avogadro - en to nl translation catalogue (283 entries)

en: Batch Job #%L1 (%2)
nl: Batchtaak #%L1 (%2)

en: No message specified.
nl: Geen bericht gespecificeerd.

en: script --print-options output must be an JSON object at top level. Received:
    %1
nl: script --print-options output moet een JSON object at top level zijn. Ontvangen:
    %1

en: Non-string warning returned.
nl: Niet string waarschuwing gegeven.

en: 'warnings' member is not an array.
nl: 'warnings' onderdeel is geen array.

en: Reference file '%1' does not exist.
nl: Referentie bestand '%1' bestaat niet.

en: Error populating file %1: %2
nl: Fout tijdens vullen van bestand %1: %2

en: File '%1' poorly formed. Missing string 'contents' or 'filePath' members.
nl: Bestand '%1' is slecht gevormd. Missende string 'contents' of 'filePath' onderdeel.

en: Malformed file entry: filename/contents missing or not strings:
    %1
nl: Misvormd bestand invoer: bestandsnaam/inhoud mist of geen strings:
    %1

en: Malformed file entry at index %1: Not an object.
nl: Misvormd bestand invoer bij index %1: Niet een object.

en: 'files' member not an array.
nl: 'files' onderdeel is geen array.

en: 'files' member missing.
nl: 'files' onderdeel mist.

en: 'mainFile' member does not refer to an entry in 'files'.
nl: 'mainFile' onderdeel refereert niet aan een invoer in 'files'.

en: 'mainFile' member must be a string.
nl: 'mainFile' onderdeel moet een string zijn.

en: Response must be a JSON object at top-level.
nl: Antwoord moet een JSON object at top-level zijn.

en: Parse error at offset %L1: '%2'
    Raw JSON:
    
    %3
nl: Parse fout bij offset 22X:
    Raw JSON:
    
    43X

en: Error saving molecule representation to string: Unrecognized file format: %1
nl: Fout tijdens opslaan molecuul representatie naar string: Niet herkend bestandsformaat: %1

[ctx: %1 = error message]
en: Error saving molecule representation to string: %1
nl: Fout tijdens opslaan molecuul representatie naar string: %1

en: Error generating cjson object: Parse error at offset %1: %2
    Raw JSON:
    
    %3
nl: Error generating cjson object: Parse fout bij offset 53X:
    Raw JSON:
    
    _

en: Error generator cjson object: Parsed JSON is not an object:
    %1
nl: Error generator Cjson object: Geadresseerde JSON is geen object:
    %1

en: Input Generator (error)
nl: Invoer Generator (fout)

en: %1 Input Generator
nl: %1 Ivoer Generator

en: Continue
nl: Vervolg

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:130 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton) i18n: file: qtplugins/3dmol/3dmoldialog.ui:44 i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:184 i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:66 i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessin
en: Close
nl: Sluiten

en: Unknown
nl: Onbekend

en: The following file(s) have been modified:
    
    %1
    
    Would you like to overwrite your changes to reflect the new geometry or job options? | The following file(s) have been modified:
    
    %1
    
    Would you like to overwrite your changes to reflect the new geometry or job options?
nl[0]: Het volgende bestand is aangepast:
    
    %1
    
    Wilt u uw veranderingen overschrijven om de nieuwe geometrie of werkopties te reflecteren?
nl[1]: Volgende bestanden zijn aangepast:
    
    %1
    
    Wilt u uw veranderingen overschrijven om de nieuwe geometrie of werkopties te reflecteren?

en: Overwrite modified input files?
nl: Overschrijf gewijzigd input bestand?

en: Problems occurred during input generation:
nl: Problemen onstonden tijdens invoer generatie:

en: No input files to save!
nl: Geen invoer bestanden om op te slaan!

en: Cannot connect to MoleQueue
nl: Kan niet verbinden met MoleQueue

en: Cannot connect to MoleQueue server. Please ensure that it is running and try again.
nl: Kan niet verbinden met MoleQueue server. Zorg ervoor dat deze actief is en probeer opnieuw.

en: Submit %1 Calculation
nl: Dien %1 berkening in

en: Job Failed
nl: Taak Mislukt

en: The job did not complete successfully.
nl: De taak is niet succecvol voltooid.

en: Script returns warnings:
nl: Script geeft waarschuwingen terug:

en: Hide &Warnings
nl: Verberg &Waarschuwingen

en: Show &Warnings
nl: Toon &Waarschuwingen

en: An error has occurred:
nl: Er is een fout opgetreden:

en: Internal error: could not find text widget for filename '%1'
nl: Interne fouten konden geen tekst-widget vinden voor bestand '%1'

en: Output Error
nl: Output-fout

en: Failed to write to file %1.
nl: Schrijven naar bestand %1 mislukt.

en: Select output directory
nl: Selecteer uitvoermap

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
nl: Geen molecule ingesteld in achtergrondsbestandsformaat!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
nl: Geen bestandsnaam ingesteld in achtergrondsbestandsformaat!

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Hydrogen
nl: Waterstof

en: Boron
nl: Boor

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Carbon
nl: Koolstof

en: Nitrogen
nl: Stikstof

en: Oxygen
nl: Zuurstof

en: Fluorine
nl: Fluor

en: Sodium
nl: Natrium

en: Aluminum
nl: Aluminium

en: Silicon
nl: Silicium

en: Phosphorus
nl: Fosfor

en: Sulfur
nl: Zwavel

en: Chlorine
nl: Chloor

en: Potassium
nl: Kalium

en: Chromium
nl: Chroom

en: Manganese
nl: Mangaan

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Iron
nl: Ijzer

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Cobalt
nl: Kobalt

en: Nickel
nl: Nikkel

en: Copper
nl: Koper

en: Zinc
nl: Zink

en: Arsenic
nl: Arseen

en: Bromine
nl: Broom

en: Zirconium
nl: Zirkonium

en: Molybdenum
nl: Molybdeen

en: Silver
nl: Zilver

en: Antimony
nl: Antimoon

en: Tellurium
nl: Telluur

en: Iodine
nl: Jood

en: Lanthanum
nl: Lanthaan

en: Tantalum
nl: Tantaal

en: Tungsten
nl: Wolfraam

en: Rhenium
nl: Renium

en: Platinum
nl: Platina

en: Gold
nl: Goud

en: Mercury
nl: Kwik

en: Lead
nl: Lood

en: Bismuth
nl: Bismut

en: Astatine
nl: Astaat

en: Uranium
nl: Uraan

en: Browse
nl: Bladeren

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Could not find option '%1'.
nl: Kon optie '%1' niet vinden.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, titleLine)
en: Title
nl: Titel

en: Theory
nl: Theorie

en: [no molecule]
nl: [geen molecule]

en: Ball and Stick
nl: Bal en staaf

en: Force
nl: Kracht

en: Wireframe
nl: Dradenframe

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Periodic Table
nl: Periodiek systeem

en: Remove Layer
nl: Verwijder laag

en: Remove Layer Info
nl: Verwijder laaginfo

note: i18n: file: qtplugins/selectiontool/selectiontoolwidget.ui:39 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Layer
nl: Wijzig laag

en: Add Atom
nl: Voeg Atoom Toe

en: Remove Atom
nl: verwijder atoom

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, adjustHydrogens)
en: Adjust Hydrogens
nl: Pas Waterstoffen aan

en: Change Elements
nl: Wijzig Elementen

en: Change Element
nl: Wijzig Element

en: Change Atom Layer
nl: Wijzig atoomlaag

en: Add Bond
nl: Voeg Binding Toe

en: Clear Bonds
nl: Verwijder bindingen

en: Set Bond Orders
nl: Bindingsvolgorde instellen

en: Change Bond Order
nl: Wijzig bindings Orde

en: Update Bonds
nl: Bindingen bijwerken

en: Add Unit Cell
nl: Voeg Unit Cell toe

en: Remove Unit Cell
nl: Verwijder Unit Cell

en: Scale Cell Volume
nl: Schaal Celvolume

en: Build Super Cell
nl: Bouw supercel

en: Rotate to Standard Orientation
nl: Draai naar Standaardweergave

en: Reduce to Primitive
nl: Verklein naar Primitieve

en: Symmetrize Cell
nl: Cel symmetrisch maken

en: Fill Unit Cell
nl: Vul Celeenheid

en: Reduce Cell to Asymmetric Unit
nl: Verklein cel naar asymmetrische eenheid

en: Change Atom Positions
nl: Wijzig atoompositie

en: Change Atom Position
nl: Wijzig atoompostitie

en: Change Atom Label
nl: Wijzig atoomlabel

en: &File
nl: &Bestand

en: &Export
nl: &Exporteren

en: Align
nl: Uitlijnen

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:281 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Axis:
nl: As:

en: Center the atom at the origin.
nl: Centreer het atoom op de oorsprong.

en: Align molecules to a Cartesian axis
nl: Lijn molecules uit langs een Cartesische as.

en: IO Error
nl: IO-fout

en: Error
nl: FOUT

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ApbsOutputDialog)
en: Success
nl: Succes

en: By Custom Color…
nl: Op aangepaste kleur…

en: By Atomic Index
nl: Op atoomindex

en: By Distance
nl: Op afstand

en: By Element
nl: Op element

en: By Partial Charge…
nl: Op deellading…

en: By Secondary Structure
nl: Op secundaire structuur

en: By Amino Acid
nl: Op aminozuren

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:50 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:174 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Spectral
nl: Spectraal

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:35 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:159 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Balance
nl: Balans

en: &View
nl: Bekijk

en: Color Atoms
nl: Kleur atomen

en: Color Residues
nl: Kleurresidus

en: Select Colormap
nl: Selecteer kleurkaart

note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colormapLabel) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Colormap:
nl: Kleurkaart:

en: ApplyColors
nl: Kleuren toepassen

en: Bond scale
nl: Bindingsschaal

en: Show multiple bonds
nl: Toon meervoudige bindingen

en: Show hydrogens
nl: Toon waterstof

en: Bond centric manipulation tool.
nl: Binding-centrisch manipulatiehulpmiddel.

en: &Build
nl: &Bouw

en: Maximum distance:
nl: Maximale afstand:

en: Render close contacts between atoms.
nl: Geef dichte contacten tussen atomen weer.

en: &Extensions
nl: &Extensies

en: Element name.
nl: Elementnaam.

en: Invalid element symbol.
nl: Ongeldig elementsymbool.

en: Element symbol.
nl: Elementsymbool.

en: Atomic number.
nl: Atoomnummer.

en: X coordinate.
nl: X -coördinaat.

en: Y coordinate.
nl: Y-coördintaat.

en: Z coordinate.
nl: Z-coördinaat.

en: 'c' lattice coordinate.
nl: 'c' roostercoördinaat.

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:108 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, copy)
en: Copy
nl: Kopiëren

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cut)
en: Cut
nl: Knippen

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear)
en: Clear
nl: Wis

en: &Edit
nl: B&ewerk

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:196 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: Energy
nl: Energie

en: Remove &Unit Cell
nl: Verwijder &Unit Cell

en: Add &Unit Cell
nl: Voeg toe &Unit Cell

en: Line color:
nl: Lijnkleur:

en: Draw
nl: Teken

en: Draw Atom
nl: Teken Atoom

en: Distance:
nl: Afstand:

en: Single
nl: Enkel

en: Double
nl: Dubbel

en: Triple
nl: Drievoudig

en: &Import
nl: &Importeren

en: Fetch PDB
nl: Haal PDB

en: Chemical structure to download.
nl: Chemische structuur om te downloaden.

en: Network Download Failed
nl: Netwerkdownload mislukt

en: Network timeout or other error.
nl: Netwerk-timeout of andere fout.

en: Specified molecule could not be found: %1
nl: Gespecifieerde molecule is niet gevonden: %1

en: Fetch from PDB
nl: Haal van PDB

en: Equilibrium Geometry
nl: Evenwichts Geometrie

en: Frequencies
nl: Frequenties

en: Core Potential
nl: Kern Potentiaal

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Add Hydrogens
nl: Voeg Waterstoffen

en: Hydrogens
nl: Waterstoffen

en: &Insert
nl: Voeg &In

en: Insert Fragment
nl: voeg Fragment in

en: Insert molecular fragments for building larger molecules.
nl: Voeg moleculaire fragmenten in om grotere moleculen te bouwen.

en: Color:
nl: Kleur:

en: Distance from center:
nl: Afstand van midden:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:345 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:640 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, barostatCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedia
en: None
nl: Geen

en: Unique ID
nl: Unieke ID

en: Residue Label:
nl: Residu label:

en: No descriptors found!
nl: Geen beschrijving gevonden!

en: Manipulate
nl: Aanpassen

en: Measure
nl: Meet

en: Dihedral:
nl: Dihedrale hoek:

en: Angle:
nl: Hoek:

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacitySliderLabel)
en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: &Properties
nl: &Eigenschappen

note: i18n: file: qtplugins/molecularproperties/molecularpropertiesdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::MolecularPropertiesDialog)
en: Molecular Properties
nl: Moleculaire Eigenschappen

note: i18n: file: qtplugins/molecularproperties/molecularpropertiesdialog.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chemical Formula:
nl: Chemische Formule:

note: i18n: file: qtplugins/molecularproperties/molecularpropertiesdialog.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Number of Atoms:
nl: Aantal Atomen:

note: i18n: file: qtplugins/molecularproperties/molecularpropertiesdialog.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Number of Bonds:
nl: Aantal bindingen:

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Navigate tool
nl: Navigatie-tool

en: Chemical Name
nl: Chemische naam

en: Angle tolerance:
nl: Hoektolerantie:

en: Number of atoms in obabel output (%1) does not match the number of atoms in the original molecule (%2).
nl: Aantal atomen in obabel output( %1) komt niet overeen met het aantal atomen in de originele molecule (%2).

en: Would you like to update the preview text, losing all changes made in the OpenMM input deck preview pane?
nl: Wilt u de voorbeeld tekst updaten en alle wijzigingen verliezen die gemaakt zijn in het OpenMM invoer-deck voorbeeldvenster?

en: Reference Axes
nl: Referentieassen

en: Dynamic bonding?
nl: Dynamische bindingen?

en: Export Bitmap Graphics
nl: Exporteer Bitmap Graphics

en: Cannot save file %1.
nl: Kan het bestand %1 niet opslaan.

en: Valence
nl: Valentie

en: Color
nl: Kleur

en: Atom
nl: Atoom

en: Bond Order
nl: Bindingsvolgorde

en: Atom Properties
nl: Atoom Eigenschappen

en: Bond Properties
nl: Bindings Eigenschappen

en: Angle Properties
nl: Hoek Eigenschappen

en: Torsion Properties
nl: Torsie Eigenschappen

en: Conformer Properties
nl: Conformer Eigenschappen

en: Molecule Properties
nl: Molecule Eigenschappen

en: QTAIM
nl: (QTAIM) Quantumtheorie van atomen in moleculen

en: Renders primitives using QTAIM properties
nl: Renderd primitieven door gebruik te maken van QTAIM eigenschappen

en: Center
nl: Centreren

en: Select All
nl: Selecteer Alles

en: Select None
nl: Selecteer niets

en: &Select
nl: &Selecteer

en: Selection
nl: Selectie

en: Reduce to Asymmetric Unit
nl: Verkleinen naar Asymmetrische Eenheid

en: International
nl: Internationaal

en: Hall
nl: Hal

en: Select Background Color
nl: Selecteer Achtergrond Kleur

en: Electron Density
nl: Elektronen Dichtheid

en: Surfaces
nl: Oppervlaktes

en: Group %1
nl: Groep %1

en: Error: %1 failed to start
nl: Fout: %1 starten mislukt

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::InputGeneratorWidget) i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::MoleQueueWidget) i18n: file: qtplugin
en: Form
nl: Vorm

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, generateButton)
en: Save Input…
nl: Bewaar invoer…

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Force Field:
nl: Krachtveld

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Success!
nl: Succes!

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, loadCubeCheckBox)
en: Load Cube File
nl: Cube-bestand laden

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: file: qtplugins/lineformatinput/lineformatinputdialog.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Format:
nl: Formaat:

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, paste)
en: Paste
nl: Plakken

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
nl: Toepassen

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetAllButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:258
en: Reset All
nl: Reset Alles

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:265
en: Defaults
nl: Standaarden

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:95 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicWidget) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:34
en: &Basic Setup
nl: &Basis Setup

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:99 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Title:
nl: Titel

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Method:
nl: Methode:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:22 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Super Cell Options
nl: Super Cel Opties

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aRepeatLabel)
en: A repeat:
nl: A herhaal:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bRepeatLabel)
en: B repeat:
nl: B herhaal:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cRepeatLabel)
en: C repeat:
nl: C herhaal:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::VolumeScalingDialog)
en: Scale Unit Cell Volume
nl: Schaal Celeenheidsvolume

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Bond Order:
nl: Bindings Orde:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multiplicity:
nl: Multipliciteit:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
nl: Breedte

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:176 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Charge:
nl: Lading:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:51 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: name
nl: naam

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:928 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableFormButton) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:992
en: Use Form
nl: Gebruiksvorm

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, systematicOptionsGroupBox)
en: Method
nl: Methode

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, algorithm)
en: Steepest Descent
nl: Stijlste Afdaling

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_loadSpectra)
en: &Load data...
nl: Laad data...

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: &Close
nl: Sluiten

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:224 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_appearance)
en: &Appearance
nl: &Uitzicht

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:233 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_import) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:304 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_calculate)
en: Show
nl: Toon

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:252 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_import)
en: &Import...
nl: &Importeren

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:268 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_colorImported) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:320 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_colorForeground) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:349 i18n:
en: Set Color...
nl: Zet Kleur...

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:288 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Imported Spectra:
nl: Geïmorteerde Spectra

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:336 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_export)
en: &Export...
nl: &Exporteren...

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:362 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background:
nl: Achtergrond:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:568 i18n: ectx: property (toolTip), widget (Avogadro::VTK::ChartWidget, plot)
en: Controls:
    Double left click: Restore default axis limits
    Right click + drag: Move plot
    Middle click + drag: Zoom to region
    Scroll wheel: Zoom to cursor
nl: Controls:
    Dubbelklikken: Herstel standaard assen limieten
    Rechts klikken + slepen: Verplaats Plot
    Midden klikken + slepen: Zoom naar de regio
    Scrollen : Zoom naar de cursor

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:23 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SurfaceDialog)
en: Create Surfaces
nl: Creëer Oppervlaktes

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:202 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Resolution:
nl: Resolutie:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:229 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Low
nl: Laag

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:239 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
nl: Hoog

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:363 i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, smoothingCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:375 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Light
nl: Licht

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:515 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calculateButton)
en: Calculate
nl: Bereken
