avogadro - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Ready…
bg: Готов…

en: Tool
bg: Инструмент

en: Display Types
bg: Типове дисплеи

en: View Configuration
bg: Виж конфигурацията

en: Untitled
bg: Без заглавие

en: Cannot open file
bg: Файлът не може да бъде отворен

en: Can't open supplied file %1
bg: Не може да бъде запазен файлът %1

en: Open Molecule
bg: Отвори Молекулата

en: Select file reader
bg: Изберете четец на файлове

en: Reading File
bg: Файл за четене

en: Opening file '%1'
    with '%2'
bg: Отварящ файл „%1“
    с „%2“

en: File error
bg: Грещка във файла

en: Error while reading file '%1':
    %2
bg: Грешка с прочитането на файла '%1':
    %2

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: Common image formats
bg: Обичайни формати за изображения

en: All files
bg: Всички файлове

en: Export Bitmap Graphics
bg: Износ на Bitmap Графика

note: i18n: file: mainwindow.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Avogadro
bg: Авогадро

en: Cannot save file %1.
bg: Не може да бъде запазен файлът %1.

en: This file was imported from a non-standard format which may not be able to write all of the information in the molecule.
    
    Would you like to export to the current format, or save in a standard format?
bg: Този файл е внесен от нестандартен формат, който може да не е в състояние да запише цялата информация.
    
    Искате ли да съхраните в текущия формат или да запазите в стандартния?

en: Export
bg: Изнасяне

en: Save chemical file
bg: Запази химически файл

en: Export Molecule
bg: Изнасяне на молекула

en: &Undo %1
bg: &Отмяна %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
bg: &Отмяна

en: &Redo %1
bg: &Повторно %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
bg: В&ъзстановяване

en: &Testing
bg: &Настройки

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
bg: &Файл

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
bg: &Нов

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
bg: &Затваряне

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
bg: &Запазване

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
bg: &Изход

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
bg: &Редактиране

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
bg: &Изглед

en: &Help
bg: &Помощ

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
bg: &Относно

en: Your changes will be lost if you don't save them.
bg: Вашите промени ще бъдат изгубени, ако не ги запазите.

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
bg: &Изграждане

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
bg: &Избиране

en: Se&ttings
bg: &Настройки

note: i18n: file: aboutdialog.ui:334 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
bg: Добре

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
bg: &Отваряне

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
bg: Последни

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
bg: &Изчисти Последни

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
bg: Върни на Последно Съхранени

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
bg: Центриране

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
bg: Подравнете Изгледа към Оси

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
bg: Поставяне

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
bg: Копирай

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
bg: Изрязване

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
bg: Изчистване

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
bg: Избиране на всичко

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
bg: Без избиране

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
bg: Уроци

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
bg: Помощ за Avogadrp

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
bg: Бележки към изданието

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
bg: Докладване за грешка

note: i18n: file: mainwindow.ui:303 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: FAQ
bg: Често задавани въпроси

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
bg: Уебсайт на Avogadro

note: i18n: file: renderingdialog.ui:138 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
bg: Запазване
