avogadro - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Common image formats
th: รูปแบบแฟ้มรูปภาพทั่วไป

en: All files
th: แฟ้มทั้งหมด

en: Cannot save file %1.
th: ไม่สามารถบันทึกแฟ้ม %1

en: Your changes will be lost if you don't save them.
th: การเปลี่ยนแปลงของคุณที่ทำไว้จะสูญหาย ถ้าไม่ได้บันทึก

note: i18n: file: aboutdialog.ui:337 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
th: ตกลง

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
th: วาง

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
th: บันทึก
