avahi - en to pl translation catalogue (164 entries)

en: Operation failed
pl: Działanie się nie powiodło

en: Bad state
pl: Błędny stan

en: Invalid host name
pl: Nieprawidłowa nazwa komputera

en: Invalid domain name
pl: Nieprawidłowa nazwa domeny

en: No suitable network protocol available
pl: Brak dostępnych odpowiednich protokołów sieciowych

en: Invalid DNS TTL
pl: Nieprawidłowe TTL serwera DNS

en: Resource record key is pattern
pl: Klucz wpisu zasobu jest wzorem

en: Local name collision
pl: Kolizja nazwy lokalnej

en: Invalid record
pl: Nieprawidłowy wpis

en: Invalid service name
pl: Nieprawidłowa nazwa usługi

en: Invalid service type
pl: Nieprawidłowy typ usługi

en: Invalid port number
pl: Nieprawidłowy numer portu

en: Invalid record key
pl: Nieprawidłowy klucz wpisu

en: Invalid address
pl: Nieprawidłowy adres

en: Timeout reached
pl: Przekroczono czas oczekiwania

en: Too many clients
pl: Za dużo klientów

en: Too many objects
pl: Za dużo obiektów

en: Too many entries
pl: Za dużo wpisów

en: OS Error
pl: Błąd systemu operacyjnego

en: Access denied
pl: Brak dostępu

en: Invalid operation
pl: Nieprawidłowe działanie

en: An unexpected D-Bus error occurred
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd usługi D-Bus

en: Daemon connection failed
pl: Połączenie z usługą się nie powiodło

en: Memory exhausted
pl: Wyczerpano pamięć

en: The object passed in was not valid
pl: Przepuszczony obiekt nie był prawidłowy

en: Daemon not running
pl: Usługa nie jest uruchomiona

en: Invalid interface index
pl: Nieprawidłowy indeks interfejsu

en: Invalid protocol specification
pl: Nieprawidłowa specyfikacja protokołu

en: Invalid flags
pl: Nieprawidłowe flagi

en: Not found
pl: Nie odnaleziono

en: Invalid configuration
pl: Nieprawidłowa konfiguracja

en: Version mismatch
pl: Wersje się nie zgadzają

en: Invalid service subtype
pl: Nieprawidłowy podtyp usługi

en: Invalid packet
pl: Nieprawidłowy pakiet

en: Invalid DNS return code
pl: Nieprawidłowy kod zwrotny DNS

en: DNS failure: FORMERR
pl: Niepowodzenie DNS: FORMERR

en: DNS failure: SERVFAIL
pl: Niepowodzenie DNS: SERVFAIL

en: DNS failure: NXDOMAIN
pl: Niepowodzenie DNS: NXDOMAIN

en: DNS failure: NOTIMP
pl: Niepowodzenie DNS: NOTIMP

en: DNS failure: REFUSED
pl: Niepowodzenie DNS: REFUSED

en: DNS failure: YXDOMAIN
pl: Niepowodzenie DNS: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
pl: Niepowodzenie DNS: YXRRSET

en: DNS failure: NXRRSET
pl: Niepowodzenie DNS: NXRRSET

en: DNS failure: NOTAUTH
pl: Niepowodzenie DNS: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTZONE
pl: Niepowodzenie DNS: NOTZONE

en: Invalid RDATA
pl: Nieprawidłowe RDATA

en: Invalid DNS type
pl: Nieprawidłowy typ DNS

en: Invalid DNS class
pl: Nieprawidłowa klasa DNS

en: Not supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not permitted
pl: Niedozwolone

en: Invalid argument
pl: Nieprawidłowy parametr

en: Is empty
pl: Jest puste

en: The requested operation is invalid because redundant
pl: Żądane działanie jest nieprawidłowe, ponieważ jest nadmiarowe

en: Invalid Error Code
pl: Nieprawidłowy kod błędu

en: Avahi Discovery
pl: Wykrywanie Avahi

en: <i>No service currently selected.</i>
pl: <i>Nie wybrano żadnej usługi.</i>

en: Avahi Zeroconf Browser
pl: Przeglądarka Zeroconf Avahi

en: Browse for Zeroconf services available on your network
pl: Przeglądanie usług Zeroconf dostępnych w sieci

en: TXT
pl: Tekst

en: TXT Data:
pl: Dane tekstowe:

en: empty
pl: puste

en: Service Type:
pl: Typ usługi:

en: Service Name:
pl: Nazwa usługi:

en: Domain Name:
pl: Nazwa domeny:

en: Interface:
pl: Interfejs:

en: Address:
pl: Adres:

en: Browse Service Types
pl: Przeglądanie typów usług

en: A NULL terminated list of service types to browse for
pl: Lista typów usług do przeglądania zakończona NULL

en: Domain
pl: Domena

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
pl: Domena do przeglądania lub NULL dla domyślnej domeny

en: Service Type
pl: Typ usługi

en: The service type of the selected service
pl: Typ wybranej usługi

en: Service Name
pl: Nazwa usługi

en: The service name of the selected service
pl: Nazwa wybranej usługi

en: Address
pl: Adres

en: The address of the resolved service
pl: Adres rozwiązanej usługi

en: The IP port number of the resolved service
pl: Numer portu IP rozwiązanej usługi

en: Host Name
pl: Nazwa komputera

en: The host name of the resolved service
pl: Nazwa komputera rozwiązanej usługi

en: TXT Data
pl: Dane tekstowe

en: The TXT data of the resolved service
pl: Dane tekstowe rozwiązanej usługi

en: Resolve Service
pl: Rozwiązywanie usługi

en: Resolve the selected service automatically before returning
pl: Rozwiązywanie wybranej usługi automatycznie przed zwracaniem

en: Resolve Service Host Name
pl: Rozwiązywanie nazwy komputera usługi

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
pl: Rozwiązywanie nazwy komputera wybranej usługi automatycznie przed zwracaniem

en: Address family
pl: Rodzina adresów

en: The address family for host name resolution
pl: Rodzina adresów do rozwiązywania nazwy komputera

en: Avahi client failure: %s
pl: Niepowodzenie klienta Avahi: %s

en: Avahi resolver failure: %s
pl: Niepowodzenie rozwiązywania Avahi: %s

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
pl: Przeglądanie typu usług %s w domenie %s się nie powiodło: %s

en: n/a
pl: Nie dotyczy

en: Avahi domain browser failure: %s
pl: Niepowodzenie przeglądarki domen Avahi: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
pl: Odczytanie domeny Avahi się nie powiodło: %s

en: Browse service type list is empty!
pl: Przeglądana lista typów usług jest pusta.

en: Failed to connect to Avahi server: %s
pl: Połączenie z serwerem Avahi się nie powiodło: %s

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
pl: Przeglądanie usług w <b>lokalnej sieci</b>:

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
pl: Przeglądanie usług w domenie <b>%s</b>:

en: Failed to create browser for %s: %s
pl: Utworzenie przeglądarki dla %s się nie powiodło: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
pl: Utworzenie rozwiązania dla %s typu %s w domenie %s się nie powiodło: %s

en: Failed to create domain browser: %s
pl: Utworzenie przeglądarki domen się nie powiodło: %s

en: Change domain
pl: Zmiana domeny

en: Browsing...
pl: Przeglądanie…

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Initializing...
pl: Inicjowanie…

en: Location
pl: Położenie

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: _Domain...
pl: _Domena…

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
pl: %s [opcje]
    
        -h --help            Wyświetla tę pomoc
        -s --ssh             Przegląda serwery SSH
        -v --vnc             Przegląda serwery VNC
        -S --shell           Przegląda SSH i VNC
        -d --domain=DOMENA   Domena do przeglądania

en: Too many arguments
pl: Za dużo parametrów

en: Choose Shell Server
pl: Wybór serwera powłoki

en: C_onnect
pl: _Połącz

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Choose VNC server
pl: Wybór serwera VNC

en: Choose SSH server
pl: Wybór serwera SSH

en: Connecting to '%s' ...
pl: Łączenie z „%s”…

en: execlp() failed: %s
pl: „execlp()” się nie powiodło: %s

en: Canceled.
pl: Anulowano.

en: Avahi SSH Server Browser
pl: Przeglądarka serwerów SSH Avahi

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
pl: Przeglądanie serwerów SSH z włączonym Zeroconf

en: Avahi VNC Server Browser
pl: Przeglądarka serwerów VNC Avahi

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
pl: Przeglądanie serwerów VNC z włączonym Zeroconf

en: : All for now
pl: : Wszystko

en: : Cache exhausted
pl: : Wyczerpano pamięć podręczną

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
pl: Rozwiązanie usługi „%s” typu „%s” w domenie „%s” się nie powiodło: %s

en: service_browser failed: %s
pl: „service_browser” się nie powiodło: %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
pl: „avahi_service_browser_new()” się nie powiodło: %s

en: service_type_browser failed: %s
pl: „service_type_browser” się nie powiodło: %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
pl: „avahi_service_type_browser_new()” się nie powiodło: %s

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
pl: „avahi_domain_browser_new()” się nie powiodło: %s

en: Failed to query version string: %s
pl: Odpytanie ciągu wersji się nie powiodło: %s

en: Failed to query host name: %s
pl: Odpytanie nazwy komputera się nie powiodło: %s

en: Server version: %s; Host name: %s
pl: Wersja serwera: %s; nazwa komputera: %s

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot Domain
pl: E Interfejs Protokół Domena

note: Translators: This is a column heading with abbreviations for *   Event (+/-), Network Interface, Protocol (IPv4/v6), Domain
en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
pl: E Interfejs Protokół %-*s %-20s Domena

note: We have been disconnected, so let reconnect
en: Disconnected, reconnecting ...
pl: Rozłączono, łączenie ponownie…

en: Failed to create client object: %s
pl: Utworzenie obiektu klienta się nie powiodło: %s

en: Client failure, exiting: %s
pl: Niepowodzenie klienta, kończenie działania: %s

en: Waiting for daemon ...
pl: Oczekiwanie na usługę…

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
pl:     -h --help            Wyświetla tę pomoc
        -V --version         Wyświetla wersję
        -D --browse-domains  Przegląda domeny zamiast usług
        -a --all             Wyświetla wszystkie usługi,
                             niezależnie od ich typu
        -d --domain=DOMENA   Domena do przeglądania
        -v --verbose         Wyświetla więcej informacji
        -t --terminate       Wyłącza po zrzuceniu bardziej
                             lub mniej pełnej listy
        -c --cache           Wyłącza po zrzuceniu wszystkich wpisów
                             z pamięci podręcznej
        -l --ignore-local    Ignoruje lokalne usługi
        -r --resolve         Rozwiązuje odnalezione usługi
        -f --no-fail         Nie wyłącza, jeśli usługa nie jest dostępna
        -p --parsable        Wyjście w formacie do przetwarzania

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
pl:     -k --no-db-lookup    Nie przeszukuje typów usług
        -b --dump-db         Zrzuca bazę danych typów usług

en: Too few arguments
pl: Za mało parametrów

en: Failed to create simple poll object.
pl: Utworzenie prostego obiektu typu „poll” się nie powiodło.

en: Established under name '%s'
pl: Ustanowiono pod nazwą „%s”

en: Failed to register: %s
pl: Zarejestrowanie się nie powiodło: %s

en: Name collision, picking new name '%s'.
pl: Kolizja nazw, wybieranie nowej nazwy „%s”.

en: Failed to create entry group: %s
pl: Utworzenie grupy wpisów się nie powiodło: %s

en: Failed to add address: %s
pl: Dodanie adresu się nie powiodło: %s

en: Failed to add service: %s
pl: Dodanie usługi się nie powiodło: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
pl: Dodanie podtypu „%s” się nie powiodło: %s

en: Host name conflict
pl: Konflikt nazw komputerów

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
pl: %s [opcje] %s <nazwa> <typ> <port> [<tekst…>]
    %s [opcje] %s <nazwa-komputera> <adres>
    
        -h --help            Wyświetla tę pomoc
        -V --version         Wyświetla wersję
        -s --service         Publikuję usługę
        -a --address         Publikuje adres
        -v --verbose         Wyświetla więcej informacji
        -d --domain=DOMENA   Domena, w której opublikować usługę
        -H --host=DOMENA     Komputer, na jakim znajduje się usługa
           --subtype=PODTYP  Dodatkowy podtyp do zarejestrowania tej usługi
        -R --no-reverse      Nie publikuje odwróconego wpisu z adresem
        -f --no-fail         Nie wyłącza, jeśli usługa nie jest dostępna

en: Bad number of arguments
pl: Błędna liczba parametrów

en: Failed to parse port number: %s
pl: Przetworzenie numeru portu się nie powiodło: %s

en: No command specified.
pl: Nie podano polecenia.

en: Failed to resolve host name '%s': %s
pl: Rozwiązanie nazwy komputera „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
pl: Rozwiązanie adresu „%s” się nie powiodło: %s

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
pl: %s [opcje] %s <nazwa komputera…>
    %s [opcje] %s <adres…>
    
        -h --help            Wyświetla tę pomoc
        -V --version         Wyświetla wersję
        -n --name            Rozwiązuje nazwę komputera
        -a --address         Rozwiązuje adres
        -v --verbose         Wyświetla więcej informacji
        -6                   Przeszukuje adresy IPv6
        -4                   Przeszukuje adresy IPv4

en: Failed to create host name resolver: %s
pl: Utworzenie rozwiązania nazwy komputera się nie powiodło: %s

en: Failed to parse address '%s'
pl: Przetworzenie adresu „%s” się nie powiodło

en: Failed to create address resolver: %s
pl: Utworzenie rozwiązania adresu się nie powiodło: %s

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
pl: %s [opcje] <nowa nazwa komputera>
    
        -h --help            Wyświetla tę pomoc
        -V --version         Wyświetla wersję
        -v --verbose         Wyświetla więcej informacji

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
pl: Nieprawidłowa liczba parametrów, oczekiwano dokładnie jednego.

en: Host name successfully changed to %s
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę komputera na %s
