avogadro - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
ug: BackgroundFileFormat دا ھېچقانداق مولېكۇلا ئورنىتىلمىغان!

en: No file format set in BackgroundFileFormat!
ug: BackgroundFileFormat دا ھۆججەت فورماتى يوق!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
ug: BackgroundFileFormat دا ھۆججەت ئىسمى يوق!

en: Ready…
ug: تەييار…

en: Tool
ug: قورال

en: Display Types
ug: تىپلارنى كۆرسىتىش

en: View Configuration
ug: سەپلىمىنى كۆرۈش

en: Molecules
ug: مولېكۇلا

en: Layers
ug: قەۋەت

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Export
ug: چىقار

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
ug: يېنىۋال(&U)

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
ug: قايتىلا(&R)

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
ug: يېڭى(&N)

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
ug: ياپ(&C)

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
ug: ساقلا(&S)

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
ug: چېكىن(&Q)

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
ug: ھەققىدە(&A)

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
ug: ياساش(&B)

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
ug: تاللا(&S)

note: i18n: file: aboutdialog.ui:334 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
ug: جەزملە

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
ug: ئاچ(&O)

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
ug: يېقىنقى

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
ug: مەركەز

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
ug: چاپلا

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
ug: كۆچۈر

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
ug: كەس

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
ug: تازىلا

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
ug: ھەممىنى تاللا

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
ug: ھەممىنى تاللىما

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
ug: ئوقۇشلۇق

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
ug: تارقىتىش چۈشەندۈرۈشى

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
ug: ساقلا
