avogadro - en to uk translation catalogue (150 entries)

en: Molecular editor and visualizer
uk: Молекулярний редактор та візуалізатор

note: i18n: file: aboutdialog.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: Version:
uk: Версія:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:117 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, libsLabel)
en: Avogadro Library Version:
uk: Версія бібліотеки Avogadro:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qtVersionLabel)
en: Qt Version:
uk: Версія Qt:

note: i18n: file: aboutdialog.ui:181 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionLabel)
en: SSL Version:
uk: Версія SSL:

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
uk: У BackgroundFileFormat немає молекули!

en: No file format set in BackgroundFileFormat!
uk: У BackgroundFileFormat не встановлено формат файлу!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
uk: Назви файлу не встановлено у BackgroundFileFormat!

en: Ready…
uk: Готово…

en: Tool
uk: Засіб

en: Display Types
uk: Типи показу

en: Files
uk: Файли

en: Layers
uk: Шари

[ctx: File toolbar]
en: File
uk: Файл

[ctx: Tools toolbar]
en: Tools
uk: Інструменти

en: Untitled
uk: Без назви

[ctx: window title: %1 = file name, %2 = • for modified file, %3 = Avogadro version]
en: %1%2 - Avogadro %3
uk: %1%2 - Авоґадро %3

en: Restart needed
uk: Потрібен перезапуск

en: Please restart Avogadro to use the new language.
uk: Перезапустіть Avogadro, щоб використовувати нову мову.

en: Chemical Markup Language
uk: Мова хімічної розмітки

en: Chemical JSON
uk: Хімічний JSON

en: Open chemical file
uk: Відкрити хімічний файл

en: Cannot open file
uk: Не вдається відкрити файл

en: Can't open supplied file %1
uk: Не вдається відкрити наданий файл %1

en: Open Molecule
uk: Відкрита молекула

en: Select file reader
uk: Оберіть читач файлу

en: Reading File
uk: Читання файлу

en: Opening file '%1'
    with '%2'
uk: Відкриття файлу '%1'
    з '%2'

en: Molecule loaded (%1 atoms, %2 bonds)
uk: Молекула завантажила (%1 атомів, %2 зв'язків)

en: File error
uk: Помилка файлу

en: Error while reading file '%1':
    %2
uk: Помилка під час читання файлу '%1':
    %2

[ctx: %1 = filename]
en: Saved file %1
uk: Збережений файл %1

en: Error saving file
uk: Помилка під час збереження файла

[ctx: %1 = file name, %2 = error message]
en: Error while saving '%1':
    %2
uk: Помилка під час зберігання '%1':
    %2

en: Recover Autosaved Files
uk: Відновлення автоматично збережених файлів

en: Autosave files were found from a previous session.
    Would you like to recover them?
uk: Файли автозбереження знайдено з попереднього сеансу.
    Бажаєте їх відновити?

en: Error: Failed to initialize OpenGL context
uk: Помилка: Не вдалося ініціалізувати контекст OpenGL

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Common image formats
uk: Поширені формати зображень

en: All files
uk: Усі файли

en: Export Bitmap Graphics
uk: Експорт до растрового зображення

en: Cannot save file %1.
uk: Не вдалося зберегти файл %1.

en: This file was imported from a non-standard format which may not be able to write all of the information in the molecule.
    
    Would you like to export to the current format, or save in a standard format?
uk: Цей файл імпортовано з нестандартного формату, який може не вміти записувати всі відомості в молекулу.
    
    Ви хочете експортувати до поточного формату або зберегти в усталеному форматі?

en: Export
uk: Експортувати

en: Save chemical file
uk: Зберегти хімічний файл

en: Export Molecule
uk: Експорт молекули

en: Saving File in Progress…
uk: Триває збереження файлу…

[ctx: %1 = file name, %2 = format]
en: Saving file “%1”
    with “%2”
uk: Збереження файлу “%1”
    з “%2”

en: &Undo %1
uk: &Повернути %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Undo
uk: &Вернути

en: &Redo %1
uk: &Повторити %1

note: i18n: file: mainwindow.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Redo
uk: &Повторити

en: &Testing
uk: &Тестування

en: &Record Test…
uk: &Тест запису…

en: &Play Test…
uk: &Відтворити Тест…

note: i18n: file: mainwindow.ui:32 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: file: mainwindow.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:129
en: &New
uk: &Створити

note: i18n: file: mainwindow.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open…
uk: Відкрити…

note: i18n: file: mainwindow.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:142
en: &Close
uk: За&крити

note: i18n: file: mainwindow.ui:147 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:155
en: &Save
uk: &Зберегти

note: i18n: file: mainwindow.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Save &As…
uk: Зберегти &як…

note: i18n: file: mainwindow.ui:328 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Export
uk: &Експорт

en: &Molecule…
uk: & Молекула…

en: Export Molecule…
uk: Експорт молекули…

en: &Graphics…
uk: &Графіка…

en: Export Graphics…
uk: Експортувати графіку…

note: i18n: file: mainwindow.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect) i18n: file: mainwindow.ui:106
en: &Quit
uk: Ви&йти

note: i18n: file: mainwindow.ui:318 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Open Recent
uk: Відкрити недавні

en: No recent files
uk: Немає останніх файлів

note: i18n: file: mainwindow.ui:59 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuEdit)
en: &Edit
uk: З&міни

en: &Copy Graphics
uk: &Копіювати графіку

note: i18n: file: mainwindow.ui:54 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuView)
en: &View
uk: &Переглянути

en: Set Background Color…
uk: Установити колір фону…

en: Rendering…
uk: Візуалізація…

en: Projection
uk: Проєкція

en: Perspective
uk: Перспектива

en: Orthographic
uk: Ортографічна

en: &Extensions
uk: &Розширення

en: User Interface Language…
uk: Мова інтерфейсу користувача…

en: &Periodic Table…
uk: &Періодична таблиця…

en: &Help
uk: Довідка

note: i18n: file: mainwindow.ui:182 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &About
uk: &Про програму

en: &Discussion Forum
uk: &Дискусійний форум

en: &Avogadro Website
uk: &Веб-сайт Avogadro

en: &Report a Bug
uk: &Повідомити про помилку

en: &Suggest a Feature
uk: &Запропонувати функцію

en: untitled
uk: без назви

en: System Language
uk: Мова системи

en: Language
uk: Мова

en: User Interface Language:
uk: Мова інтерфейсу користувача:

en: All supported formats (%1);;All files (*);;
uk: Усі підтримувані формати (%1);;Усі файли (*);;

en: Do you want to save the changes to the document?
uk: Бажаєте зберегти внесені у документ зміни?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
uk: Внесені вами зміни буде втрачено, якщо ви не збережете їх.

en: Network Download Failed
uk: Завантаження через мережу не вдалось

en: Network timeout or other error.
uk: Перевищено час очікування на відповідь або інша помилка.

en: Your version: %1
uk: Ваша версія: %1

en: New version: %1
uk: Нова версія: %1

en: An update is available, do you want to download it now?
uk: Доступне оновлення. Завантажити його зараз?

en: Version Update
uk: Оновлення версії

en: Error while loading the “%1” file format.
uk: Помилка під час завантаження формату файлу “%1”.

en: Select file format
uk: Оберіть формат файлу

en: Avogadro cannot open “%1”.
uk: Avogadro не може відкрити "%1".

en: Cannot open files
uk: Не вдається відкрити файли

note: i18n: file: mainwindow.ui:49 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuBuild)
en: &Build
uk: &Збирання

note: i18n: file: mainwindow.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Select
uk: &Вибір

en: Se&ttings
uk: П&араметри

en: &Window
uk: &Вікно

en: 3D View
uk: 3D Огляд

note: i18n: file: aboutdialog.ui:238 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, licenseLabel)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:10pt; font-weight:600;">License: </span><a href="https://opensource.org/licenses/BSD-3-Clause"><span style=" font-size:10pt; text-decoration: underline; color:#0096ff;">BSD 3-Clause</span></a></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-size:10pt; font-weight:600;">Ліцензія: </span><a href="https://opensource.org/licenses/BSD-3-Clause"><span style=" font-size:10pt; text-decoration: underline; color:#0096ff;">BSD 3-Clause</span></a></p></body></html>

note: i18n: file: aboutdialog.ui:337 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, OK)
en: OK
uk: Гаразд

note: i18n: file: mainwindow.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Open
uk: Відкрити

note: i18n: file: mainwindow.ui:111 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Recent
uk: Нещодавні

note: i18n: file: mainwindow.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Clear Recent
uk: Ви&лучити попередні

note: i18n: file: mainwindow.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Revert To Saved
uk: Повернутися до збереженого

note: i18n: file: mainwindow.ui:177 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Set &Background Color…
uk: Встановити колір тла…

note: i18n: file: mainwindow.ui:218 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Center
uk: Центр

note: i18n: file: mainwindow.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Align View To Axes
uk: Вирівняти область перегляду за вісями

note: i18n: file: mainwindow.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Paste
uk: Вставити

note: i18n: file: mainwindow.ui:240 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Copy
uk: Копіювати

note: i18n: file: mainwindow.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Cut
uk: Вирізати

note: i18n: file: mainwindow.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Clear
uk: Очистити

note: i18n: file: mainwindow.ui:261 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select All
uk: Вибрати все

note: i18n: file: mainwindow.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Select None
uk: Зняти вибір

note: i18n: file: mainwindow.ui:280 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Tutorials
uk: Інструкції

note: i18n: file: mainwindow.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Help
uk: Довідка з Avogadro

note: i18n: file: mainwindow.ui:293 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Release Notes
uk: Примітки до випуску

note: i18n: file: mainwindow.ui:298 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Report a Bug
uk: Доповісти про помилку

note: i18n: file: mainwindow.ui:303 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: FAQ
uk: ЧаПи (FAQ)

note: i18n: file: mainwindow.ui:308 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Avogadro Website
uk: Веб-сайт Avogadro

note: i18n: file: mainwindow.ui:313 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: Discussion Forum
uk: Дискусійний форум

note: i18n: file: mainwindow.ui:323 i18n: ectx: property (text), widget (QMenu, menuSelect)
en: &Import
uk: &Імпорт

note: i18n: file: renderingdialog.ui:31 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, enableAO_label)
en: Enable ambient occlusion shadows
uk: Увімкнути тіні ambient occlusion

note: i18n: file: renderingdialog.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableAO_label)
en: Ambient Occlusion:
uk: Навколишня оклюзія:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, aoEnableCheckBox) i18n: file: renderingdialog.ui:118 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fogEnableCheckBox) i18n: file: renderingdialog.ui:220 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dofEnableCheckB
en: Enable
uk: Увімкнути

note: i18n: file: renderingdialog.ui:85 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, shadow_label)
en: Strength of the ambient shadows
uk: Сила тіней оточення

note: i18n: file: renderingdialog.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadow_label)
en: Shadow Strength:
uk: Сила тіні:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:106 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, enableFog_label)
en: Fog effect for depth cue
uk: Ефект туману для сигналу глибини

note: i18n: file: renderingdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableFog_label)
en: Fog:
uk: Рівень туману:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fogStrength_label)
en: Fog Strength:
uk: Сила туману:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:170 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fogPosition_label)
en: Fog Position:
uk: Позиція туману:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:208 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, depthBlurEnable_label)
en: Add a depth blur
uk: Додати розмиття глибини

note: i18n: file: renderingdialog.ui:211 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, depthBlurEnable_label)
en: Depth Blur:
uk: Глибина розмиття:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:242 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, blurStrength_label)
en: Strength of the depth blur
uk: Сила глибини розмиття

note: i18n: file: renderingdialog.ui:245 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blurStrength_label)
en: Blur Strength :
uk: Сила розмиття:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:272 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, blurPosition_label)
en: Position of the depth blur
uk: Позиція глибини розмиття

note: i18n: file: renderingdialog.ui:275 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, blurPosition_label)
en: Blur Position:
uk: Позиція розмиття:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:313 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, edgeOutline_label)
en: Add an outline to edge atoms
uk: Додати контур до граничних атомів

note: i18n: file: renderingdialog.ui:316 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, edgeOutline_label)
en: Edge Outline:
uk: Обведення краю:

note: i18n: file: renderingdialog.ui:354 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save
uk: Зберегти

note: i18n: file: renderingdialog.ui:374 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
uk: Закрити
