, на якому працює служба
           --subtype=ПІДТИП  Додатковий підтип для реєстрації цієї служби
        -R --no-reverse      Не оприлюднювати зворотний запис разом з адресою
        -f --no-fail         Не завершувати роботу, якщо не вдасться отримати доступ до фонової служби

en: Bad number of arguments
uk: Неправильна кількість аргументів

en: Failed to parse port number: %s
uk: Не вдалося обробити номер порту: %s

en: No command specified.
uk: Не вказано команди.

en: Failed to resolve host name '%s': %s
uk: Спроба визначення назви вузла «%s» завершилася невдало: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
uk: Спроба визначення адреси «%s» завершилася невдало: %s

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
uk: %s [параметри] %s <назва вузла ...>
    %s [параметри] %s <адреса ... >
    
        -h --help            Показати цю довідку
        -V --version         Показати дані щодо версії
        -n --name            Визначити назву вузла
        -a --address         Визначити адресу
        -v --verbose         Увімкнути докладний режим
        -6                   Визначити адресу IPv6
        -4                   Визначити адресу IPv4

en: Failed to create host name resolver: %s
uk: Спроба створення засобу визначення назви вузла завершилася невдало: %s

en: Failed to parse address '%s'
uk: Спроба обробки адреси «%s» завершилася невдало

en: Failed to create address resolver: %s
uk: Спроба створення засобу визначення адреси завершилася невдало: %s

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
uk: %s [параметри] <нова назва вузла>
    
        -h --help            Показати цю довідку
        -V --version         Показати дані щодо версії
        -v --verbose         Увімкнути докладний режим

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
uk: Некоректна кількість аргументів, слід вказати рівно один аргумент.

en: Host name successfully changed to %s
uk: Назву вузла успішно змінено на %s
