avogadro - en to pl translation catalogue (178 entries)

en: Batch Job #%L1 (%2)
pl: Zadanie #%L1 (%2)

en: No message specified.
pl: Nie określono komunikatu.

en: Reference file '%1' does not exist.
pl: Plik referencyjny '%1' nie istnieje.

en: Error populating file %1: %2
pl: Błąd podczas zapisywania do pliku %1:%2

en: File '%1' poorly formed. Missing string 'contents' or 'filePath' members.
pl: Plik '%1' słabo sformatowany. Brakuje ciągu znaków w polach 'contents' oraz 'filePath'.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
pl: Brak zdefiniowanej cząsteczki w BackgroundFileFormat!

en: No Io::FileFormat set in BackgroundFileFormat!
pl: Brak Io::FileFormat ustawiony w BackgroundFileFormat!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
pl: Nie ustawiono nazwy pliku w BackgroundFileFormat!

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Hydrogen
pl: Wodór

en: Helium
pl: Hel

en: Lithium
pl: Lit

en: Beryllium
pl: Beryl

en: Boron
pl: Bor

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Carbon
pl: Węgiel

en: Nitrogen
pl: Azot

en: Oxygen
pl: Tlen

en: Fluorine
pl: Fluor

en: Sodium
pl: Sód

en: Magnesium
pl: Magnez

en: Aluminum
pl: Glin

en: Silicon
pl: Krzem

en: Phosphorus
pl: Fosfor

en: Sulfur
pl: Siarka

en: Chlorine
pl: Chlor

en: Potassium
pl: Potas

en: Calcium
pl: Wapń

en: Scandium
pl: Skand

en: Titanium
pl: Tytan

en: Vanadium
pl: Wanad

en: Chromium
pl: Chrom

en: Manganese
pl: Mangan

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Iron
pl: Żelazo

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Cobalt
pl: Kobalt

en: Nickel
pl: Nikiel

en: Copper
pl: Miedź

en: Zinc
pl: Cynk

en: Gallium
pl: Gal

en: Germanium
pl: German

en: Arsenic
pl: Arsen

en: Selenium
pl: Selen

en: Bromine
pl: Brom

en: Rubidium
pl: Rubid

en: Strontium
pl: Stront

en: Yttrium
pl: Itr

en: Zirconium
pl: Cyrkon

en: Niobium
pl: Niob

en: Molybdenum
pl: Molibden

en: Technetium
pl: Technet

en: Ruthenium
pl: Ruten

en: Rhodium
pl: Rod

en: Palladium
pl: Pallad

en: Silver
pl: Srebro

en: Cadmium
pl: Kadm

en: Indium
pl: Ind

en: Tin
pl: Cyna

en: Antimony
pl: Antymon

en: Tellurium
pl: Tellur

en: Iodine
pl: Jod

en: Xenon
pl: Ksenon

en: Cesium
pl: Cez

en: Barium
pl: Bar

en: Lanthanum
pl: Lantan

en: Cerium
pl: Cer

en: Praseodymium
pl: Prazeodym

en: Neodymium
pl: Neodym

en: Promethium
pl: Promet

en: Samarium
pl: Samar

en: Europium
pl: Europ

en: Gadolinium
pl: Gadolin

en: Terbium
pl: Terb

en: Dysprosium
pl: Dysproz

en: Holmium
pl: Holm

en: Erbium
pl: Erb

en: Thulium
pl: Tul

en: Ytterbium
pl: Iterb

en: Lutetium
pl: Lutet

en: Hafnium
pl: Hafn

en: Tantalum
pl: Tantal

en: Tungsten
pl: Wolfram

en: Rhenium
pl: Ren

en: Osmium
pl: Osm

en: Iridium
pl: Iryd

en: Gold
pl: Złoto

en: Mercury
pl: Rtęć

en: Thallium
pl: Tal

en: Lead
pl: Ołów

en: Bismuth
pl: Bizmut

en: Polonium
pl: Polon

en: Astatine
pl: Astat

en: Francium
pl: Frans

en: Radium
pl: Rad

en: Actinium
pl: Aktyn

en: Thorium
pl: Tor

en: Protactinium
pl: Protaktyn

en: Uranium
pl: Uran

en: Neptunium
pl: Neptun

en: Plutonium
pl: Pluton

en: Americium
pl: Ameryk

en: Curium
pl: Kiur

en: Berkelium
pl: Berkel

en: Californium
pl: Kaliforn

en: Einsteinium
pl: Einstein

en: Fermium
pl: Ferm

en: Mendelevium
pl: Mendelew

en: Nobelium
pl: Nobel

en: Lawrencium
pl: Lorens

en: Rutherfordium
pl: Rutherford

en: Dubnium
pl: Dubn

en: Seaborgium
pl: Seaborg

en: Bohrium
pl: Borium

en: Hassium
pl: Has

en: Meitnerium
pl: Meitner

en: Darmstadtium
pl: Samar

en: Roentgenium
pl: Roentgen

en: Copernicium
pl: Kopernik

en: Nihonium
pl: Nihon

en: Flerovium
pl: Flerow

en: Moscovium
pl: Moskow

en: Livermorium
pl: Liwermor

en: Tennessine
pl: Tenes

en: Oganesson
pl: Oganeson

en: Ball and Stick
pl: Kule i pałeczki

en: Periodic Table
pl: Układ okresowy

en: Remove Atom
pl: Usuń atom

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, adjustHydrogens)
en: Adjust Hydrogens
pl: Dopasuj wodory

en: Change Element
pl: Zmień pierwiastek

en: Add Bond
pl: Dodaj wiązanie

en: &File
pl: &Plik

en: Align
pl: Wyrównaj

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:281 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Axis:
pl: Oś:

en: Error
pl: Błąd

en: &View
pl: &Widok

en: &Build
pl: &Buduj

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:108 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, copy)
en: Copy
pl: Kopiuj

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cut)
en: Cut
pl: Wytnij

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear)
en: Clear
pl: Wyczyść

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:196 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: Energy
pl: Energia

en: Draw
pl: Rysowanie

en: Draw Atom
pl: Rysuj atom

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Double
pl: Podwójne

en: Triple
pl: Potrójne

en: &Import
pl: &Importuj

en: Frequencies
pl: Częstotliwości

en: Gas
pl: Gaz

en: Water
pl: Woda

en: Neutral
pl: Neutralny

en: Add Hydrogens
pl: Dodaj wodory

en: Hydrogens
pl: Wodory

en: &Insert
pl: &Wstaw

en: Element
pl: Pierwiastek

en: Measure
pl: Pomiary

en: &Properties
pl: Właściwości

note: i18n: file: qtplugins/molecularproperties/molecularpropertiesdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::MolecularPropertiesDialog)
en: Molecular Properties
pl: Właściwości molekularne

en: Navigate tool
pl: Narzędzie do nawigacji

en: Export Bitmap Graphics
pl: Eksportuj grafikę wektorową

en: Cannot save file %1.
pl: Nie można było zapisać pliku %1.

en: Valence
pl: Wartościowość

en: Atom Properties
pl: Właściwości atomu

en: Bond Properties
pl: Właściowści wiązań

en: Angle Properties
pl: Właściowści kątów

en: Center
pl: Wyśrodkuj

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select None
pl: Usuń zaznaczenie

en: &Select
pl: &Zaznacz

en: Surfaces
pl: Powierzchnie

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Force Field:
pl: Pole sił:

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Success!
pl: Sukces!

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, paste)
en: Paste
pl: Wklej

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
pl: Zastosuj

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:99 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Title:
pl: Tytuł:

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:23 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elementLabel)
en: Element:
pl: Pierwiastek:

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Bond Order:
pl: Kolejność wiązań:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:51 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: name
pl: nazwa

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:224 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_appearance)
en: &Appearance
pl: &Wygląd

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:234 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:380 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Medium
pl: Średnia

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:515 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calculateButton)
en: Calculate
pl: Oblicz
