avogadro - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
eu: Ez da molekularik ezarri BackgroundFileFormat-an!

en: No file format set in BackgroundFileFormat!
eu: Ez da formaturik ezarri BackgroundFileFormat-en!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
eu: Ez da fitxategi izenik zehaztu BackgroundFileFormat-en!

en: Ready…
eu: Prest…

en: Tool
eu: Tresna

en: Display Types
eu: Bistaratze Motak

en: Layers
eu: Geruzak

en: Chemical JSON
eu: JSON Kimikoa

en: Open chemical file
eu: Fitxategi kimikoa ireki

en: Open Molecule
eu: Molekula Ireki

en: Select file reader
eu: Fitxategi irakurtzailea aukeratu

en: Reading File
eu: Fitxategia Irakurtzen

en: Opening file '%1'
    with '%2'
eu: '%1' fitxategia
    '%2'-rekin irekitzen

en: File error
eu: Fitxategi akatsa

en: Error while reading file '%1':
    %2
eu: '%1' fitxategia irakurtzean errore bat egon da:
    %2

en: Error saving file
eu: Errorea fitxategia gordetzerakoan

[ctx: %1 = file name, %2 = error message]
en: Error while saving '%1':
    %2
eu: Errorea "%1" gordetzean:
    %2

en: Error: Failed to initialize OpenGL context
eu: Errorea: huts egin du OpenGL testuingurua hasieratzean

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: Common image formats
eu: Ohiko irudi formatuak

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Export Bitmap Graphics
eu: Esportatu Bit-mapa Grafikoak

en: Cannot save file %1.
eu: Ezin da %1 fitxategia gorde.

en: Export
eu: Esportatu

en: Save chemical file
eu: Fitxategi kimikoa gorde

en: Export Molecule
eu: Esportatu Molekula

en: Saving File in Progress…
eu: Fitxategia gordetzen ari da…

[ctx: %1 = file name, %2 = format]
en: Saving file “%1”
    with “%2”
eu: "%1" fitxategia gordetzen
    "%2"-rekin

en: &Undo %1
eu: %1 &Desegin

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
eu: &Desegin

en: &Redo %1
eu: %1 &Berregin

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
eu: &Berregin

en: &Testing
eu: &Probak

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
eu: &Fitxategia

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
eu: &Berria

note: i18n: file: mainwindow.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open…
eu: &Ireki…

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
eu: &Itxi

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
eu: &Gorde

note: i18n: file: mainwindow.ui:328 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Export
eu: &Esportatu

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
eu: &Irten

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
eu: &Editatu

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
eu: &Ikusi

en: Projection
eu: Proiekzioa

en: Perspective
eu: Ikuspegia

en: Orthographic
eu: Otrografikoa

en: &Help
eu: &Laguntza

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
eu: &Honi Buruz

en: Your changes will be lost if you don't save them.
eu: Zure aldaketak galdu egingo dira ez badituzu gordetzen.

[ctx: Save]
en: Ctrl+S
eu: Ktrl+S

[ctx: Discard]
en: Ctrl+D
eu: Ktrl+D

en: Network timeout or other error.
eu: Sarea denboraz kanpo edo beste errore bat.

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
eu: &Eraiki

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
eu: &Hautatu

en: Se&ttings
eu: Ez&arpenak

note: i18n: file: aboutdialog.ui:337 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
eu: Onartu

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
eu: &Ireki

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
eu: Oraintsukoa

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
eu: &Garbitu Oraintsukoa

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
eu: Leheneratu Gordetakora

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
eu: Zentratu

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
eu: Lerrokatu Ikuspegia Ardatzetara

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
eu: Itsatsi

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
eu: &Kopiatu

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
eu: Ebaki

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
eu: Garbitu

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
eu: Hautatu Guztia

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
eu: Bat ere ez hautatu

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
eu: Tutorialak

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
eu: Avogadroren Laguntza

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
eu: Bertsio Oharrak

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
eu: Eman errore baten berri

note: i18n: file: mainwindow.ui:303 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: FAQ
eu: Maiz Egindako Galderak

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
eu: Avogadro-ren Webgunea

note: i18n: file: renderingdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableFog_label)
en: Fog:
eu: Lainoa:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
eu: Gorde
