Avogadro 1.1.0 - en to gl translation catalogue (272 entries)

en: Continue
gl: Continuar

en: Unknown
gl: Descoñecido

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Hydrogen
gl: Hidróxeno

en: Helium
gl: Helio

en: Lithium
gl: Litio

en: Beryllium
gl: Berilio

en: Boron
gl: Boro

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Carbon
gl: Carbono

en: Nitrogen
gl: Nitróxeno

en: Oxygen
gl: Oxíxeno

en: Fluorine
gl: Flúor

en: Sodium
gl: Sodio

en: Magnesium
gl: Magnesio

en: Aluminum
gl: Aluminio

en: Silicon
gl: Silicio

en: Phosphorus
gl: Fósforo

en: Sulfur
gl: Xofre

en: Chlorine
gl: Cloro

en: Potassium
gl: Potasio

en: Calcium
gl: Calcio

en: Scandium
gl: Escandio

en: Titanium
gl: Titanio

en: Vanadium
gl: Vanadio

en: Chromium
gl: Cromo

en: Manganese
gl: Manganeso

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Iron
gl: Ferro

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Cobalt
gl: Cobalto

en: Nickel
gl: Níquel

en: Copper
gl: Cobre

en: Zinc
gl: Cinc

en: Gallium
gl: Galio

en: Germanium
gl: Xermanio

en: Arsenic
gl: Arsénico

en: Selenium
gl: Selenio

en: Bromine
gl: Bromo

en: Krypton
gl: Cripton

en: Rubidium
gl: Rubidio

en: Strontium
gl: Estroncio

en: Yttrium
gl: Itrio

en: Zirconium
gl: Circonio

en: Niobium
gl: Niobio

en: Molybdenum
gl: Molibdeno

en: Technetium
gl: Tecnecio

en: Ruthenium
gl: Rutenio

en: Rhodium
gl: Rodio

en: Palladium
gl: Paladio

en: Silver
gl: Prata

en: Cadmium
gl: Cadmio

en: Indium
gl: Indio

en: Tin
gl: Estaño

en: Antimony
gl: Antimonio

en: Tellurium
gl: Telurio

en: Iodine
gl: Iodo

en: Cesium
gl: Cesio

en: Barium
gl: Bario

en: Lanthanum
gl: Lantano

en: Cerium
gl: Cerio

en: Praseodymium
gl: Praseodimio

en: Neodymium
gl: Neodimio

en: Promethium
gl: Prometio

en: Samarium
gl: Samario

en: Europium
gl: Europio

en: Gadolinium
gl: Gadolinio

en: Terbium
gl: Terbio

en: Dysprosium
gl: Disprosio

en: Holmium
gl: Holmio

en: Erbium
gl: Erbio

en: Thulium
gl: Tulio

en: Ytterbium
gl: Iterbio

en: Lutetium
gl: Lutecio

en: Hafnium
gl: Hafnio

en: Tantalum
gl: Tántalo

en: Tungsten
gl: Volframio

en: Rhenium
gl: Renio

en: Osmium
gl: Osmio

en: Iridium
gl: Iridio

en: Platinum
gl: Platino

en: Gold
gl: Ouro

en: Mercury
gl: Mercurio

en: Thallium
gl: Talio

en: Lead
gl: Chumbo

en: Bismuth
gl: Bismuto

en: Polonium
gl: Polonio

en: Astatine
gl: Ástato

en: Francium
gl: Francio

en: Radium
gl: Radio

en: Actinium
gl: Actinio

en: Thorium
gl: Torio

en: Protactinium
gl: Protactinio

en: Uranium
gl: Uranio

en: Neptunium
gl: Neptunio

en: Plutonium
gl: Plutonio

en: Americium
gl: Americio

en: Curium
gl: Curio

en: Berkelium
gl: Berquelio

en: Californium
gl: Californio

en: Einsteinium
gl: Einsteinio

en: Fermium
gl: Fermio

en: Mendelevium
gl: Mendelevio

en: Nobelium
gl: Nobelio

en: Lawrencium
gl: Laurencio

en: Rutherfordium
gl: Ruterfordio

en: Dubnium
gl: Dubnio

en: Seaborgium
gl: Seaborgio

en: Bohrium
gl: Bohrio

en: Hassium
gl: Hassio

en: Meitnerium
gl: Meitnerio

en: Darmstadtium
gl: Darmstadtio

en: Roentgenium
gl: Roentgenio

en: Copernicium
gl: Copernicio

en: Nihonium
gl: Nihonio

en: Flerovium
gl: Flerovio

en: Moscovium
gl: Moscovio

en: Livermorium
gl: Livermorio

en: Tennessine
gl: Ténnesso

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, titleLine)
en: Title
gl: Título

en: Basis
gl: Base

en: Ball and Stick
gl: Esferas e varelas

en: Dipole Moment
gl: Momento dipolar

en: Force
gl: Forza

en: Surfaces
gl: Superficies

en: Wireframe
gl: Modelo de aramios

en: Periodic Table
gl: Táboa periódica

en: Add Atom
gl: Engadir un átomo

en: Remove Atom
gl: Eliminar o átomo

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, adjustHydrogens)
en: Adjust Hydrogens
gl: Axustar os hidróxenos

en: Change Element
gl: Trocar o elemento

en: Add Bond
gl: Engadir un enlace

en: Change Bond Order
gl: Modificar a orde de enlace

en: Rotate to Standard Orientation
gl: Rotar á orientación estándar

en: Fill Unit Cell
gl: Encher a cela unidade

en: &File
gl: &Ficheiro

en: &Build
gl: &Construír

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:23 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elementLabel)
en: Element:
gl: Elemento:

en: Align
gl: Aliñar

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:262 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Axis:
gl: Eixe:

en: Align molecules to a Cartesian axis
gl: Aliña moléculas sobre un eixo cartesiano

en: Error
gl: Erro

en: &View
gl: &Vista

en: Type
gl: Tipo

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:254 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:390 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Custom
gl: Personalizada

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:196 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: Energy
gl: Enerxía

en: Reduce Cell (&Niggli)
gl: Reducir a cela (&Niggli)

en: Remove &Unit Cell
gl: Retirar a cela &unidade

en: Add &Unit Cell
gl: Engadir unha cela &unidade

en: Cannot Parse Text
gl: Non é posíbel analizar o texto

en: Draw
gl: Debuxar

en: Draw Atom
gl: Debuxar un átomo

en: Single
gl: Simple

en: Double
gl: Duplo

en: Triple
gl: Triplo

en: Chemical structure to download.
gl: A estrutura química que se vai obter.

en: Network timeout or other error.
gl: Erro de esgotamento do tempo límite da rede ou de outro tipo.

en: Specified molecule could not be found: %1
gl: Non foi posíbel achar a molécula especificada: %1

en: Equilibrium Geometry
gl: Xeometría de equilibrio

en: Transition State
gl: Estado de transición

en: Frequencies
gl: Frecuencias

en: Make EFP
gl: Facer EFP

en: Core Potential
gl: Potencial nuclear

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:345 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:640 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, barostatCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedia
en: None
gl: Ningún

en: Water
gl: Auga

en: Singlet
gl: Singlete

en: Doublet
gl: Doblete

en: Triplet
gl: Triplete

en: Dication
gl: Dicatión

en: Cation
gl: Catión

en: Neutral
gl: Neutro

en: Anion
gl: Anión

en: Dianion
gl: Dianión

en: Add Hydrogens
gl: Engadir hidróxenos

en: Hydrogens
gl: Hidróxenos

en: &Insert
gl: &Inserir

note: i18n: file: qtplugins/crystal/importcrystaldialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ImportCrystalDialog)
en: Import Crystal
gl: Importar cristal

en: Insert Fragment
gl: Inserir un fragmento

en: Color:
gl: Cor:

en: Unique ID
gl: ID único

en: Element
gl: Elemento

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacitySliderLabel)
en: Opacity:
gl: Opacidade:

en: Manipulate
gl: Manipular

en: Measure
gl: Medir

en: Dihedral:
gl: Diedro:

en: Angle:
gl: Ángulo:

[ctx: asking server for molecule name]
en: (pending)
gl: (pendente)

en: &Properties
gl: &Propiedades

en: Molecular Properties
gl: Propiedades da molécula

en: Molecule Properties
gl: Propiedades da molécula

en: Navigate
gl: Navegar

en: Chemical Name
gl: Nome químico

en: Stop
gl: Deter

en: Valence
gl: Valencia

en: Atom
gl: Átomo

en: Start Atom
gl: Átomo inicial

en: Vertex
gl: Vértice

en: Atom Properties
gl: Propiedades do átomo

en: Bond Properties
gl: Propiedades do enlace

en: Angle Properties
gl: Propiedades do ángulo

en: Torsion Properties
gl: Propiedades da torsión

en: Conformer Properties
gl: Propiedades do confórmero

en: Renders primitives using QTAIM properties
gl: Debuxa as primitivas empregando as propiedades QTAIM

en: Open WFN File
gl: Abrir un ficheiro WFN

en: WFN files (*.wfn);;All files (*.*)
gl: Ficheiros WFN (*.wfn);;Todos os ficheiros (*.*)

en: QTAIM extension
gl: Extensión do QTAIM

en: &Select
gl: &Escoller

en: Selection
gl: Selección

en: NMR
gl: RMN

en: Select Background Color
gl: Escoller a cor de fondo

en: Select Foreground Color
gl: Escoller a cor do primeiro plano

en: Select Calculated Spectra Color
gl: Escoller a cor do espectro calculado

en: Select Imported Spectra Color
gl: Escoller a cor do espectro importado

en: Energy (eV)
gl: Enerxía (eV)

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::QtPlugins::SymmetryWidget)
en: Symmetry
gl: Simetria

en: Status
gl: Estado

en: Electron Density
gl: Densidade electrónica

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratordialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::MoleQueue::InputGeneratorDialog) i18n: file: molequeue/molequeuedialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::MoleQueue::MoleQueueDialog)
en: Dialog
gl: Diálogo

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::InputGeneratorWidget) i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::MoleQueueWidget) i18n: file: qtplugin
en: Form
gl: Formulario

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Force Field:
gl: Campo de forzas:

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Success!
gl: Éxito

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addConstraint)
en: Add
gl: Engadir

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:214 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: OK
gl: Aceptar

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: file: qtplugins/lineformatinput/lineformatinputdialog.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Format:
gl: Formato:

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
gl: Aplicar

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetAllButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:336
en: Reset All
gl: Restaurar todo

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:343
en: Defaults
gl: Predeterminados

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:95 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicWidget) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:34
en: &Basic Setup
gl: Configuración &básica

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:170 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Title:
gl: Título:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:131 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:287
en: Calculate:
gl: Calcular:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Method:
gl: Método:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:22 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Super Cell Options
gl: Opción de super cela

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aRepeatLabel)
en: A repeat:
gl: Repetir A:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bRepeatLabel)
en: B repeat:
gl: Repetir B:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cRepeatLabel)
en: C repeat:
gl: Repetir C:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:300 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: &Apply
gl: &Aplicar

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::VolumeScalingDialog)
en: Scale Unit Cell Volume
gl: Escalar o volume da cela unidade

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, currentVolume)
en: TextLabel
gl: Etiqueta de texto

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Bond Order:
gl: Orde do enlace:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GamessInputDialog)
en: GAMESS Input
gl: Entrada de GAMESS

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: In:
gl: En:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multiplicity:
gl: Multiplicidade:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
gl: Con:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:254 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Charge:
gl: Carga:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:51 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: name
gl: nome

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:928 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableFormButton) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:992
en: Use Form
gl: Usar a forma

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConformerSearchDialog)
en: Conformer Search
gl: Busca de confórmeros

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, systematicOptionsGroupBox)
en: Method
gl: Método

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, systematicRadio)
en: Systematic rotor search
gl: Busca sistemática de rotores

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:47 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomRadio)
en: Random rotor search
gl: Busca aleatoria de rotores

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, weightedRadio)
en: Weighted rotor search
gl: Busca ponderada de rotores

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, algorithm)
en: Steepest Descent
gl: Máximo gradiente

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:609 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_temperature)
en: Temperature:
gl: Temperatura:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:908 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, totalEnergyCheck)
en: Total Energy
gl: Enerxía total

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, atomRadiusLabel)
en: Critical Point Radius:
gl: Raio do punto crítico:

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bondRadiusLabel)
en: Bond Path Radius:
gl: Raio da rota do enlace:

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:130 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_radius)
en: Covalent
gl: Covalente

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:135 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_radius)
en: Constant Size
gl: Tamaño constante

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:205 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_appearance)
en: &Appearance
gl: &Aparencia

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:214 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_import) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:285 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_calculate)
en: Show
gl: Mostrar

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:230 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, push_import)
en: Imports a tsv of experimental spectra to overlay on the plot.
gl: Importa un tsc de espectros experimentais para sobrepolos no debuxo.

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Imported Spectra:
gl: Espectros importados:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:343 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background:
gl: Fondo:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:458 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_exportData)
en: Export Data
gl: Exportar os datos

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:471 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: &Close
gl: &Pechar

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:572 i18n: ectx: property (toolTip), widget (Avogadro::VTK::ChartWidget, plot)
en: Controls:
    Double left click: Restore default axis limits
    Right click + drag: Move plot
    Middle click + drag: Zoom to region
    Scroll wheel: Zoom to cursor
gl: Controles:
    Duplo clic esquerdo: Restaurar os límites predeterminados dos eixos
    Clic dereito + arrastrar: Mover o debuxo
    Clic central + arrastrar: Ampliar á rexión
    Rota do rato: Ampliar ao cursor

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:65 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Quality:
gl: Calidade:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:81 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:229 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Low
gl: Baixa

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:86 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:234 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:380 i18n:
en: Medium
gl: Media

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:91 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:239 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
gl: Alta

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:96 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:244 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Very High
gl: Moi alta

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:23 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SurfaceDialog)
en: Create Surfaces
gl: Crear as superficies

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:202 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Resolution:
gl: Resolución:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:363 i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, smoothingCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:375 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Light
gl: Claro

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:515 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calculateButton)
en: Calculate
gl: Calcular

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:42 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, esTab)
en: Molecule
gl: Molécula
