avogadro - en to ms translation catalogue (58 entries)

en: Tool
ms: Alat

en: Display Types
ms: Jenis Paparan

en: Untitled
ms: Tiada tajuk

en: Chemical Markup Language
ms: Bahasa Penanda Kimia

en: Chemical JSON
ms: Kimia JSON

en: Open chemical file
ms: Buka fail kimia

en: Cannot open file
ms: Tidak dapat membuka fail

en: Can't open supplied file %1
ms: Tidak dapat membuka fail yang dibekalkan %1

en: Open Molecule
ms: Buka Molekul

en: Select file reader
ms: Pilih pembaca fail

en: Reading File
ms: Fail Membaca

en: Opening file '%1'
    with '%2'
ms: Membuka fail '%1'
    dengan '%2'

en: Molecule loaded (%1 atoms, %2 bonds)
ms: Molekul dimuat (%1 atom, %2 ikatan)

en: File error
ms: Fail ralat

en: Error while reading file '%1':
    %2
ms: Ralat semasa membaca fail '%1':
    %2

en: Common image formats
ms: Format imej umum

en: All files
ms: Semua fail

en: Export Bitmap Graphics
ms: Eksport Grafik Peta Bit

en: Cannot save file %1.
ms: Tidak dapat simpan fail %1

en: Export
ms: Eksport

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
ms: Buat &Asal

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
ms: Buat &Semula

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
ms: &Fail

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
ms: &Baru

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
ms: T&utup

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
ms: &Simpan

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
ms: Ke&luar

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
ms: &Sunting

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
ms: &Lihat

en: Projection
ms: Unjuran

en: Perspective
ms: Perspektif

en: Orthographic
ms: Ortografik

en: &Help
ms: &Bantuan

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
ms: Perih&al

en: Your changes will be lost if you don't save them.
ms: Perubahan anda akan hilang jika anda tidak menyimpannya.

en: Network timeout or other error.
ms: Had masa tamat rangkaian atau ralat lain.

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
ms: &Binaan

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
ms: &Pilih

en: Se&ttings
ms: &Tetapan

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
ms: B&uka

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
ms: Terkini

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
ms: K&osongkan Terkini

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
ms: Kembali Untuk Disimpan

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
ms: Tengah

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
ms: Jajar Pandangan ke Paksi

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
ms: Tampal

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
ms: Salin

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
ms: Potong

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
ms: Kosongkan

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
ms: Pilih Semua

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
ms: Pilih Tiada

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
ms: Tutorial

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
ms: Bantuan Avogadro

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
ms: Nota Keluaran

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
ms: Laporkan Pepijat

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
ms: Laman Sesawang Avogadro

note: i18n: file: renderingdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableFog_label)
en: Fog:
ms: Kabus:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
ms: Simpan
