avogadro - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Tool
he: כלי

en: Display Types
he: סוגי תצוגה

en: Cannot open file
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ

en: Can't open supplied file %1
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %1

en: Select file reader
he: בחר בקורא קבצים

en: Reading File
he: קורא קובץ

en: File error
he: שגיאת קובץ

en: Common image formats
he: סוגי קבצי תמונות נפוצים

en: All files
he: כל הקבצים

en: Export Bitmap Graphics
he: יצא גרפיקת מפת סיביות

note: i18n: file: mainwindow.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Avogadro
he: אבוגדרו

en: Cannot save file %1.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %1

en: Export
he: יצוא

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
he: &בטל

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
he: &בצע שוב

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
he: &חדש

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
he: &סגור

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
he: &שמירה

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
he: &יציאה

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
he: &תצוגה

en: &Help
he: &עזרה

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
he: &אודות

en: Your changes will be lost if you don't save them.
he: השינויים שערכת יאבדו אם לא תשמור אותם.

en: Network timeout or other error.
he: שגיאת רשת - סוף זמן או אחרת.

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
he: &בנה

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
he: &בחר

en: Se&ttings
he: הג&דרות

note: i18n: file: aboutdialog.ui:337 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
he: אישור

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
he: &פתח

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
he: אחרונים

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
he: &נקה אחרונים

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
he: חזור לשמירה אחרונה

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
he: יישר למרכז

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
he: הדבק

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
he: העתק

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
he: גזור

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
he: נקה

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
he: בחר הכל

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
he: בטל בחירה

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
he: מדריכים

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
he: עזרה

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
he: הערות שחרור גירסה

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
he: דווח על תקלה

note: i18n: file: mainwindow.ui:303 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: FAQ
he: שאלות נפוצות

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
he: דף הבית של אבוגדרו

note: i18n: file: renderingdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableFog_label)
en: Fog:
he: ערפל:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
he: שמור
