Avogadro 1.93.0 - en to sa translation catalogue (12 entries)

en: Tool
sa: उपकरण:

en: Display Types
sa: दर्शन भेद

en: Untitled
sa: शीर्षकहीन

en: Chemical Markup Language
sa: रसायन चिह्न भाषा

en: Chemical JSON
sa: रासायनिक जे एस ओ ऐन

en: Open chemical file
sa: रासायनिक पत्रम उद्घाट्यतु

en: Cannot open file
sa: पत्रम उद्घाटयितुम न शक्यते

en: Can't open supplied file %1
sa: उपलब्ध पत्रम उद्घाटयितुम न शक्यते %1

en: Open Molecule
sa: अणु उद्घाटयतु

en: Select file reader
sa: पत्र पाठयेता चिनोतु

en: Reading File
sa: इदानिं पत्रम पठति

en: Opening file '%1'
    with '%2'
sa: इदानिं %2 सह पत्रम %1 उदघाटयति
