Avahi - en to he translation catalogue (101 entries)

en: OK
he: אישור

en: Operation failed
he: הפעולה נכשלה

en: Bad state
he: מצב בעייתי

en: Invalid host name
he: שם המארח שגוי

en: Invalid domain name
he: שם המתחם שגוי

en: No suitable network protocol available
he: אין פרוטוקול תואם זמין

en: Invalid DNS TTL
he: זמן תחיית ה-DNS שגוי

en: Resource record key is pattern
he: מפתח הקלטת המשאב הינו תבנית

en: Local name collision
he: התנגשות שם מקומית

en: Invalid record
he: רשומה שגויה

en: Invalid service name
he: שם השירות שגוי

en: Invalid service type
he: סוג השירות שגוי

en: Invalid port number
he: מספר הפתחה שגוי

en: Invalid record key
he: מפתח הרשומה שגוי

en: Invalid address
he: הכתובת שגויה

en: Timeout reached
he: הגיע תום הזמן

en: Too many clients
he: יותר מדי לקוחות

en: Too many objects
he: יותר מדי פריטים

en: Too many entries
he: יותר מדי רשומות

en: OS Error
he: שגיאת  מערכת ההפעלה

en: Access denied
he: הגישה נדחתה

en: Invalid operation
he: פעולה שגויה

en: An unexpected D-Bus error occurred
he: ארעה שגיאת D-Bus לא ידועה

en: Daemon connection failed
he: החיבור לסוכן נכשל

en: Memory exhausted
he: הזכרון הותש

en: The object passed in was not valid
he: הפריט שהועבר פנימה שגוי

en: Daemon not running
he: הסוכן אינו פעיל

en: Invalid interface index
he: מפתח תוכן המנשק שגוי

en: Invalid protocol specification
he: אפיון פרוטוקול שגוי

en: Invalid flags
he: דגלונים שגויים

en: Not found
he: לא נמצא

en: Invalid configuration
he: הגדרות שגויות

en: Version mismatch
he: חוסר תיאום גירסאות

en: Invalid service subtype
he: תת-סוג השירות שגוי

en: Invalid packet
he: מנה שגויה

en: Invalid DNS return code
he: קוד תגובה שגוי מה-DNS

en: DNS failure: FORMERR
he: שגיאת DNS: FORMER

en: DNS failure: SERVFAIL
he: שגיאת DNS: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
he: שגיאת DNS: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
he: שגיאת DNS: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
he: שגיאת DNS: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
he: DNS שגיאת: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
he: שגיאת DNS: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
he: שגיאת DNS: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
he: שגיאת DNS: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
he: שגיאת DNS: NOTZONE

en: Invalid RDATA
he: RDATA שגוי

en: Invalid DNS type
he: סוג ה-DNS שגוי

en: Invalid DNS class
he: רמת ה-DNS שגויה

en: Not supported
he: לא נתמך

en: Not permitted
he: לא מורשה

en: Invalid argument
he: ארגומנט שגוי

en: Is empty
he: הינו ריק

en: The requested operation is invalid because redundant
he: הפעולה המבוקשת שגויה כיוון שהיא מיותרת

en: Invalid Error Code
he: קוד שגיאה שגוי

en: Avahi Discovery
he: גילוי Avahi

en: <i>No service currently selected.</i>
he: <i>לבינתיים לא נבחר אף שירות.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
he: סייר ה־Zeroconf של ‏Avahi

en: Browse for Zeroconf services available on your network
he: סיור אחר שירותי Zeroconf הזמינים ברשת שלך

en: TXT Data:
he: נתוני TXT

en: empty
he: ריק

en: Service Type:
he: סוג השירות:

en: Service Name:
he: שם השירות:

en: Domain Name:
he: שם המתחם:

en: Interface:
he: מנשק:

en: Address:
he: כתובת:

en: Browse Service Types
he: סיור בסוגי השירותים

en: Domain
he: מתחם

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
he: המתחם לסיור, או NULL למתחם ברירת המחדל

en: Service Type
he: סוג השירות

en: The service type of the selected service
he: סוג השירות של השירות הנבחר

en: Service Name
he: שם השירות

en: The service name of the selected service
he: שם השירות של השירות הנבחר

en: Address
he: כתובת

en: The address of the resolved service
he: כתובת השירות שנפתר

en: Port
he: פתחה

en: The IP port number of the resolved service
he: מספר פתחת ה־IP של השירות שנפתר

en: Host Name
he: שם המארח

en: The host name of the resolved service
he: שם המארח של השירות שנפתר

en: TXT Data
he: נתוני TXT

en: The TXT data of the resolved service
he: נתוני ה־TXT של השירות שנפתר

en: Resolve Service
he: שירות הפתירה

en: Resolve Service Host Name
he: שם מארח שירות הפתירה

en: Address family
he: משפחת כתובות

en: Avahi client failure: %s
he: כשל בלקוח Avahi:%s

en: n/a
he: לא זמין

en: Avahi domain browser failure: %s
he: כשל בדפדפן המתחמים Avahi: %s

en: Change domain
he: החלפת מתחם

en: Browsing...
he: בעיון...

en: Initializing...
he: בהליכי הפעלה...

en: Location
he: מיקום

en: Type
he: סוג

en: _Domain...
he: _מתחם...

en: Too many arguments
he: יותר מדי ארגומנטים

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Terminal
he: מסוף

en: Choose VNC server
he: בחירת שרת VNC

en: Choose SSH server
he: בחירת שרת SSH

en: Connecting to '%s' ...
he: מתבצע חיבור אל '%s'...

en: Canceled.
he: בוטל.

en: Host name successfully changed to %s
he: שם המארח השתנה בהצלחה ל־%s
