avogadro - en to pl translation catalogue (77 entries)

note: i18n: file: aboutdialog.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: Version:
pl: Wersja:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:117 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, libsLabel)
en: Avogadro Library Version:
pl: Wersja biblioteki Avogadro:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qtVersionLabel)
en: Qt Version:
pl: Wersja Qt:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:181 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionLabel)
en: SSL Version:
pl: Wersja SSL:

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
pl: Brak zdefiniowanej cząsteczki w BackgroundFileFormat!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
pl: Nie ustawiono nazwy pliku w BackgroundFileFormat!

en: Ready…
pl: Gotowy…

en: Display Types
pl: Wyświetl Typy

en: View Configuration
pl: Wyświetl konfigurację

en: Layers
pl: Warstwy

en: Chemical Markup Language
pl: Język znaczników chemicznych

en: Chemical JSON
pl: JSON chemniczny

en: Open chemical file
pl: Otwórz plik chemiczny

en: Commands
pl: Komendy

en: Input Generators
pl: Generatory wejść

en: Install Plugin Script
pl: Zainstaluj Plugin Script

en: Script Type:
pl: Typ Skryptu:

en: Select file reader
pl: Wybierz odtwarzacz plików

en: Opening file '%1'
    with '%2'
pl: Otwieranie pliku '%1'
    z pomocą '%2'

en: Molecule loaded (%1 atoms, %2 bonds)
pl: Naładowana cząsteczka (%1 atomy, %2 wiązania)

en: Error while reading file '%1':
    %2
pl: Błąd podczas odczytu pliku "%1":
    %2

[ctx: %1 = file name, %2 = error message]
en: Error while saving '%1':
    %2
pl: Błąd podczas zapisywania pliku "%1":
    %2

en: Error: Failed to initialize OpenGL context
pl: Błąd: nie można zainicjalizować kontekstu OpenGL

en: OpenGL 2.0 or greater required, exiting.
    
    %1
pl: Wymaga OpenGL 2.0 lub następnej wersji, zamykanie.
    
    %1

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Common image formats
pl: Typowe formaty obrazu

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Export Bitmap Graphics
pl: Eksportuj grafikę wektorową

en: Cannot save file %1.
pl: Nie można było zapisać pliku %1.

en: This file was imported from a non-standard format which may not be able to write all of the information in the molecule.
    
    Would you like to export to the current format, or save in a standard format?
pl: Ten plik został zaimportowany z niestandardowego formatu, który może nie zawierać wszystkich informacji zawartych w molekule.
    
    Czy chcesz eksportować w bieżącym formacie, czy zapisać w formacie standardowym?

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save chemical file
pl: Zapisz plik chemiczny

en: Export Molecule
pl: Eksportuj Molekułe

en: Saving File in Progress…
pl: Zapisywanie pliku

[ctx: %1 = file name, %2 = format]
en: Saving file “%1”
    with “%2”
pl: Zapisywanie pliku "%1"
    z pomocą "%2"

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
pl: &Cofnij

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
pl: &Powtórz

en: &Testing
pl: Ustawienia

en: Record test…
pl: Rejestruj test...

en: Play test…
pl: Odtwórz test...

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
pl: &Nowy

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
pl: &Zamknij

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
pl: Z&apisz

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
pl: &Wyjście

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
pl: &Widok

en: Projection
pl: Projekcja

en: Perspective
pl: Perspektywa

en: Orthographic
pl: Ortograficzny

en: &Help
pl: &Pomoc

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
pl: &O programie

en: All supported formats (%1);;All files (*);;
pl: Wszystkie obsługiwane formaty (%1) ;; Wszystkie pliki (*) ;;

en: Your changes will be lost if you don't save them.
pl: Wprowadzone zmiany zostaną utracone, jeśli ich nie zapiszesz.

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
pl: &Budowa

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
pl: &Zaznacz

en: Se&ttings
pl: &Ustawienia

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
pl: &Otwórz

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
pl: Ostatni

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
pl: &Wyczyść ostatnio otwierane

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
pl: Przywróć do zapisu

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
pl: Wyśrodkuj

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
pl: Wyrównaj wyświetlanie do osi

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
pl: Wklej

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
pl: Kopiuj

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
pl: Wytnij

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
pl: Wyczyść

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
pl: Usuń zaznaczenie

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
pl: Tutoriale

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
pl: Pomoc Avogadro

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
pl: Informacje o wydaniu

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
pl: Zgłoś błąd

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
pl: Strona internetowa Avogadro

note: i18n: file: mainwindow.ui:313 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Discussion Forum
pl: Forum dyskusyjne

note: i18n: file: mainwindow.ui:323 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Import
pl: &Importuj

note: i18n: file: renderingdialog.ui:138 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
pl: Zapisz
