avogadro - en to uk translation catalogue (1628 entries)

en: Batch Job #%L1 (%2)
uk: Пакетне завдання #%L1 (%2)

en: No message specified.
uk: Повідомлення не вказано.

en: script --print-options output must be an JSON object at top level. Received:
    %1
uk: вихід сценарію --print-options має бути об’єктом JSON верхнього рівня. Отримано:
    %1

en: Non-string warning returned.
uk: Повернуто нерядкове попередження.

en: 'warnings' member is not an array.
uk: член 'warnings' не є масивом.

en: Reference file '%1' does not exist.
uk: Довідковий файл "%1" не існує.

en: Error populating file %1: %2
uk: Помилка заповнення файлу %1: %2

en: File '%1' poorly formed. Missing string 'contents' or 'filePath' members.
uk: Файл "%1" неправильно сформований. Відсутній елемент рядка 'contents' або 'filePath'.

en: Malformed file entry: filename/contents missing or not strings:
    %1
uk: Неправильно сформований запис файлу: ім’я файлу/вміст відсутні або відсутні рядки:
    %1

en: Malformed file entry at index %1: Not an object.
uk: Неправильний запис файлу з індексом %1: це не об’єкт.

en: 'files' member not an array.
uk: член 'files' не є масивом.

en: 'files' member missing.
uk: член 'files' відсутній.

en: 'mainFile' member does not refer to an entry in 'files'.
uk: Член 'mainFile' не посилається на запис у 'files'.

en: 'mainFile' member must be a string.
uk: Член 'mainFile' має бути рядком.

en: Response must be a JSON object at top-level.
uk: Відповідь має бути об’єктом JSON верхнього рівня.

en: Script output:
    %1
uk: Вивід сценарію:
    %1

en: Parse error at offset %L1: '%2'
    Raw JSON:
    
    %3
uk: Помилка аналізу зі зміщенням %L1: "%2"
    Необроблений JSON:
    
    %3

en: Error saving molecule representation to string: Unrecognized file format: %1
uk: Помилка збереження представлення молекули в рядку: нерозпізнаний формат файлу: %1

[ctx: %1 = error message]
en: Error saving molecule representation to string: %1
uk: Помилка збереження представлення молекули в рядку: %1

en: Error generating cjson object: Parse error at offset %1: %2
    Raw JSON:
    
    %3
uk: Помилка створення об’єкта cjson: помилка аналізу зі зміщенням %1: %2
    Необроблений JSON:
    
    %3

en: Error generator cjson object: Parsed JSON is not an object:
    %1
uk: Об’єкт cjson генератора помилок: аналізований JSON не є об’єктом:
    %1

en: Input Generator (error)
uk: Генератор вхідних даних (помилка)

en: %1 Input Generator
uk: %1 Генератор вхідних даних

en: Continue
uk: Продовжити

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:130 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton) i18n: file: qtplugins/3dmol/3dmoldialog.ui:44 i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:184 i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:66 i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessin
en: Close
uk: Закрити

en: Unknown
uk: Невідомий

en: The following file(s) have been modified:
    
    %1
    
    Would you like to overwrite your changes to reflect the new geometry or job options? | The following file(s) have been modified:
    
    %1
    
    Would you like to overwrite your changes to reflect the new geometry or job options?
uk[0]: Наступні файл були змінені:
    
    %1
    
    Чи бажаєте ви перезаписати свої зміни, щоб відобразити нову геометрію чи параметри роботи?
uk[1]: Наступні файли були змінені:
    
    %1
    
    Чи бажаєте ви перезаписати свої зміни, щоб відобразити нову геометрію чи параметри роботи?
uk[2]: Наступні файлів були змінені:
    
    %1
    
    Чи бажаєте ви перезаписати свої зміни, щоб відобразити нову геометрію чи параметри роботи?

en: Overwrite modified input files?
uk: Перезаписати змінені вхідні файли?

en: Problems occurred during input generation:
uk: Під час створення вхідних даних виникли проблеми:

en: No input files to save!
uk: Немає вхідних файлів для збереження!

en: Cannot connect to MoleQueue
uk: Не вдається підключитися до MoleQueue

en: Cannot connect to MoleQueue server. Please ensure that it is running and try again.
uk: Неможливо підключитися до сервера MoleQueue. Переконайтеся, що він працює, і повторіть спробу.

en: Submit %1 Calculation
uk: Надіслати обчислення %1

en: Job Failed
uk: Робота не виконана

en: The job did not complete successfully.
uk: Робота не виконана успішно.

en: Script returns warnings:
uk: Сценарій повертає попередження:

en: Hide &Warnings
uk: Сховати &попередження

en: Show &Warnings
uk: Показати &попередження

en: An error has occurred:
uk: Сталася помилка:

en: Select output filename
uk: Виберіть назву вихідного файлу

en: Internal error: could not find text widget for filename '%1'
uk: Внутрішня помилка: не вдалося знайти текстовий віджет для імені файлу "%1"

en: Output Error
uk: Помилка виведення

en: Failed to write to file %1.
uk: Не вдалося записати файл %1.

en: Select output directory
uk: Виберіть вихідний каталог

en: %1: Directory does not exist!
uk: %1: Каталог не існує!

en: %1: Directory cannot be read!
uk: %1: Каталог не читається!

en: %1: File will be overwritten.
uk: %1: Файл буде перезаписано.

en: %1: File is not writable.
uk: %1: Файл не доступний для запису.

en: The input files cannot be written due to an unknown error.
uk: Вхідні файли неможливо записати через невідому помилку.

en: The input files cannot be written:
    
    %1
uk: Вхідні файли не можна записати:
    
    %1

en: The input files cannot be written:
    
    %1
    
    Warnings:
    
    %2
uk: Вхідні файли не можна записати:
    
    %1
    
    Попередження:
    
    %2

en: Warning:
    
    %1
    
    Would you like to continue?
uk: УВАГА:
    
    %1
    
    Бажаєте продовжити?

en: Write input files
uk: Записати вхідні файли

en: Configure Job
uk: Налаштувати завдання

en: Submitting job to MoleQueue…
uk: Надсилання завдання до MoleQueue…

en: Job Submission Timeout
uk: Тайм-аут подання завдання

en: Avogadro timed out waiting for a reply from MoleQueue.
uk: Авогадро вичерпав час очікування відповіді від MoleQueue.

[ctx: %1 = job ID, %2 = description]
en: Waiting for job %1 “%2” to finish…
uk: Очікування завершення завдання %1 «%2»…

en: Stop waiting
uk: Припиніть чекати

en: Fetching completed job information…
uk: Отримання інформації про виконану роботу…

en: Job Retrieval Timeout
uk: Час очікування отримання завдання

en: Avogadro timed out waiting for the finished job details from MoleQueue.
uk: Авогадро вичерпав час очікування на деталі завершеної роботи від MoleQueue.

en: Error Submitting Job
uk: Помилка надсилання завдання

[ctx: %1 = error]
en: The job has been rejected by MoleQueue: %1
uk: Завдання відхилено MoleQueue: %1

en: No program selected.
uk: Програма не вибрана.

en: Please select the target program from the "Queue and Program" list.
uk: Будь ласка, виберіть цільову програму зі списку «Черга та програма».

en: Client failed to submit job to MoleQueue.
uk: Клієнту не вдалося надіслати завдання до MoleQueue.

en: Internal error.
uk: Внутрішня помилка.

en: Unable to resolve program selection. This is a bug.
uk: Неможливо вирішити вибір програми. Це помилка.

en: No molecule set in BackgroundFileFormat!
uk: У BackgroundFileFormat немає молекули!

en: No Io::FileFormat set in BackgroundFileFormat!
uk: Не встановлено Io :: FileFormat у BackgroundFileFormat!

en: No file name set in BackgroundFileFormat!
uk: Назви файлу не встановлено у BackgroundFileFormat!

en: Split Horizontal
uk: Розділ по горизонталі

en: Split Vertical
uk: Спліт по вертикалі

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Hydrogen
uk: Гідроген

en: Helium
uk: Гелій

en: Lithium
uk: Літій

en: Beryllium
uk: Берилій

en: Boron
uk: Бор'

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Carbon
uk: Карбон

en: Nitrogen
uk: Нітроген

en: Oxygen
uk: Оксиген

en: Fluorine
uk: Флуор

en: Neon
uk: Неон

en: Sodium
uk: Натрій

en: Magnesium
uk: Магній

en: Aluminum
uk: Алюміній

en: Silicon
uk: Силіцій

en: Phosphorus
uk: Фосфор

en: Sulfur
uk: Сульфур

en: Chlorine
uk: Хлор

en: Argon
uk: Аргон

en: Potassium
uk: Калій

en: Calcium
uk: Кальцій

en: Scandium
uk: Скандій

en: Titanium
uk: Титан

en: Vanadium
uk: Ванадій

en: Chromium
uk: Хром

en: Manganese
uk: Манган

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Iron
uk: Ферум

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, elementComboBox)
en: Cobalt
uk: Кобальт

en: Nickel
uk: Нікол

en: Copper
uk: Купрум

en: Zinc
uk: Цинк

en: Gallium
uk: Галій

en: Germanium
uk: Германій

en: Arsenic
uk: Арсен

en: Selenium
uk: Селен

en: Bromine
uk: Бром

en: Krypton
uk: Криптон

en: Rubidium
uk: Рубідій

en: Strontium
uk: Стронцій

en: Yttrium
uk: Ітрій

en: Zirconium
uk: Цирконій

en: Niobium
uk: Ніобій

en: Molybdenum
uk: Молібден

en: Technetium
uk: Технецій

en: Ruthenium
uk: Рутеній

en: Rhodium
uk: Родій

en: Palladium
uk: Паладій

en: Silver
uk: Аргентум

en: Cadmium
uk: Кадмій

en: Indium
uk: Індій

en: Tin
uk: Станум

en: Antimony
uk: Сурма

en: Tellurium
uk: Телур

en: Iodine
uk: Йод

en: Xenon
uk: Ксенон

en: Cesium
uk: Цезій

en: Barium
uk: Барій

en: Lanthanum
uk: Лантан

en: Cerium
uk: Церій

en: Praseodymium
uk: Празеодим

en: Neodymium
uk: Неодим

en: Promethium
uk: Прометій

en: Samarium
uk: Самарій

en: Europium
uk: Європій

en: Gadolinium
uk: Гадоліній

en: Terbium
uk: Тербій

en: Dysprosium
uk: Диспрозій

en: Holmium
uk: Гольмій

en: Erbium
uk: Ербій

en: Thulium
uk: Тулій

en: Ytterbium
uk: Ітербій

en: Lutetium
uk: Лютецій

en: Hafnium
uk: Гафній

en: Tantalum
uk: Тантал

en: Tungsten
uk: Вольфрам

en: Rhenium
uk: Реній

en: Osmium
uk: Осмій

en: Iridium
uk: Іридій

en: Platinum
uk: Платина

en: Gold
uk: Аурум

en: Mercury
uk: Меркурій

en: Thallium
uk: Талій

en: Lead
uk: Плюмбум

en: Bismuth
uk: Бісмут

en: Polonium
uk: Полоній

en: Astatine
uk: Астат

en: Radon
uk: Радон

en: Francium
uk: Францій

en: Radium
uk: Радій

en: Actinium
uk: Актиній

en: Thorium
uk: Торій

en: Protactinium
uk: Протактиній

en: Uranium
uk: Уран

en: Neptunium
uk: Нептуній

en: Plutonium
uk: Плутоній

en: Americium
uk: Америцій

en: Curium
uk: Кюрій

en: Berkelium
uk: Берклій

en: Californium
uk: Каліфорній

en: Einsteinium
uk: Ейнштейній

en: Fermium
uk: Фермій

en: Mendelevium
uk: Менделєвій

en: Nobelium
uk: Нобелій

en: Lawrencium
uk: Лоуренсій

en: Rutherfordium
uk: Резерфордій

en: Dubnium
uk: Дубній

en: Seaborgium
uk: Сіборгій

en: Bohrium
uk: Борій

en: Hassium
uk: Гасій

en: Meitnerium
uk: Майтнерій

en: Darmstadtium
uk: Дармштадтій

en: Roentgenium
uk: Рентгеній

en: Copernicium
uk: Коперніцій

en: Nihonium
uk: Ніхоній

en: Flerovium
uk: Флеровій

en: Moscovium
uk: Московій

en: Livermorium
uk: Ліверморій

en: Tennessine
uk: Теннессин

en: Oganesson
uk: Оганесон

en: Browse
uk: переглядати

en: Select file:
uk: Виберіть файл:

en: Select executable:
uk: Виберіть виконуваний файл:

en: Unable to find a suitable file reader for the selected file.
uk: Неможливо знайти відповідний засіб читання файлів для вибраного файлу.

en: The file extension is missing, so the format cannot be determined. Do you want to add it?
uk: Розширення файлу відсутнє, тому формат неможливо визначити. Хочете додати?

en: Unable to find a suitable file writer for the selected format.
uk: Не вдається знайти відповідний записувач файлів для вибраного формату.

[ctx: File handlers]
en: handlers
uk: обробники

[ctx: e.g. file handlers that can 'handle' this file.]
en: handle
uk: ручка

[ctx: File readers]
en: readers
uk: читачі

[ctx: e.g. file readers that can 'read' this file.]
en: read
uk: читати

[ctx: File writers]
en: writers
uk: письменники

[ctx: e.g. file writers that can 'write' this file.]
en: write
uk: писати

en: Multiple %1 found that can %2 this format. Which should be used?
uk: Знайдено кілька %1, які можуть %2 цей формат. Який слід використовувати?

en: All files
uk: Всі файли

en: All supported formats
uk: Усі підтримувані формати

en: Error reading molecule representation: Unrecognized file format: %1
uk: Помилка читання представлення молекули: Нерозпізнаний формат файлу: %1

en: %1 Message
uk: %1 повідомлення

en: Error writing molecule representation to string: Unrecognized file format: %1
uk: Помилка запису представлення молекули в рядок: нерозпізнаний формат файлу: %1

en: Error writing molecule representation to string: %1
uk: Помилка запису представлення молекули в рядок: %1

en: 'userOptions' missing.
uk: Відсутній 'userOptions'.

en: Could not find option '%1'.
uk: Не вдалося знайти параметр "%1".

en: 'type' is not a string for option '%1'.
uk: 'type' не є рядком для параметра '%1'.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, titleLine)
en: Title
uk: Назва

en: Filename Base
uk: База імен файлів

en: Processor Cores
uk: Ядра процесора

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Calculation Type
uk: Тип розрахунку

en: Theory
uk: Теорія

en: Basis
uk: Основа

en: Charge
uk: Заряд

en: Multiplicity
uk: Кратність

en: Solvent
uk: Розчинник

[ctx: solvation method / model]
en: Model
uk: Модель

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Unrecognized option type '%1' for option '%2'.
uk: Нерозпізнаний тип опції "%1" для опції "%2".

en: Error setting default for option '%1'. Bad widget type.
uk: Помилка налаштування параметра "%1" за умовчанням. Поганий тип віджета.

en: Error setting default for option '%1'. Bad default value:
uk: Помилка налаштування параметра "%1" за умовчанням. Неправильне значення за умовчанням:

en: Error setting default for option '%1'. Could not find valid combo entry index from value:
uk: Помилка налаштування параметра "%1" за умовчанням. Не вдалося знайти дійсний індекс комбінованого запису зі значення:

en: Unhandled widget in collectOptions for option '%1'.
uk: Необроблений віджет у collectOptions для опції «%1».

en: [no molecule]
uk: [жодної молекули]

en: Layer %1
uk: Шар %1

en: Ball and Stick
uk: Кульки і стрижні

[ctx: protein ribbon / cartoon rendering]
en: Cartoons
uk: Мультфільми

[ctx: rendering of non-covalent close contacts]
en: Close Contacts
uk: Закрити Контакти

en: Crystal Lattice
uk: Кристалічна решітка

en: Force
uk: Сила

en: Labels
uk: Мітки

[ctx: stick / licorice rendering]
en: Licorice
uk: Солодка

en: Surfaces
uk: Поверхні

en: Non-Covalent
uk: Нековалентний

en: Symmetry Elements
uk: Елементи симетрії

en: Van der Waals
uk: Ван-дер-Ваальса

en: Wireframe
uk: Каркас

en: Reference Axes
uk: Опорні осі

en: Untitled
uk: Без назви

en: Edit molecule
uk: Редагувати молекулу

en: Not saved
uk: Не збережено

en: Create a new view
uk: Створіть новий перегляд

en: Periodic Table
uk: Періодична таблиця

en: Error running script '%1 %2': Timed out waiting for start (%3).
uk: Помилка під час виконання сценарію "%1 %2": минув час очікування запуску (%3).

en: Error running script '%1 %2': failed to write to stdin (len=%3, wrote %4 bytes, QProcess error: %5).
uk: Помилка під час виконання сценарію "%1 %2": не вдалося записати в стандартний вхід (len=%3, записав %4 байти, помилка QProcess: %5).

en: Error running script '%1 %2': Timed out waiting for finish (%3).
uk: Помилка виконання сценарію "%1 %2": минув час очікування завершення (%3).

en: Error running script '%1 %2': Abnormal exit status %3 (%4: %5)
    
    Output:
    %6
uk: Помилка виконання сценарію "%1 %2": ненормальний статус виходу %3 (%4: %5)
    
    Вихід:
    %6

en: Warning '%1'
uk: УВАГА '%1'

en: Script failed to start.
uk: Не вдалося запустити сценарій.

en: Script crashed.
uk: Збій сценарію.

en: Script timed out.
uk: Сценарій минув.

en: Read error.
uk: Помилка читання.

en: Write error.
uk: Помилка запису.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Modify Layers
uk: Змінити шари

en: Remove Layer
uk: Видалити шар

en: Remove Layer Info
uk: Видалити інформацію про шар

en: Add Layer
uk: Додати шар

en: Add Layer Info
uk: Додати інформацію про шар

note: i18n: file: qtplugins/selectiontool/selectiontoolwidget.ui:39 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Layer
uk: Змінити шар

en: Add Atom
uk: Додати атом

en: Remove Atom
uk: Вилучити атом

en: Clear Atoms
uk: Очистити атоми

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, adjustHydrogens)
en: Adjust Hydrogens
uk: Вирівняти атоми водню

en: Change Elements
uk: Зміна елементів

en: Change Element
uk: Змінити елемент

en: Change Atom Hybridization
uk: Гібридизація змінного атома

en: Change Atom Formal Charge
uk: Змінити офіційне звинувачення Atom

en: Change Atom Color
uk: Змінити колір атома

en: Change Atom Layer
uk: Змінити шар Atom

en: Add Bond
uk: Додати зв’язок

en: Removed Bond
uk: Видалено Бонда

en: Clear Bonds
uk: Очистити облігації

en: Set Bond Orders
uk: Встановіть замовлення на облігації

en: Change Bond Order
uk: Змінити порядок зв’язку

en: Update Bonds
uk: Оновити облігації

en: Update Bond
uk: Оновити Бонд

en: Add Unit Cell…
uk: Додати елементарну комірку…

en: Remove Unit Cell
uk: Вилучити елементарну комірку

en: Edit Unit Cell
uk: Редагувати елементарну комірку

en: Wrap Atoms to Cell
uk: Оберніть атоми в клітинку

en: Scale Cell Volume
uk: Масштаб об'єму комірки

en: Build Super Cell
uk: Створіть Super Cell

en: Niggli Reduction
uk: Скорочення Niggli

en: Rotate to Standard Orientation
uk: Обернути до стандартної орієнтації

en: Reduce to Primitive
uk: Зменшити до примітиву

en: Conventionalize Cell
uk: Консультація Клітка

en: Symmetrize Cell
uk: Симетризуйте клітинку

en: Fill Unit Cell
uk: Заповнити елементарну комірку

en: Reduce Cell to Asymmetric Unit
uk: Зменшити клітинку до асиметричної одиниці

en: Change Atom Positions
uk: Зміна позицій атомів

en: Change Atom Position
uk: Змінити положення атома

en: Change Atom Label
uk: Змінити мітку Atom

en: Change Bond Label
uk: Змінити етикетку облігацій

en: Change Selection
uk: Змінити вибір

en: Modify Molecule
uk: Змінити молекулу

en: Settings
uk: Налаштування

en: Calculating…
uk: Обчислення…

en: Less than a second remaining
uk: Залишилося менше секунди

en: %n second(s) remaining | %n second(s) remaining
uk[0]: Залишилося %n секунда
uk[1]: Залишилося %n секунди
uk[2]: Залишилося %n секунд

en: %n minute(s) remaining | %n minute(s) remaining
uk[0]: Залишилося %n хвилина
uk[1]: Залишилося %n хвилини
uk[2]: Залишилося %n хвилин

en: 1 hour %n minute(s) remaining | 1 hour %n minute(s) remaining
uk[0]: Залишилося 1 година, %n хвилина
uk[1]: Залишилося 1 година, %n хвилини
uk[2]: Залишилося 1 година, %n хвилин

en: %n hour(s) remaining | %n hour(s) remaining
uk[0]: Залишилося %n година
uk[1]: Залишилося %n години
uk[2]: Залишилося %n годин

en: 3DMol HTML Block.
uk: HTML-блок 3DMol.

en: &File
uk: &Файл

en: &Export
uk: &Експорт

en: ThreeDMol
uk: ТриDMol

en: Change Elements…
uk: Змінити елементи…

en: &Build
uk: &Збирання

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:23 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elementLabel)
en: Element:
uk: Елемент:

en: Alchemy
uk: Алхімія

en: Change elements of atoms.
uk: Зміна елементів атомів.

en: Align
uk: Вирівняти

en: Align Molecules
    
    Left Mouse:	Select up to two atoms.
    	The first atom is centered at the origin.
    	The second atom is aligned to the selected axis.
    Right Mouse:	Reset alignment.
    Double-Click:	Center the atom at the origin.
uk: Вирівнювання молекул
    
    Ліва кнопка миші: Вибрати до двох атомів.
    Перший атом центрується в початку координат.
    Другий атом вирівнюється по вибраній осі.
    Права кнопка миші: Скинути вирівнювання.
    Подвійне клацання: Центрувати атом у початку координат.

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:230 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Axis:
uk: Вісь:

en: Align at Origin
uk: Вирівняти за початком

en: Align to Axis
uk: Вирівняти по осі

en: Center the atom at the origin.
uk: Центруйте атом у початку координат.

en: Rotate the molecule to align the atom to the specified axis.
uk: Обертайте молекулу, щоб вирівняти атом відносно вказаної осі.

en: Align tool
uk: Інструмент вирівнювання

en: Align molecules to a Cartesian axis
uk: Вирівнювання молекул за декартовими вісями

en: Run APBS…
uk: бігти APBS…

en: Open Output File…
uk: Відкрити вихідний файл…

en: &Input
uk: &Введення

en: Open Output File
uk: Відкрийте вихідний файл

en: OpenDX File (*.dx)
uk: Файл OpenDX (*.dx)

en: IO Error
uk: IO Помилка

en: Error reading structure file (%1).
uk: Помилка читання файлу структури (%1).

en: OpenDX Error
uk: Помилка OpenDX

en: Error reading OpenDX file: %1
uk: Помилка читання файлу OpenDX: %1

en: Error reading OpenDX file: No cube found
uk: Помилка читання файлу OpenDX: куб не знайдено

en: Interact with APBS utilities.
uk: Взаємодія з утилітами APBS.

en: Open PDB File
uk: Відкрийте файл PDB

en: PDB Files (*.pdb)
uk: PDB Файли (*.pdb)

en: Open PQR File
uk: Відкрийте файл PQR

en: PQR Files (*.pqr)
uk: Файли PQR (*.pqr)

en: Error
uk: Помилка

en: Error running APBS: %1
uk: Помилка запуску APBS: %1

en: Please specify PDB file
uk: Будь ласка, вкажіть файл PDB

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ApbsOutputDialog)
en: Success
uk: Успіх

en: Generated %1
uk: Згенеровано %1

en: Error running PDB2PQR
uk: Помилка запуску PDB2PQR

en: Save APBS Input File
uk: Збережіть вхідний файл APBS

en: APBS Input (*.in)
uk: APBS Введення (*.in)

en: Input file written to '%1'
uk: Вхідний файл, записаний у "%1"

en: Cannot save file %1.
uk: Не вдається зберегти файл %1.

en: By Custom Color…
uk: За індивідуальним кольором…

en: By Atomic Index…
uk: За атомним індексом…

en: By Distance…
uk: За відстанню…

en: By Element
uk: За елементом

en: By Chain
uk: По ланцюжку

en: By Partial Charge…
uk: За часткову оплату…

en: By Secondary Structure
uk: За вторинною структурою

en: By Amino Acid
uk: За допомогою амінокислоти

en: By Shapely Scheme
uk: За фігурною схемою

[ctx: colormap]
en: Parula
uk: Парула

[ctx: colormap]
en: Heat
uk: Тепло

[ctx: colormap]
en: Hot
uk: Гаряче

[ctx: colormap]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: colormap]
en: Magma
uk: Магма

[ctx: colormap]
en: Inferno
uk: Пекло

[ctx: colormap]
en: Plasma
uk: Плазма

[ctx: colormap]
en: Viridis
uk: Зелений

[ctx: colormap]
en: Cividis
uk: cividis

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:50 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:174 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Spectral
uk: Спектральний

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:45 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:169 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Coolwarm
uk: Прохолодний

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:35 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:159 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Balance
uk: Баланс

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Blue-DarkRed
uk: Синьо-темно-червоний

[ctx: colormap]
note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:55 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorMapCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:179 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colormapCombo)
en: Turbo
uk: Турбо

en: Apply color schemes to atoms and residues.
uk: Застосуйте кольорові схеми до атомів і залишків.

en: &View
uk: &Переглянути

en: Color Atoms
uk: Кольорові атоми

en: Color Residues
uk: Залишки кольору

en: Select Colormap
uk: Виберіть Colormap

note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colormapLabel) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:143 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Colormap:
uk: Кольорова карта:

en: ApplyColors
uk: Нанесіть кольори

en: Auto Optimize
uk: Автоматична оптимізація

en: Auto Optimize Tool	(%1)
    
    Navigation Functions when clicking in empty space.
    Left Mouse:	Rotate Space
    Middle Mouse:	Zoom Space
    Right Mouse:	Move Space
    Double-Click:	Reset View
    
    When running:
    Left Mouse:	Click and drag atoms to move them.
    Right Mouse:	Click and drag to rotate atoms.
uk: Інструмент автоматичної оптимізації (%1)
    
    Функції навігації при натисканні на порожнє місце.
    Ліва кнопка миші: Повернути простір
    Середня кнопка миші: Збільшити простір
    Права кнопка миші: Перемістити простір
    Подвійне натискання: Скинути вигляд
    
    Під час роботи:
    Ліва кнопка миші: Натисніть і перетягніть атоми, щоб перемістити їх.
    Права кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб повернути атоми.

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:164 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Method:
uk: Метод:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:609 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_temperature)
en: Temperature:
uk: Температура:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:537 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_timestep)
en: Timestep:
uk: Крок часу:

en: Start
uk: Почати

en: Stop
uk: Зупинити

en: Optimize Geometry
uk: Оптимізації геометрії

en: Molecular Dynamics
uk: Молекулярна динаміка

en: Auto Optimize tool
uk: Інструмент автоматичної оптимізації

en: Interactive optimization of molecular geometry
uk: Інтерактивна оптимізація молекулярної геометрії

en: Atom scale
uk: Масштаб атома

en: Bond scale
uk: Шкала зв'язку

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Show multiple bonds
uk: Показати кілька зв’язків

en: Show hydrogens
uk: Покажіть гідрогени

en: Render atoms as spheres and bonds as cylinders.
uk: Зробіть атоми кулями, а зв’язки циліндрами.

en: Bond-Centric Manipulation
uk: Бонд-центрична маніпуляція

en: Bond Centric Manipulation Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Click and drag to rotate the view.
    Middle Mouse:	Click and drag to zoom in or out.
    Right Mouse:	Click and drag to move the view.
    Double-Click:	Reset the view.
    
    Left Click & Drag on a Bond to set the Manipulation Plane
    Left Click & Drag one of the Atoms in the Bond to change the angle
    Right Click & Drag one of the Atoms in the Bond to change the length
uk: Інструмент маніпуляції центрами зв'язку (%1)
    
    Ліва кнопка миші:		 Натисніть і перетягніть, щоб повернути вигляд.
    Середня кнопка миші: 	Натисніть і перетягніть, щоб збільшити або зменшити масштаб.
    Права кнопка миші:	Натисніть і перетягніть, щоб перемістити вигляд.
    Подвійне клацання: 	Скинути вигляд.
    
    Натисніть лівою кнопкою миші та перетягніть на зв'язку, щоб встановити площину маніпуляції.
    Натисніть лівою кнопкою миші та перетягніть один з атомів у зв'язку, щоб змінити кут.
    Натисніть правою кнопкою миші та перетягніть один з атомів у зв'язку, щоб змінити довжину

en: Bond centric manipulation tool.
uk: Центральний маніпуляційний інструмент Bond.

en: Tool used to edit molecular geometry by changing bond lengths and angles.
uk: Інструмент, який використовується для редагування молекулярної геометрії шляхом зміни довжин зв’язків і кутів.

en: Bond Atoms
uk: Атоми зв'язку

en: Perceive Bond Orders
uk: Сприймати Бонд-замовлення

en: Remove Bonds
uk: Видалити облігації

en: Configure Bonding…
uk: Налаштувати приєднання…

en: Bond Selected Atoms
uk: З’єднайте вибрані атоми

en: Bond
uk: Зв’язок

en: Remove bonds from all or selected atoms.
uk: Видаліть зв’язки з усіх або вибраних атомів.

en: Create bonds between all or selected atoms.
uk: Створення зв’язків між усіма або вибраними атомами.

en: Perceive bond orders.
uk: Сприймати зобов'язання.

en: Bonding
uk: Склеювання

en: Perform bonding operations.
uk: Виконайте операції склеювання.

[ctx: protein rendering style]
en: Backbone
uk: хребет

[ctx: protein rendering style]
en: Trace
uk: Слід

[ctx: protein rendering style]
en: Tube
uk: Трубка

[ctx: protein rendering style]
en: Ribbon
uk: Стрічка

[ctx: protein rendering style]
en: Simple Cartoon
uk: Простий мультфільм

[ctx: protein rendering style]
en: Cartoon
uk: Мультфільм

[ctx: protein rendering style]
en: Rope
uk: Мотузка

en: Display of biomolecule ribbons / cartoons.
uk: Відображення стрічок біомолекул / мультфільмів.

en: Add Centroid
uk: Додати Centroid

en: Add Center of Mass
uk: Додати центр мас

[ctx: add a point normal to the plane of the molecule]
en: Add Perpendicular
uk: Додайте перпендикуляр

en: Centroid
uk: центроїд

en: Add centroids and center-of-mass.
uk: Додайте центроїди та центр мас.

en: Maximum distance:
uk: Максимальна відстань:

en: Line width:
uk: Ширина лінії:

en: Contact
uk: Контакт

en: Salt Bridge
uk: Соляний міст

en: Repulsive
uk: Відразливий

en: Render close contacts between atoms.
uk: Візуалізація тісних контактів між атомами.

en: &Extensions
uk: &Розширення

en: Scripts
uk: Сценарії

en: Error reading output file '%1':
    %2
uk: Помилка читання вихідного файлу "%1":
    %2

en: Processing %1
uk: Обробка %1

en: Set path to Python interpreter:
uk: Встановити шлях до інтерпретатора Python:

en: Select the python interpreter to run external scripts.
    Avogadro must be restarted for any changes to take effect.
uk: Виберіть інтерпретатор Python для запуску зовнішніх сценаріїв.
    Avogadro потрібно перезапустити, щоб зміни вступили в силу.

en: Command scripts
uk: Командні скрипти

en: Run external script commands
uk: Виконайте команди зовнішнього сценарію

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/condadialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::CondaDialog) i18n: file: qtplugins/configurepython/configurepythondialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ConfigurePythonDi
en: Python Settings…
uk: Налаштування Python…

en: Install Python
uk: Встановіть Python

en: Python is used for many Avogadro features. Do you want to download Python?
uk: Python використовується для багатьох функцій Avogadro. Бажаєте завантажити Python?

en: ConfigurePython
uk: Налаштувати Python

en: Configure Python environments.
uk: Налаштувати середовища Python.

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:482 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: Other…
uk: інше…

en: Constraints…
uk: Обмеження…

en: &Calculate
uk: &Обчислити

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ConstraintsDialog)
en: Constraints
uk: Обмеження

en: Set constraints for geometry optimizations
uk: Встановлення обмежень для оптимізації геометрії

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:56 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboType)
en: Distance
uk: Відстань

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboType)
en: Angle
uk: Кут

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboType)
en: Torsion Angle
uk: Кут кручення

[ctx: fix / remain constant]
en: Freeze Atom
uk: Заморозити атом

[ctx: fix / remain constant]
en: Freeze X Axis
uk: Зафіксувати вісь X

[ctx: fix / remain constant]
en: Freeze Y Axis
uk: Зафіксувати вісь Y

[ctx: fix / remain constant]
en: Freeze Z Axis
uk: Зафіксувати вісь Z

en: Type
uk: Тип

en: Value
uk: Значення

en: Atom 1
uk: Атом 1

en: Atom 2
uk: Атом 2

en: Atom 3
uk: Атом 3

en: Atom 4
uk: Атом 4

en: Atomic &Coordinate Editor…
uk: Редактор атомних &координат…

en: Coordinate editor
uk: Редактор координат

en: Text editing of atomic coordinates.
uk: Текстове редагування атомних координат.

en: Overwrite changes?
uk: Перезаписати зміни?

en: The text document has been modified. Would you like to discard your changes and revert to the current molecule?
uk: Текстовий документ змінено. Бажаєте скасувати зміни та повернутися до поточної молекули?

en: Too few entries on line.
uk: Замало записів у рядку.

en: Invalid element name.
uk: Недійсна назва елемента.

en: Element name.
uk: Назва елемента.

en: Invalid element symbol.
uk: Недійсний символ елемента.

en: Element symbol.
uk: Символ елемента.

en: Invalid atom label.
uk: Недійсна мітка атома.

en: Invalid atomic index.
uk: Недійсний атомний індекс.

en: Atomic index.
uk: Атомний індекс.

en: Invalid atomic number.
uk: Недійсний атомний номер.

en: Atomic number.
uk: Атомний номер.

en: Invalid coordinate.
uk: Неправильна координата.

en: X coordinate.
uk: X координата.

en: Y coordinate.
uk: Y координата.

en: Z coordinate.
uk: Z координата.

en: 'a' lattice coordinate.
uk: 'a' координатна решітка.

en: 'b' lattice coordinate.
uk: 'b' координатна решітка.

en: 'c' lattice coordinate.
uk: 'c' координатна решітка.

en: Error applying geometry
uk: Помилка застосування геометрії

en: Could not parse geometry specification. Fix the highlighted errors and try again.
    
    (Hint: Hold the mouse over red text for a description of the error.)
uk: Не вдалося проаналізувати специфікацію геометрії. Виправте виділені помилки та повторіть спробу.
    
    (Підказка: утримуйте курсор миші над червоним текстом, щоб побачити опис помилки.)

en: Edit Atomic Coordinates
uk: Редагувати атомні координати

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:254 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:390 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Custom
uk: Нетипова

en: XYZ format (symbols)
uk: XYZ формат (символи)

en: XYZ format (names)
uk: XYZ формат (імена)

en: XYZ format (atomic numbers)
uk: Формат XYZ (атомні номери)

en: Lattice coordinates (symbols)
uk: Координати решітки (символи)

en: Lattice coordinates (names)
uk: Координати решітки (імена)

en: Lattice coordinates (atomic numbers)
uk: Координати решітки (атомні номери)

en: GAMESS format (symbols)
uk: Формат GAMESS (символи)

en: GAMESS format (names)
uk: Формат GAMESS (імена)

en: Turbomole format
uk: Турбомольний формат

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:108 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, copy)
en: Copy
uk: Копіювати

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cut)
en: Cut
uk: Вирізати

en: Delete
uk: Вилучити

en: &Paste
uk: &Вставити

en: InChI
uk: In ChI

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: Copy As
uk: Копіювати як

en: Error Clipping Molecule
uk: Помилка відсікання молекули

en: Error generating clipboard data.
uk: Помилка створення даних буфера обміну.

[ctx: file format]
en: Output format: %1
    %2
uk: Формат виведення: %1
    %2

en: Reader error:
    %1
uk: Помилка читача:
    %1

en: Error Pasting Molecule
uk: Помилка вставлення молекули

en: Cannot paste molecule: Clipboard empty!
uk: Не вдається вставити молекулу: буфер обміну порожній!

en: Error reading clipboard data.
uk: Помилка читання даних буфера обміну.

[ctx: file format description]
en: Detected format: %1
    %2
uk: Виявлений формат: %1
    %2

en: Copy and paste
uk: Скопіюйте та вставте

en: Interact with the clipboard.
uk: Взаємодія з буфером обміну.

en: CP2K input
uk: Вхід CP2K

en: Generate input for CP2K.
uk: Створити вхідні дані для CP2K.

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:196 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: Energy
uk: Енергія

en: Energy and Forces
uk: Енергія і Сили

en: Geometry Optimization
uk: Оптимізація геометрії

en: Electronic structure methods (DFT)
uk: Методи електронної структури (DFT)

en: Molecular Mechanics
uk: Молекулярна механіка

en: Hybrid quantum classical (Not yet supported)
uk: Гібридний квантовий класичний (ще не підтримується)

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:152 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, waterPotentialCombo)
en: NONE
uk: НЕМАЄ

en: ATOMIC
uk: АТОМНА

en: DENSITIES
uk: ЩІЛЬНОСТІ

en: RANDOM
uk: ВИПАДКОВО

en: RESTART
uk: ПЕРЕЗАПУСК

en: SPARSE
uk: РІДКИЙ

en: BROYDEN
uk: БРОЙДЕН

en: Conjugate Gradients
uk: Спряжені градієнти

en: Steepest descent
uk: Найкрутіший спуск

en: The input file has been modified. Would you like to overwrite your changes to reflect the new geometry or job options?
uk: Вхідний файл було змінено. Чи бажаєте ви перезаписати свої зміни, щоб відобразити нову геометрію чи параметри роботи?

en: Overwrite modified input file?
uk: Перезаписати змінений вхідний файл?

en: Save CP2K input file
uk: Збережіть вхідний файл CP2K

en: Submit CP2K Calculation
uk: Надішліть розрахунок CP2K

en: Import Crystal from Clipboard…
uk: Імпортувати кристал із буфера обміну…

en: Toggle Unit Cell
uk: Перемкнути елемент елемента

en: Edit Unit Cell…
uk: Редагувати елементарну комірку…

en: &Wrap Atoms to Unit Cell
uk: &Оберніть атоми в елементарну комірку

en: Rotate to Standard &Orientation
uk: Повернути до стандартної &орієнтації

en: Scale Cell &Volume…
uk: Масштаб &обсягу комірки…

en: Build &Supercell…
uk: Створити &Supercell…

en: Reduce Cell (&Niggli)
uk: Звести комірку (за &Нігглі)

en: &Crystal
uk: &Кристал

en: Remove &Unit Cell
uk: Вилучити &елементарну комірку

en: Add &Unit Cell
uk: Додати &елементарну комірку

en: Import Crystal from Clipboard
uk: Імпорт Crystal з буфера обміну

en: Wrap atoms into the unit cell.
uk: Загорніть атоми в елементарну комірку.

en: Rotate the unit cell to the standard orientation.
uk: Поверніть елементарну комірку до стандартної орієнтації.

en: Niggli Reduce Crystal
uk: Зменшити кристал Ніглі

en: The unit cell is already reduced.
uk: Елементарна комірка вже зменшена.

en: Crystal
uk: Кристал

en: Tools for crystal-specific editing/analysis.
uk: Інструменти для спеціального редагування/аналізу кристала.

en: Color axes:
uk: Кольорові осі:

en: Line color:
uk: Колір лінії:

en: Render the unit cell boundaries.
uk: Візуалізуйте межі елементарної комірки.

en: Cannot Parse Text
uk: Не вдалося обробити текст

en: Failed to read the data with the supplied format.
uk: Не вдалося прочитати дані у наданому форматі.

en: No unit cell present.
uk: Немає елементарної комірки.

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::UnitCellDialog)
en: Unit Cell Editor
uk: Редактор елементарної комірки

en: Ignoring singular cell matrix
uk: Ігнорування матриці сингулярних комірок

en: Ignoring singular fractional cell matrix
uk: Ігнорування дробової матриці сингулярних клітин

en: Reassign &Custom Elements…
uk: Перепризначити &спеціальні елементи…

en: Manipulate custom element types in the current molecule.
uk: Маніпулювати користувацькими типами елементів у поточній молекулі.

en: Custom Elements
uk: Спеціальні елементи

en: Dipole Moment
uk: Дипольний момент

en: Render the dipole moment of the molecule.
uk: Відобразіть дипольний момент молекули.

en: Draw
uk: Малювати

en: Draw Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Click and Drag to create Atoms and Bond
    Right Mouse:	Delete Atom
uk: Інструмент малювання (%1)
    
    Ліва кнопка миші: Клацніть та перетягніть, щоб створити атоми та зв'язки
    Права кнопка миші: Видалити атом

en: Draw Atom
uk: Намалювати атом

en: Change Bond Type
uk: Змінити тип облігації

en: Remove Bond
uk: Видалити Бонда

en: Distance:
uk: Відстань:

en: Editor tool
uk: Інструмент редактора

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:217 i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:249 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Automatic
uk: Автоматично

en: Single
uk: Одинарний

en: Double
uk: Подвійний

en: Triple
uk: Потрійний

en: &Import
uk: &Імпорт

en: Fetch PDB
uk: Отримати PDB

en: Could not read the PDB molecule: %1
uk: Не вдалося прочитати молекулу PDB: %1

en: PDB Code
uk: PDB Код

en: Chemical structure to download.
uk: Хімічна структура для звантаження.

en: Invalid PDB Code
uk: Недійсний код PDB

en: The PDB code must be exactly 4 characters long.
uk: Код PDB має містити рівно 4 символи.

en: The first character of the PDB code must be 1-9.
uk: Перший символ коду PDB має бути 1-9.

en: Querying for %1
uk: Запит на %1

en: Network Download Failed
uk: Завантаження через мережу не вдалось

en: Network timeout or other error.
uk: Перевищено час очікування на відповідь або інша помилка.

en: Specified molecule could not be found: %1
uk: Не вдалося знайти вказану молекулу: %1

en: Fetch from PDB
uk: Отримати з PDB

en: Download PDB models from the Protein Data Bank
uk: Завантажте моделі PDB з банку даних Protein

en: Focus Selection
uk: Вибір фокусу

en: Unfocus
uk: Розфокусувати

en: Focus
uk: Фокус

en: Focus the view on specific features.
uk: Зосередьте погляд на конкретних функціях.

en: Render the force field visualizations for the atoms of the molecule.
uk: Візуалізуйте силове поле для атомів молекули.

en: Forces
uk: Сили

en: Configure…
uk: Налаштувати…

en: Freeze Selected Atoms
uk: Заморозити вибрані атоми

[ctx: freeze x-axis of selected atoms]
en: Freeze X
uk: Заморозити X

[ctx: freeze y-axis of selected atoms]
en: Freeze Y
uk: Заморозити Y

[ctx: freeze z-axis of selected atoms]
en: Freeze Z
uk: Заморозити Z

en: Unfreeze Selected Atoms
uk: Розморозити вибрані атоми

[ctx: freeze atomic distances / glue atoms together]
en: Fuse Selected Atoms
uk: Злиття вибраних атомів

[ctx: freeze atomic distances / glue atoms together]
en: Unfuse Selected Atoms
uk: Роз'єднання вибраних атомів

en: No atoms provided for optimization
uk: Немає атомів для оптимізації

[ctx: force field energy]
en: Energy: %L1
uk: Енергія: %L1

en: %1 Energy = %L2
uk: %1 Енергія = %L2

en: %1 Force Norm = %L2
uk: %1 Норма сили = %L2

en: Forcefield optimization
uk: Оптимізація силового поля

en: Forcefield minimization, including scripts
uk: Мінімізація силового поля, включаючи скрипти

en: Autodetect (%1)
uk: Автовизначення (%1)

en: Universal Force Field
uk: Універсальне силове поле

en: Generalized Amber Force Field
uk: Узагальнене силове поле Амбра

en: Merck Molecular Force Field 94
uk: Молекулярне силове поле Merck 94

en: &GAMESS…
uk: &ІГРИ…

en: GAMESS input
uk: Вхід GAMESS

en: Generate input for GAMESS.
uk: Згенеруйте вхідні дані для GAMESS.

en: Single Point
uk: Єдина точка

en: Equilibrium Geometry
uk: Рівноважна геометрія

en: Transition State
uk: Перехідний стан

en: Frequencies
uk: Частоти

en: Make EFP
uk: Створити ЕПФ

en: Core Potential
uk: Псевдопотенціал

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:345 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:640 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, barostatCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedia
en: None
uk: Немає

en: Gas
uk: Газ

en: Water
uk: Рідина

en: Singlet
uk: Синглет

en: Doublet
uk: Дуплет

en: Triplet
uk: Триплет

en: Dication
uk: Дикатіон

en: Cation
uk: Катіон

en: Neutral
uk: Нейтральна

en: Anion
uk: Аніон

en: Dianion
uk: Діаніон

en: Save GAMESS input file
uk: Збережіть вхідний файл GAMESS

en: Submit GAMESS Calculation
uk: Надішліть розрахунок GAMESS

en: &Adjust Hydrogens
uk: &Відрегулюйте водень

en: Add Hydrogens
uk: Додати атоми водню

en: Remove E&xtra Hydrogens
uk: Вилучіть зайвий водень

en: &Remove All Hydrogens
uk: &Видалити всі водні

en: Add/remove hydrogens from the current molecule.
uk: Додати/видалити атоми водню з поточної молекули.

en: &Hydrogens
uk: &Гідрогени

en: Hydrogens
uk: Водневі атоми

en: &Search PQR…
uk: &Пошук PQR…

en: Import From PQR
uk: Імпортувати з PQR

en: Download a molecule from PQR.
uk: Завантажте молекулу з PQR.

en: DNA/RNA…
uk: ДНК/РНК…

en: &Insert
uk: Вставити

en: Insert DNA/RNA…
uk: Вставте ДНК/РНК…

[ctx: uracil]
en: U
uk: У

en: Uracil
uk: Урацил

[ctx: thymine]
en: T
uk: Т

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:79 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_TU)
en: Thymine
uk: Тимін

note: i18n: file: qtplugins/lineformatinput/lineformatinputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::LineFormatInputDialog)
en: Insert Molecule…
uk: Вставити молекулу…

en: Generating 3D molecule…
uk: Створення 3D-молекули…

en: InsertDNA
uk: Вставте ДНК

en: Insert DNA / RNA fragments through a dialog.
uk: Вставте фрагменти ДНК/РНК через діалогове вікно.

en: Molecule…
uk: молекула…

en: Crystal…
uk: Кристал…

en: Error reading file (%1).
uk: Помилка читання файлу (%1).

note: i18n: file: qtplugins/crystal/importcrystaldialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ImportCrystalDialog)
en: Import Crystal
uk: Імпорт кристала

en: Insert Fragment
uk: Вставити фрагмент

en: InsertFragment
uk: Вставити Фрагмент

en: Insert molecular fragments for building larger molecules.
uk: Вставте молекулярні фрагменти для створення більших молекул.

en: Peptide…
uk: Пептид…

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, InsertPeptideDialog) i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:545 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertButton)
en: Insert Peptide
uk: Вставити пептид

en: InsertPeptide
uk: ВставитиПептид

en: Insert oligopeptide sequences.
uk: Вставте олігопептидні послідовності.

en: Color:
uk: Колір:

en: Distance from center:
uk: Відстань від центру:

en: Index
uk: Індекс

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Element
uk: Елемент

en: Element & Number
uk: Елемент і число

en: Element & ID
uk: Елемент і ID

[ctx: atomic partial charge]
en: Partial Charge
uk: Часткова зарядка

en: Atom Label:
uk: Мітка Atom:

en: Length
uk: Довжина

en: Bond Label:
uk: Мітка облігації:

en: Name
uk: Ім'я

en: Name & ID
uk: Ім'я та ідентифікатор

en: Residue Label:
uk: Мітка залишків:

en: Display labels on ball and stick style.
uk: Відображення міток на стилі м’яча та ключки.

en: Edit Labels
uk: Редагувати мітки

en: Atom Label Tool
    
    Left Mouse:	Click on Atoms to add Custom Labels
uk: Інструмент «Мітки атомів»
    
    Ліва кнопка миші: Натисніть на атоми, щоб додати власні мітки

en: Create Label
uk: Створити етикетку

en: Label editor tool
uk: Інструмент для редагування міток

en: &LAMMPS…
uk: &ЛАМПИ…

en: LAMMPS input
uk: Вхід ЛАМПИ

en: Generate input for LAMMPS.
uk: Створити вхідні дані для LAMMPS.

en: Would you like to update the preview text, losing all changes made in the Lammps input deck preview pane?
uk: Бажаєте оновити текст попереднього перегляду з втратою всіх змін, внесених за допомогою панелі попереднього перегляду вхідних даних Lammps?

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacitySliderLabel)
en: Opacity:
uk: Непрозорість:

en: Render atoms as licorice / sticks.
uk: Візуалізуйте атоми як солодку/палички.

en: InChI…
uk: In ChI…

en: No descriptors found!
uk: Не знайдено дескрипторів!

en: No line format readers found!
uk: Не знайдено зчитувачів рядкового формату!

en: Unable to load requested format reader.
uk: Неможливо завантажити запитаний зчитувач формату.

en: No coordinates found!
uk: Координати не знайдено!

en: Unable to generate 3D coordinates.
uk: Не вдається згенерувати 3D-координати.

en: LineFormatInput
uk: Вхідний формат рядка

en: Load single-line molecule descriptors through an input dialog.
uk: Завантажте однорядкові дескриптори молекул через діалогове вікно введення.

en: Manipulate
uk: Керування

en: Manipulation Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Click and drag to move atoms
    Right Mouse:	Click and drag to rotate atoms.
uk: Інструмент маніпулювання (%1)
    
    Ліва кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб перемістити атоми
    Права кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб повернути атоми.

en: Manipulate tool
uk: Інструмент маніпуляції

en: Measure
uk: Вимірювання

en: Measure Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Select up to four Atoms.
    	Distances are measured between 1-2 and 2-3
    	Angle is measured between 1-3 using 2 as the common point
    	Dihedral is measured between 1-2-3-4
    Right Mouse:	Reset the measurements.
uk: Інструмент вимірювання (%1)
    
    Ліва кнопка миші: Виберіть до чотирьох атомів.
    Відстані вимірюються між 1-2 та 2-3
    Кут вимірюється між 1-3, використовуючи 2 як спільну точку
    Двогранник вимірюється між 1-2-3-4
    Права кнопка миші: Скинути вимірювання.

en: Dihedral:
uk: Двограний кут:

en: Angle:
uk: Кут:

en: Measure tool
uk: Інструмент для вимірювання

en: (pending)
uk: (очікується)

en: Property
uk: Власність

en: Molecule Name
uk: Назва молекули

en: Molecular Mass (g/mol)
uk: Молекулярна маса (г/моль)

en: Monoisotopic Mass (g/mol)
uk: Моноізотопна Маса (г/моль)

en: Chemical Formula
uk: Хімічна формула

en: Number of Atoms
uk: Кількість атомів

en: Number of Bonds
uk: Кількість облігацій

en: Coordinate Sets
uk: Множини координат

en: Number of Residues
uk: Кількість залишків

en: Number of Chains
uk: Кількість ланцюгів

en: Net Charge
uk: Чиста плата

en: Net Spin Multiplicity
uk: Кратність чистого обертання

en: Dipole Moment (Debye)
uk: Дипольний момент (Дебая)

[ctx: highest occupied molecular orbital]
en: HOMO Energy (eV)
uk: Енергія HOMO (еВ)

[ctx: lowest unoccupied molecular orbital]
en: LUMO Energy (eV)
uk: Енергія LUMO (еВ)

[ctx: singly-occupied molecular orbital]
en: SOMO Energy (eV)
uk: Енергія SOMO (еВ)

[ctx: total electronic energy in Hartrees]
en: Total Energy (Hartree)
uk: Загальна енергія (Хартрі)

[ctx: zero point vibrational energy]
en: Zero Point Energy (kcal/mol)
uk: Енергія нульової точки (ккал/моль)

en: Enthalpy (kcal/mol)
uk: Ентальпія (ккал/моль)

en: Entropy (kcal/mol•K)
uk: Ентропія (ккал/моль•K)

en: Gibbs Free Energy (kcal/mol)
uk: Вільна енергія Гіббса (ккал/моль)

[ctx: point group symmetry]
en: Point Group
uk: Група точок

en: &Molecular…
uk: &Молекулярний…

en: View general properties of a molecule.
uk: Перегляньте загальні властивості молекули.

en: &Analyze
uk: &Аналіз

en: &Properties
uk: &Властивості

en: Molecular Properties
uk: Молекулярні властивості

en: Molecule Properties
uk: Властивості молекули

en: Export CSV
uk: Експорт CSV

en: CSV Files (*.csv);;All Files (*)
uk: Файли CSV (*.csv);;Усі файли (*)

en: Could not open the file for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл для запису.

en: Error writing to the file.
uk: Помилка запису у файл.

en: Export…
uk: Експорт…

en: Navigate
uk: Навігація

en: Navigation Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Click and drag to rotate the view.
    Middle Mouse:	Click and drag to zoom in or out.
    Right Mouse:	Click and drag to move the view.
uk: Інструмент навігації (%1)
    
    Ліва кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб повернути зображення.
    Середня кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб збільшити або зменшити масштаб.
    Права кнопка миші: Натисніть і перетягніть, щоб перемістити зображення.

en: Rotate the scene along the x, y, or z axes.
uk: Обертайте сцену вздовж осей x, y або z.

en: Zoom the scene.
uk: Збільште масштаб сцени.

en: Translate the scene.
uk: Перекладіть сцену.

en: Reverse Direction of Zoom on Scroll
uk: Зворотний напрямок масштабування під час прокручування

en: Default:	Scroll down to shrink, scroll up to zoom
    Reversed:	Scroll up to shrink, scroll down to zoom
uk: За замовчуванням: Прокрутіть униз, щоб зменшити, прокрутіть угору, щоб збільшити
    Зворотне: Прокрутіть угору, щоб зменшити, прокрутіть униз, щоб збільшити

en: Navigate tool
uk: Знаряддя навігації

en: Chemical Name
uk: Назва речовини

en: Network Databases
uk: Мережеві бази даних

en: Interact with online databases, query structures etc.
uk: Взаємодія з онлайн-базами даних, структурами запитів тощо.

en: Angle tolerance:
uk: Допуск кута:

en: Halogen
uk: Галогенні

en: Chalcogen
uk: Халькоген

en: Render a few non-covalent interactions.
uk: Візуалізуйте кілька нековалентних взаємодій.

en: Configure Force Field…
uk: Налаштувати Force Field…

en: Conformer Search…
uk: Конформер Пошук…

en: Perceive Bonds
uk: Сприймати облігації

en: Add Hydrogens for pH…
uk: Додайте водень для pH…

en: Remove Hydrogens
uk: Видалити водень

en: %1 not found! Disabling Open Babel plugin actions.
uk: %1 не знайдено! Вимкнення дій плагіна Open Babel.

en: &Open Babel
uk: &Відкрийте Babel

en: The Open Babel file formats are not ready to be added.
uk: Формати файлів Open Babel не готові до додавання.

en: Loading molecule from Open Babel…
uk: Завантаження молекули з Open Babel…

en: An internal error occurred: OpenBabel::readMolecule called, but no obabel output is available to parse!
uk: Сталася внутрішня помилка: OpenBabel::readMolecule викликається, але вихід obabel недоступний для аналізу!

en: An error occurred while running Open Babel (%1).
uk: Сталася помилка під час запуску Open Babel (%1).

en: Error parsing openbabel output.
uk: Помилка аналізу вихідних даних openbabel.

en: An error occurred while retrieving the list of supported forcefields. (using '%1').
uk: Під час отримання списку підтримуваних силових полів сталася помилка. (з використанням «%1»).

en: Molecule invalid. Cannot optimize geometry.
uk: Молекула недійсна. Не вдається оптимізувати геометрію.

en: Cannot optimize geometry with Open Babel.
uk: Неможливо оптимізувати геометрію за допомогою Open Babel.

en: Optimizing Geometry (Open Babel)
uk: Оптимізація геометрії (Open Babel)

en: Generating…
uk: Генерація…

en: An internal error occurred while generating an Open Babel representation of the current molecule.
uk: Сталася внутрішня помилка під час створення представлення Open Babel для поточної молекули.

[ctx: arg is an executable file.]
en: Starting %1…
uk: Запуск %1…

en: Step %1 of %2
    Current energy: %3
    dE: %4
uk: Крок %1 з %2
    Поточна енергія: %3
    dE: %4

en: Updating molecule…
uk: Оновлення молекули…

en: Error interpreting Open Babel output.
uk: Помилка інтерпретації вихідних даних Open Babel.

en: Number of atoms in obabel output (%1) does not match the number of atoms in the original molecule (%2).
uk: Кількість атомів у виході obabel (%1) не відповідає кількості атомів у вихідній молекулі (%2).

en: Molecule invalid. Cannot generate conformers.
uk: Молекула недійсна. Неможливо створити конформери.

en: Cannot generate conformers with Open Babel.
uk: Неможливо створити конформери за допомогою Open Babel.

en: Generating Conformers (Open Babel)
uk: Створення конформерів (Open Babel)

en: Generate Conformers
uk: Генерувати конформери

en: Cannot open file with Open Babel.
uk: Не вдається відкрити файл за допомогою Open Babel.

en: Invalid molecule: Cannot perceive bonds.
uk: Недійсна молекула: не сприймає зв’язки.

en: Perceiving Bonds (Open Babel)
uk: Сприйняття зв'язків (Open Babel)

en: Generating XYZ representation…
uk: Створення представлення XYZ…

en: Error generating XYZ string.
uk: Помилка генерації рядка XYZ.

en: Converting XYZ to Open Babel with %1…
uk: Перетворення XYZ на Open Babel за допомогою %1…

en: Updating molecule from Open Babel…
uk: Оновлення молекули з Open Babel…

en: Cannot add hydrogens with Open Babel.
uk: Неможливо додати водень за допомогою Open Babel.

en: Adding Hydrogens (Open Babel)
uk: Додавання атомів водню (Open Babel)

en: Generating Open Babel input…
uk: Створення вхідних даних Open Babel…

en: Error generating Open Babel input.
uk: Помилка створення вхідних даних Open Babel.

en: Running %1…
uk: Біг %1…

en: Add hydrogens for pH
uk: Додайте водень для pH

en: Generating obabel input…
uk: Генерація введення obabel…

en: Cannot remove hydrogens with Open Babel.
uk: Неможливо видалити водень за допомогою Open Babel.

en: Removing Hydrogens (Open Babel)
uk: Видалення водню (Open Babel)

en: Error generating Open Babel data.
uk: Помилка створення даних Open Babel.

en: Reading obabel output…
uk: Читання результату obabel…

en: Already running Open Babel. Wait for the other operation to complete and try again.
uk: Open Babel вже працює. Дочекайтеся завершення іншої операції та повторіть спробу.

en: OpenBabel
uk: Відкрийте Babel

en: Interact with OpenBabel utilities.
uk: Взаємодія з утилітами OpenBabel.

en: &OpenMM Script…
uk: &Сценарій OpenMM…

en: OpenMM input
uk: Вхід OpenMM

en: Generate input for OpenMM.
uk: Згенерувати вхідні дані для OpenMM.

en: Would you like to update the preview text, losing all changes made in the OpenMM input deck preview pane?
uk: Хочете оновити текст попереднього перегляду, втративши всі зміни, зроблені на панелі попереднього перегляду колоди вводу OpenMM?

en: inpcrd
uk: inpc rd

en: gro
uk: Gro

en: pdb
uk: PDB

en: prmtop
uk: prm top

en: top
uk: зверху

en: Render reference axes in the corner of the display.
uk: Візуалізуйте опорні осі в кутку дисплея.

en: Downloading %1 to %2
uk: Завантаження %1 до %2

en: Status
uk: Стан

en: Version
uk: Версія

en: Description
uk: Опис

[ctx: %1 is the error message from libarchive]
en: ERROR: could not open zip file to list contents.
    (%1)
uk: ПОМИЛКА: не вдалося відкрити zip-файл для перегляду вмісту.
    (%1)

[ctx: %1 is the error message from libarchive]
en: ERROR: could not open zip file to extract files.
    (%1)
uk: ПОМИЛКА: не вдалося відкрити zip-файл для розпакування файлів.
    (%1)

[ctx: %1 is the message from libarchive]
en: Warning: (%1)
uk: Попередження: (%1)

en: Player
uk: гравець

en: Animation Tool	(%1)
uk: Інструмент анімації (%1)

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:432 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, frameLabel)
en: Frame:
uk: Кадр:

[ctx: start or first frame index]
en: Start:
uk: Початок:

[ctx: end or last frame index]
en: End:
uk: Кінець:

en: Dynamic bonding?
uk: Динамічне склеювання?

en: Frame rate:
uk: Частота кадрів:

en: Play
uk: Грати

en: Record…
uk: Запис…

en: Pause
uk: Призупинити

en: Movie (*.mp4)
uk: Фільм (*.mp4)

en: Export Bitmap Graphics
uk: Експорт растрової графіки

en: Movie (*.mp4);;Movie (*.avi);;GIF (*.gif)
uk: Фільм (*.mp4);;Фільм (*.avi);;GIF (*.gif)

en: GIF (*.gif)
uk: GIF i(*.gif)

en: GIF FPS support warning
uk: Попередження про підтримку GIF FPS

en: The GIF file format does not support frame rates over 100 FPS.
uk: Формат файлу GIF не підтримує частоту кадрів понад 100 FPS.

en: Movie (*.avi)
uk: Фільм (*.avi)

en: Error: cannot add frame to video.
uk: Помилка: неможливо додати кадр до відео.

en: Player tool
uk: Інструмент гравця

en: Play back trajectories
uk: Відтворення траєкторій

en: Plot Conformer Data…
uk: Дані конформера графіка…

en: Conformer Analysis
uk: Аналіз конформера

en: Plot Type:
uk: Тип сюжету:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:191 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: RMSD
uk: СКВ

en: Velocities
uk: Швидкості

en: Energy Units:
uk: Одиниці вимірювання енергії:

en: to
uk: до

en: Relative Energy (%1)
uk: Відносна енергія (%1)

en: Forces (N)
uk: Сили (Н)

en: Velocities (m/s)
uk: Швидкості (м/с)

en: PlotConformer
uk: ДілянкаКонформер

en: Generate and plot conformer data (RMSD or energy).
uk: Згенеруйте та побудуйте графік даних конформера (середньоквадратичне відхилення або енергія).

en: Plot Pair Distribution Function…
uk: Ділянка функції розподілу пар…

en: Failed to generate PDF pattern
uk: Не вдалося створити шаблон PDF

en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

en: PlotPdf
uk: Plot Pdf

en: Generate and plot a Pair Distribution Function curve.
uk: Згенеруйте та побудуйте графік функції парного розподілу.

en: Plot Theoretical XRD Pattern…
uk: Побудуйте теоретичну рентгенограму…

en: Failed to generate XRD pattern
uk: Не вдалося створити рентгенограму XRD

en: Failed to convert molecule to CIF format.
uk: Не вдалося перетворити молекулу у формат CIF.

en: Data read from genXrdPattern appears to be corrupt!
uk: Дані, зчитані з genXrdPattern, виявляються пошкодженими!

en: Error: could not find genXrdPattern executable!
uk: Помилка: не вдалося знайти виконуваний файл genXrdPattern!

en: Error:
uk: Помилка:

en: PlotXrd
uk: Plot Xrd

en: Generate and plot a theoretical XRD pattern using ObjCryst++.
uk: Створіть і побудуйте теоретичну модель XRD за допомогою ObjCryst++.

en: Update
uk: Оновлення

en: Error downloading plugin data.
uk: Помилка завантаження даних плагіна.

en: Error parsing plugin data.
uk: Помилка аналізу даних плагіна.

en: This plugin requires certain packages to be installed.
    Do you want to install them?
uk: Цей плагін вимагає встановлення певних пакетів.
    Ви хочете їх встановити?

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

[ctx: After an HTTP request; %1 is a URL, %2 is the HTTP status code, %3 is the error message (if any)]
en: Failed to download from %1: status code %2, %3
uk: Не вдалося завантажити з %1: код стану %2, %3

en: Extracting %1 to %2
uk: Видобування %1 до %2

en: Finished %1 files
uk: Завершено %1 файлів

en: Extraction successful
uk: Видобуток успішний

en: Error while extracting: %1
uk: Помилка під час видобування: %1

en: Installation canceled
uk: Встановлення скасовано

note: i18n: file: qtplugins/plugindownloader/downloaderwidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DownloaderWidget)
en: Download Plugins…
uk: Завантажити плагіни…

en: Download Plugins
uk: Завантажити плагіни

en: Download plugins from GitHub repositories.
uk: Завантажте плагіни зі сховищ GitHub.

en: PLY Render…
uk: PLY Рендер…

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: PLY (*.ply);;Text file (*.txt)
uk: PLY (*.ply);;Текстовий файл (*.txt)

en: Render the scene using PLY.
uk: Відтворіть сцену за допомогою PLY.

en: POV-Ray Render…
uk: POV-Ray Рендер…

en: POV-Ray (*.pov);;Text file (*.txt)
uk: POV-Ray (*.pov);;Текстовий файл (*.txt)

en: POVRay
uk: POV Ray

en: Render the scene using POV-Ray.
uk: Візуалізуйте сцену за допомогою POV-Ray.

en: Valence
uk: Валентність

en: Formal Charge
uk: Офіційне звинувачення

[ctx: e.g. MMFF94 Partial Charge or Gasteiger Partial Charge]
en: %1 Partial Charge
uk: %1 Часткова зарядка

en: Label
uk: Мітка

en: Isotope
uk: Ізотоп

en: Color
uk: Колір

en: Atom
uk: Атом

en: Start Atom
uk: Початковий атом

en: End Atom
uk: Кінцевий атом

en: Bond Order
uk: Порядок облігацій

[ctx: in Angstrom]
en: Length (Å)
uk: Довжина (Å)

en: Chain
uk: Ланцюг

en: Secondary Structure
uk: Вторинна структура

en: Heterogen
uk: Гетероген

en: Vertex
uk: Вершина

en: Angle (°)
uk: Кут (°)

en: Energy (kcal/mol)
uk: Енергія (ккал/моль)

en: Adjust Fragment
uk: Налаштувати фрагмент

[ctx: pi helix]
en: π Helix
uk: π Спіраль

[ctx: protein bend secondary structure]
en: Bend
uk: Вигин

[ctx: alpha helix]
en: α Helix
uk: α Спіраль

[ctx: beta sheet]
en: β Sheet
uk: β Аркуш

[ctx: 3-10 helix]
en: 3-10 helix
uk: 3-10 спіраль

[ctx: beta bridge]
en: β Bridge
uk: β Міст

[ctx: protein turn secondary structure]
en: Turn
uk: Поворот

[ctx: protein coil secondary structure]
en: Coil
uk: Котушка

en: Atom Properties…
uk: Властивості атома…

en: Bond Properties…
uk: Властивості облігацій…

en: Angle Properties…
uk: Властивості кута…

en: Torsion Properties…
uk: Властивості кручення…

en: Residue Properties…
uk: Властивості залишків…

en: Conformer Properties…
uk: Властивості конформера…

en: Tables for displaying and editing atom, bond, angle and torsion properties.
uk: Таблиці для відображення та редагування властивостей атомів, зв'язків, кутів та кручення.

en: PropertyTables
uk: Таблиці властивостей

en: Atom Properties
uk: Властивості атомів

en: Bond Properties
uk: Властивості зв’язків

en: Angle Properties
uk: Властивості кутів

en: Torsion Properties
uk: Властивості обертання

en: Conformer Properties
uk: Властивості конформерів

en: Residue Properties
uk: Властивості залишку

en: Freeze Atom
uk: Заморозити атом

en: Freeze X
uk: Заморозити X

en: Freeze Y
uk: Заморозити Y

en: Freeze Z
uk: Заморозити Z

en: Unfreeze Atom
uk: Розморозити атом

en: Constrain Bond
uk: Обмежити облігацію

en: Constrain Angle
uk: Обмежити кут

en: Constrain Torsion
uk: Обмежити кручення

en: Remove Constraint
uk: Вилучити обмеження

en: Cannot read file %1.
uk: Не вдається прочитати файл %1.

en: Failed to create a temporary file.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл.

en: Renders primitives using QTAIM properties
uk: Показ елементі на основі властивостей QTAIM

en: Molecular Graph…
uk: Молекулярний графік…

en: Molecular Graph with Lone Pairs…
uk: Молекулярний графік з одинокими парами…

en: Atomic Charge…
uk: Атомний заряд…

en: Open WFN File
uk: Відкриття файла WFN

en: WFN files (*.wfn);;All files (*.*)
uk: Файли WFN (*.wfn);;Всі файли (*.*)

en: QTAIM extension
uk: Розширення QTAIM

en: Quantum input
uk: Квантовий вхід

en: Generate input for quantum codes.
uk: Створення вхідних даних для квантових кодів.

en: Center
uk: Центр

en: Align View to Axes
uk: Вирівняти вид за осями

en: Align view to axes.
uk: Вирівняти вигляд по осях.

en: Reset view
uk: Скинути перегляд

en: Manipulate the view camera.
uk: Керуйте камерою огляду.

en: Script Charge Models
uk: Моделі оплати сценаріїв

en: Load electrostatic models from external scripts.
uk: Завантажувати електростатичні моделі із зовнішніх скриптів.

en: Script File Formats
uk: Формати файлів сценаріїв

en: Load file reader/writers from external scripts.
uk: Завантажте програму читання/запису файлів із зовнішніх сценаріїв.

en: Select All
uk: Виберіть усі

en: Select None
uk: Виберіть Немає

en: Invert Selection
uk: Інвертувати виділення

en: Select by Element…
uk: Виберіть за елементом…

en: Select by Atom Index…
uk: Виберіть за атомним індексом…

en: Select by Residue…
uk: Виберіть за залишком…

en: Select Backbone Atoms…
uk: Виберіть базові атоми…

en: Select Sidechain Atoms…
uk: Виберіть Sidechain Atoms…

en: Select Water
uk: Виберіть Вода

en: Enlarge Selection
uk: Збільшити вибір

en: Shrink Selection
uk: Стиснути виділення

en: Create New Layer from Selection
uk: Створіть новий шар із виділення

en: Change selections
uk: Змінити Вибір

en: &Select
uk: Поз&начення

en: Select Element
uk: Виберіть елемент

en: Select Backbone
uk: Виберіть Backbone

en: Select Sidechain
uk: Виберіть Sidechain

en: Select Atoms by Index
uk: Виберіть атоми за індексом

en: Atoms to Select:
uk: Атоми для вибору:

en: Select Atom
uk: Виберіть Atom

en: Select Atoms by Residue
uk: Виберіть атоми за залишком

en: Residues to Select:
uk: Залишки для вибору:

en: Select Residue
uk: Виберіть Залишок

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:186 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectSubgroupButton)
en: Select
uk: Виберіть

en: Selection
uk: Позначене

en: Selection Tool	(%1)
    
    Left Mouse:	Click to pick individual atoms, residues, or fragments
    	Drag to select a range of atoms
    Right Mouse:	Click outside the molecule to clear selection
    Use Ctrl to toggle the selection and shift to add to the selection.
    Double-Click:	Select an entire fragment.
uk: Інструмент виділення (%1)
    
    Ліва кнопка миші: Клацніть, щоб вибрати окремі атоми, залишки або фрагменти
    Перетягніть, щоб вибрати діапазон атомів
    Права кнопка миші: Клацніть поза молекулою, щоб очистити виділення
    Використовуйте Ctrl, щоб перемикати виділення, та Shift, щоб додати до виділення.
    Подвійне клацання: Виберіть весь фрагмент.

en: Paint Atoms
uk: Атоми фарби

en: Selection tool
uk: Інструмент виділення

en: New Layer
uk: Новий шар

en: Perceive Space Group…
uk: Сприйняти Космічну Групу…

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, symmetrizeMoleculeButton)
en: Symmetrize
uk: Симетризувати

en: Reduce to Asymmetric Unit
uk: Спростити до асиметричного модуля

en: Set Tolerance…
uk: Установити допуск…

en: Fill Unit Cell…
uk: Заповнити елементну комірку…

en: Space Group
uk: Космічна група

en: Fill symmetric atoms based on the crystal space group.
uk: Заповніть симетричні атоми на основі кристалічної просторової групи.

en: Perceive Space Group
uk: Сприймайте Космічну Групу

en: The space group is already set to: %1.
    Would you like to overwrite it?
uk: Групу простору вже встановлено на: %1.
    Ви бажаєте перезаписати його?

en: Failure
uk: Провал

en: Space group perception failed.
    Would you like to try again with a different tolerance?
uk: Помилка сприйняття космічної групи.
    Бажаєте спробувати знову з іншим допуском?

en: Primitive Reduction
uk: Примітивне скорочення

en: The tolerance is currently set to: %1.
    Proceed with this tolerance?
uk: Наразі встановлено значення допуску: %1.
    Продовжувати цей допуск?

en: Primitive reduction failed.
    Please check your crystal and try again with a different tolerance.
uk: Примітивне скорочення не вдалося.
    Будь ласка, перевірте свій кристал і повторіть спробу з іншим допуском.

en: Conventionalize cell failed.
    Please check your crystal and try again with a different tolerance.
uk: Не вдалося стандартизувати комірку.
    Будь ласка, перевірте свій кристал і повторіть спробу з іншим допуском.

en: Symmetrization failed.
    Please check your crystal and try again with a different tolerance.
uk: Помилка симетризації.
    Будь ласка, перевірте свій кристал і повторіть спробу з іншим допуском.

en: Avogadro2
uk: Авогадро2

en: Select tolerance in Å:
uk: Виберіть допуск в Å:

en: International
uk: Міжнародні

en: Hall
uk: Голл

en: Hermann-Mauguin
uk: Германн-Моген

en: Select Space Group
uk: Виберіть Space Group

en: SpaceGroup
uk: Космічна Група

en: Space group features for crystals.
uk: Особливості просторової групи для кристалів.

en: Plot Spectra…
uk: Ділянка спектрів…

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:39 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_spectra)
en: Spectra
uk: Спектри

en: Display spectra plots.
uk: Відображення графіків спектрів.

en: Infrared
uk: Інфрачервоний

en: Raman
uk: Раман

[ctx: vibrational circular dichroism]
en: Vibrational CD
uk: Вібраційний компакт-диск

[ctx: magnetic circular dichroism]
en: Magnetic CD
uk: Магнітний компакт-диск

en: NMR
uk: ЯМР

en: Electronic
uk: Електронні

en: Circular Dichroism
uk: Круговий дихроїзм

en: Density of States
uk: Щільність станів

en: Select Background Color
uk: Вибір кольору тла

en: Select Foreground Color
uk: Вибір кольору тексту

en: Select Calculated Spectra Color
uk: Вибір кольору обчислених спектрів

en: Select Raw Spectra Color
uk: Виберіть колір необроблених спектрів

en: Select Imported Spectra Color
uk: Вибір кольору імпортованих спектрів

en: Wavelength (nm)
uk: Довжина хвилі (нм)

en: Frequency (Hz)
uk: Частота (Hz)

en: Vibrational Spectra
uk: Коливальні спектри

en: Wavenumbers (cm⁻¹)
uk: Хвильові числа (см⁻¹)

en: Transmission
uk: Спосіб передавання

en: Raman Spectra
uk: Раманівські спектри

en: Intensity
uk: Інтенсивність

en: Vibrational Circular Dichroism
uk: Вібраційний круговий дихроїзм

en: Magnetic Circular Dichroism
uk: Магнітний круговий дихроїзм

en: NMR Spectra
uk: Спектри ЯМР

en: Chemical Shift (ppm)
uk: Хімічний зсув (ppm)

en: Electronic Spectra
uk: Електронні спектри

en: Energy (eV)
uk: Енергія (еВ)

en: Circular Dichroism Spectra
uk: Спектри кругового дихроїзму

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:938 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, densityCheck)
en: Density
uk: Щільність

en: Smoothed
uk: Згладжений

en: Raw
uk: Сире

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Import Data
uk: Імпорт даних

en: CSV Files (*.csv);;TSV Files (*.tsv)
uk: CSV-файли (*.csv); TSV-файли (*.tsv)

en: Surface
uk: Поверхня

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:928 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, volumeCheck)
en: Volume
uk: Обсяг

en: Style:
uk: Стиль:

en: Render molecular surfaces.
uk: Рендеринг молекулярних поверхонь.

en: Molecular Orbitals…
uk: Молекулярні орбіталі…

en: Orbital Window
uk: Орбітальне вікно

en: Display orbital lists.
uk: Відображення орбітальних списків.

en: Orbital
uk: Орбіталь

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::QtPlugins::SymmetryWidget)
en: Symmetry
uk: Симетрія

en: Occupation
uk: Професія

en: Spin
uk: Обертання

[ctx: Highest Occupied MO]
en: HOMO
uk: ВЗМО

[ctx: Lowest Unoccupied MO]
en: LUMO
uk: НЗМО

en: Molecular Orbitals
uk: Молекулярні орбіталі

en: Solvent Accessible
uk: Розчинник доступний

en: Solvent Excluded
uk: Розчинник виключений

en: Molecular Orbital
uk: Молекулярна Орбіталь

en: Electron Density
uk: Електронна щільність

en: Spin Density
uk: Щільність обертання

en: From File
uk: З файлу

en:  of %0
uk:  від %0

en: Create Surfaces…
uk: Створення поверхонь…

en: Render the van der Waals surface.
uk: Відобразіть поверхню Ван-дер-Ваальса.

en: Render the van der Waals molecular surface.
uk: Відобразіть молекулярну поверхню Ван-дер-Ваальса.

en: Render the solvent-accessible molecular surface.
uk: Зробіть молекулярну поверхню доступною для розчинника.

en: Render the solvent-excluded molecular surface.
uk: Відобразіть молекулярну поверхню, виключену з розчинників.

en: Render a molecular orbital.
uk: Відобразіть молекулярну орбіталь.

en: Render the electron density.
uk: Відобразіть електронну густину.

en: Render the spin density.
uk: Візуалізуйте щільність обертання.

en: Render a cube supplied with the file.
uk: Виконайте візуалізацію куба, що надається разом із файлом.

[ctx: 3D Volume Data Set]
en: Cube %1
uk: Куб %1

en: Calculating electron density
uk: Обчислення електронної густини

en: Calculating spin density
uk: Розрахунок спінової щільності

en: Calculating molecular orbital %L1
uk: Розрахунок молекулярної орбіталі %L1

[ctx: finished rendering surface or molecular orbital]
en: Surface Finished
uk: Поверхнева обробка

en: Movie AVI (*.avi)
uk: Фільм AVI (*.avi)

en: Export Movie
uk: Експорт фільму

en: Movie MP4 (*.mp4);;Movie AVI (*.avi);;GIF (*.gif)
uk: Фільм MP4 (*.mp4);;Фільм AVI (*.avi);;GIF (*.gif)

en: Couldn't find the active render widget, failing.
uk: Не вдалося знайти активний віджет рендерингу, не вдається.

en: Read and render surfaces.
uk: Читання та візуалізація поверхонь.

en: Render the scene in a SVG file.
uk: Відобразіть сцену у файлі SVG.

en: Class
uk: Клас

en: Symmetry…
uk: Симетрія…

en: Provide symmetry functionality.
uk: Забезпечте функціональність симетрії.

en: Render symmetry elements.
uk: Відобразити елементи симетрії.

en: Group %1
uk: Група %1

en: Template
uk: Шаблон

en: Template Tool	(%1)
    
    Insert fragments, including metal centers.
    Select an element and coordination geometry, then click to insert a fragment.
    
    Select a ligand or functional group and click on a hydrogen atom to attach it.
uk: Інструмент шаблонів (%1)
    
    Вставити фрагменти, включаючи металеві центри.
    Виберіть елемент та координаційну геометрію, потім клацніть, щоб вставити фрагмент.
    
    Виберіть ліганд або функціональну групу та клацніть на атомі водню, щоб приєднати його.

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Insert Template
uk: Вставити шаблон

en: Insert Ligand
uk: Вставте ліганд

en: Template tool
uk: Інструмент шаблону

en: Simple display of VdW spheres.
uk: Просте відображення сфер VdW.

note: i18n: file: qtplugins/vibrations/vibrationdialog.ui:96 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start Animation
uk: Запустіть анімацію

en: Stop Animation
uk: Зупинити анімацію

en: Vibrational Modes…
uk: Вібраційні режими…

en: Show the vibrational modes dialog.
uk: Показати діалогове вікно режимів вібрації.

en: Set the vibrational mode.
uk: Встановіть режим вібрації.

en: Set the vibrational amplitude.
uk: Встановіть амплітуду коливань.

en: Start the vibrational animation.
uk: Запустіть вібраційну анімацію.

en: Stop the vibrational animation.
uk: Зупиніть вібраційну анімацію.

en: Vibrations
uk: Вібрації

en: Display vibrational modes.
uk: Відображення вібраційних режимів.

en: VRML Render…
uk: VRML Рендер…

en: VRML (*.wrl);;Text file (*.txt)
uk: VRML (*.wrl);;Текстовий файл (*.txt)

en: Render the scene using VRML.
uk: Візуалізуйте сцену за допомогою VRML.

en: Render the molecule as a wireframe.
uk: Відобразіть молекулу як каркас.

en: Calculate Band Structure…
uk: Розрахувати структуру смуги…

en: &Yaehmop
uk: &Яемоп

en: Cannot calculate band structure: no unit cell!
uk: Неможливо обчислити смугову структуру: немає елементарної комірки!

en: Yaehmop execution failed with the following error:
    %1
uk: Помилка виконання Yaehmop із такою помилкою:
    %1

en: Failed to read band structure output from Yaehmop!
uk: Не вдалося прочитати вихідну структуру смуги з Yaehmop!

en: Only one special k point was found in Yaehmop output! Two or more are required!
uk: У вивідних даних Yaehmop знайдено лише одну особливу точку k! Потрібно два або більше!

en: k-space
uk: k-простір

en: Band %1
uk: Гурт %1

en: Fermi Level
uk: Рівень Фермі

en: Cannot find Yaehmop
uk: Не вдається знайти Yaehmop

en: Error: %1 failed to start
uk: Помилка: %1 не вдалося запустити

en: Yaehmop Input
uk: Введення Yaehmop

en: Yaehmop
uk: Яемоп

en: Perform extended Hückel calculations with yaehmop.
uk: Виконайте розширені обчислення Хюккеля за допомогою yaehmop.

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratordialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::MoleQueue::InputGeneratorDialog) i18n: file: molequeue/molequeuedialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::MoleQueue::MoleQueueDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::InputGeneratorWidget) i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Avogadro::MoleQueue::MoleQueueWidget) i18n: file: qtplugin
en: Form
uk: Форма

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:26 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Calculation Settings
uk: Параметри розрахунку

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, warningTextButton)
en: Placeholder text…
uk: Текст-заповнювач…

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:924 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetButton) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:982
en: Reset
uk: Скинути

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:93 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, debugCheckBox)
en: Debug Script…
uk: Сценарій налагодження…

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, computeButton) i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:52 i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:366
en: Submit Calculation…
uk: Надіслати розрахунок…

note: i18n: file: molequeue/inputgeneratorwidget.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, generateButton)
en: Save Input…
uk: Зберегти введені дані…

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:30 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Queue and Program:
uk: Черга та програма:

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshProgramsButton) i18n: file: qtplugins/packageinstaller/packagemanagerdialog.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refreshButton)
en: Refresh
uk: Оновити

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:85 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_7)
en: <html><head/><body><p>Number of processor cores to reserve for this job.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Кількість ядер процесора, яку потрібно зарезервувати для цієї роботи.</p></body></html>

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Processor cores:
uk: Ядра процесора:

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:125 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p>Delete remote working files upon job completion. Results will still be copied to the local MoleQueue job cache first.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Видаліть віддалені робочі файли після завершення роботи. Результати все одно будуть спочатку скопійовані в локальний кеш завдань MoleQueue.</p></body></html>

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:128 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delete remote files when finished:
uk: Видалити віддалені файли після завершення:

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:145 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: <html><head/><body><p>Check to prevent this job from showing up in the MoleQueue GUI by default.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Поставте прапорець, щоб за умовчанням це завдання не відображалося в графічному інтерфейсі користувача MoleQueue.</p></body></html>

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:148 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hide job in MoleQueue:
uk: Приховати роботу в MoleQueue:

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:158 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head/><body><p>Show a system popup notification when the job's status changes.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Показувати системне спливаюче сповіщення, коли статус завдання змінюється.</p></body></html>

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:161 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Show progress notifications:
uk: Показати сповіщення про прогрес:

note: i18n: file: molequeue/molequeuewidget.ui:192 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, openOutputLabel)
en: Open output when finished:
uk: Відкрити вихід після завершення:

note: i18n: file: qtgui/customelementdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtGui::CustomElementDialog)
en: Rename Elements
uk: Перейменувати елементи

note: i18n: file: qtgui/insertfragmentdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtGui::InsertFragmentDialog)
en: Insert Fragment…
uk: Вставити фрагмент…

note: i18n: file: qtgui/insertfragmentdialog.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
uk: Фільтр:

note: i18n: file: qtgui/insertfragmentdialog.ui:29 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filterLineEdit)
en: Type a name or part of a name to show only matching files.
uk: Вкажіть назву або частину назви для фільтрування списку файлів.

note: i18n: file: qtgui/insertfragmentdialog.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertFragmentButton) i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:227 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertButton)
en: Insert
uk: Вставити

note: i18n: file: qtplugins/3dmol/3dmoldialog.ui:17 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ThreeDMolDialog)
en: 3DMol HTML Snippet
uk: Фрагмент HTML 3DMol

note: i18n: file: qtplugins/3dmol/3dmoldialog.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copyButton)
en: &Copy to Clipboard
uk: &Копіювати в буфер обміну

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Structure Input File
uk: Вхідний файл структури

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, generateFromPdbButton)
en: Generate Input From PDB
uk: Створити вхідні дані з PDB

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pdbFileLabel)
en: PDB File:
uk: PDB Файл:

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Force Field:
uk: Поле сил:

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:85 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldComboBox)
en: PARSE
uk: РОЗБІР

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:100 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldComboBox)
en: SWANSON
uk: СВЕНСОН

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runPdb2PqrButton)
en: Run PDB2PQR
uk: Запустіть PDB2PQR

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadFromPqrButton)
en: Load Existing PQR File
uk: Завантажити існуючий файл PQR

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:132 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pqrFileLabel)
en: PQR File:
uk: Файл PQR:

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:156 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: APBS Input File
uk: APBS Вхідний файл

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:170 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveInputFileButton)
en: Save Input File
uk: Зберегти вхідний файл

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsdialog.ui:177 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runApbsButton)
en: Run APBS
uk: Запустіть APBS

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Success!
uk: Успіх!

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, loadStructureCheckBox)
en: Load Structure File
uk: Завантажити файл структури

note: i18n: file: qtplugins/apbs/apbsoutputdialog.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, loadCubeCheckBox)
en: Load Cube File
uk: Завантажити файл куба

note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChargeDialog)
en: Partial Charges
uk: Часткові збори

note: i18n: file: qtplugins/applycolors/chargedialog.ui:66 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeModelLabel)
en: Charge Model:
uk: Модель заряду:

note: i18n: file: qtplugins/bonding/bondingdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance Tolerance:
uk: Допуск на відстань:

note: i18n: file: qtplugins/bonding/bondingdialog.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum Distance:
uk: Мінімальна відстань:

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/condadialog.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Only the “base” conda environment exists.
    Would you like to create a new environment for Avogadro?
    This will make a copy of your base environment.
uk: Існує лише «базове» середовище conda.
    Чи хотіли б ви створити нове середовище для Avogadro?
    Це створить копію вашого базового середовища.

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/condadialog.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Environment name:
uk: Назва середовища:

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/condadialog.ui:45 i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, environmentName)
en: avogadro
uk: авогадро

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/configurepythondialog.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Select the Python version used to run scripts.
    Avogadro must be restarted for any changes to take effect.
uk: Виберіть версію Python, яка використовується для запуску сценаріїв.
    Avogadro потрібно перезапустити, щоб зміни набули чинності.

note: i18n: file: qtplugins/configurepython/configurepythondialog.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Environment:
uk: Навколишнє середовище:

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:33 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Add Constraints
uk: Додавання обмежень

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:287 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:74 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Atom Indices:
uk: Атомні індекси:

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:113 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
uk: Значення:

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addConstraint)
en: Add
uk: Додати

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:167 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
uk: Опції

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:200 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getConstraint)
en: Get Constraint
uk: Отримати обмеження

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:219 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteConstraint)
en: Delete Selected
uk: Видалити вибране

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:226 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllConstraints)
en: Delete All
uk: Видалити все

note: i18n: file: qtplugins/constraints/constraintsdialog.ui:233 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: OK
uk: Гаразд

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::CoordinateEditorDialog)
en: Coordinate Editor
uk: Редактор Координат

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:25 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preset:
uk: Попереднє налаштування:

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Distance Unit:
uk: Одиниця вимірювання відстані:

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:46 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, distanceUnit)
en: Angstrom
uk: Ангстрем

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:51 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, distanceUnit)
en: Bohr
uk: Бор

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: file: qtplugins/lineformatinput/lineformatinputdialog.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Format:
uk: Формат:

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:71 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, spec)
en: <html><head/><body><p>Specification of format. Each character indicates a value to write per atom:</p><p><span style=" font-weight:600;">#</span> - Atom index (1, 2, ..., numAtoms)<br/><span style=" font-weight:600;">Z</span> - Atomic number (e.g. "6" for carbon)<br/><span style=" font-weight:600;">G</span> - GAMESS-style atomic number (e.g. "6.0" for carbon)<br/><span style=" font-weight:600;">N</span> - Element name (e.g. "Carbon")<br/><span style=" font-weight:600;">S</span> - Element symbol (e.g. "C" for carbon)<br/><span style=" font-weight:700;">L</span> - Atom label (e.g., "C2" for second carbon atom, "H1" for first hydrogen) <br/><span style=" font-weight:600;">x</span> - X position coordinate<br/><span style=" font-weight:600;">y</span> - Y position coordinate<br/><span style=" font-weight:600;">z</span> - Z position coordinate<br/><span style=" font-weight:600;">a</span> - 'a' lattice coordinate (crystals only)<br/><span style=" font-weight:600;">b</span> - 'b' lattice coordinate (crystals only)<br/><span style=" font-weight:600;">c</span> - 'c' lattice coordinate (crystals only)<br/><span style=" font-weight:600;">_</span> - A literal space (" "), useful for alignment<br/><span style=" font-weight:600;">0</span> - A literal 0 ("0"), useful for optimization flags<br/><span style=" font-weight:600;">1</span> - A literal 1 ("1"), useful for optimization flags<br/></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Специфікація формату. Кожен символ позначає значення, яке потрібно записати для кожного атома:</p><p><span style=" font-weight:600;">#</span> – індекс атома (1, 2, ..., кількість атомів)<br/><span style=" font-weight:600;">Z</span> – атомний номер (наприклад, "6" для вуглецю)<br/><span style=" font-weight:600;">G </span> - Атомний номер у стилі GAMESS (наприклад, "6.0" для вуглецю)<br/><span style=" font-weight:600;">N</span> - Назва елемента (наприклад, "Вуглець")<br/><span style=" font-weight:600;">S</span> – символ елемента (наприклад, "C" для вуглецю)<br/><span style=" font-weight:700;">L</span> - Мітка атома (наприклад, "C2" для другого атома вуглецю, "H1" для першого атома водню) <br/><span style=" font-weight:600;">x</span> - координата положення X<br/><span style=" font-weight:600;">y</span> - координата положення Y<br/><span style=" font-weight:600;">z</span> - координата положення Z<br/><span style=" font-weight:600;">a</span> - 'a' координата решітки (лише кристали)<br/><span style=" font-weight:600;">b</span> - ' b' координата решітки (лише кристали)<br/><span style=" font-weight:600;">c</span> - координата решітки 'c' (лише кристали)<br/><span style=" font-weight:600;">_</span> – літеральний пробіл (" "), корисний для вирівнювання<br/><span style=" font-weight:600;">0</span> - Літерал 0 ("0"), корисний для прапорців оптимізації<br/><span style=" font-weight:600;">1</span> - Літерал 1 ("1"), корисний для оптимізації прапори<br/></p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:78 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, help)
en: Help…
uk: Довідка…

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, paste)
en: Paste
uk: Вставити

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:135 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revert)
en: Revert
uk: Повернути

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear)
en: Clear
uk: Очистити

note: i18n: file: qtplugins/coordinateeditor/coordinateeditordialog.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
uk: Застосувати

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Cp2kInputDialog)
en: CP2K Input
uk: вхід CP2K

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetAllButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:336
en: Reset All
uk: Скинути все

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultsButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:343
en: Defaults
uk: Типові значення

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, generateButton) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:373
en: Save File…
uk: Зберегти файл…

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:95 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicWidget) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:34
en: &Basic Setup
uk: &Просте налаштування

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:101 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:170 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Title:
uk: Заголовок:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:313 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Filename Base:
uk: База імен файлів:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:124 i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, baseNameEdit) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:323 i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:70
en: job
uk: робота

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:131 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:287
en: Calculate:
uk: Обчислення:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:197 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Basis set:
uk: Базовий набір:

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:215 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Functional
uk: Функціональний

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:258 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: MM
uk: ММ

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:264 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emaxSplineSpin_label)
en: FF Emax Spline Spin
uk: FF Eмакс Сплайн Спін

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:341 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Poisson EWALD type
uk: Тип Пуассона EWALD

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:368 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Poisson EWALD Alpha
uk: Пуассон EWALD Альфа

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:399 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Poisson EWALD GMAX
uk: Пуассон EWALD GMAX

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:569 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: OUTER MAX SCF
uk: ЗОВНІШНІЙ МАКС. SCF

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:603 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: OUTER EPS SCF
uk: ЗОВНІШНІЙ EPS SCF

note: i18n: file: qtplugins/cp2kinput/cp2kinputdialog.ui:640 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: OT T MINIMIZER
uk: ОТ Т МІНІМІЗЕР

note: i18n: file: qtplugins/crystal/importcrystaldialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: File extension for Open Babel conversion (default - Avogadro::POSCAR):
uk: Розширення файлу для перетворення Open Babel (за замовчуванням - Avogadro::POSCAR):

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::SupercellDialog)
en: Supercell Parameters
uk: Параметри суперкомірки

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:22 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Super Cell Options
uk: Параметри надкомірки

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aRepeatLabel)
en: A repeat:
uk: Повторень за A:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bRepeatLabel)
en: B repeat:
uk: Повторень за B:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/supercelldialog.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cRepeatLabel)
en: C repeat:
uk: Повторень за C:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:231 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Cell Matrix:
uk: Коміркова матриця:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Fractional Matrix:
uk: Дробова матриця:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:278 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, transformAtoms) i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:114
en: &Transform Atoms
uk: &Перетворення атомів

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:300 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: &Apply
uk: &Застосувати

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:307 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, revert)
en: &Revert
uk: &Повернути

note: i18n: file: qtplugins/crystal/unitcelldialog.ui:314 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: &Hide
uk: С&ховати

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::VolumeScalingDialog)
en: Scale Unit Cell Volume
uk: Масштабування об’єму елементарної комірки

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:25 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New &Volume:
uk: Новий &том:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:38 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Scaling Factor:
uk: &Коефіцієнт масштабування:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Current Volume:
uk: Поточний обсяг:

note: i18n: file: qtplugins/crystal/volumescalingdialog.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, currentVolume)
en: TextLabel
uk: Текстова мітка

note: i18n: file: qtplugins/editor/editortoolwidget.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Bond Order:
uk: Порядок зв’язку:

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::ForceFieldDialog) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::OBForceFieldDialog)
en: Geometry Optimization Parameters
uk: Параметри оптимізації геометрії

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:39 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:207
en: Convergence Criteria
uk: Критерії збіжності

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Energy convergence:
uk: Конвергенція енергії:

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:220
en: Step limit:
uk: Обмеження кроку:

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:59 i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, energyConv) i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:104 i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, gradConv) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:227
en:  units
uk:  одиниць

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:78 i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, stepLimit) i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:75 i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, optimizationStepsSpinBox) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialo
en:  steps
uk:  кроки

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:97 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Gradient convergence:
uk: Градієнтна конвергенція:

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:126 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:39
en: Optimization Method
uk: Метод оптимізації

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:132 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:45
en: Force field:
uk: Силове поле:

note: i18n: file: qtplugins/forcefield/forcefielddialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRecommended) i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:97
en: Autodetect
uk: Автовизначення

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GamessInputDialog)
en: GAMESS Input
uk: Вхідні дані GAMESS

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: In:
uk: У:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: CONV THRESH
uk: ПОРІГ КОНВ

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Multiplicity:
uk: Мультиплетність:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
uk: На основі:

note: i18n: file: qtplugins/gamessinput/gamessinputdialog.ui:254 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Charge:
uk: Заряд:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PQRWidget)
en: Import From PQR…
uk: Імпортувати з PQR…

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: Search
uk: Пошук

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:51 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: name
uk: назва

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:56 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: tag
uk: тег

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: synonym
uk: синонім

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:66 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: formula
uk: формула

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchTypeBox)
en: inchi
uk: inc hi

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:85 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search By:
uk: Пошук за:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Formula:
uk: Формула:

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:132 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download
uk: Завантажити

note: i18n: file: qtplugins/importpqr/pqrwidget.ui:139 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Name:
uk: Ім'я:

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, InsertDNADialog)
en: Insert Nucleic Acids
uk: Вставлення нуклеїнових кислот

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: DNA/RNA Builder
uk: Побудова ДНК або РНК

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:27 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: DNA
uk: ДНК

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:32 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: RNA
uk: РНК

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Nucleic Acids:
uk: Нуклеїнові кислоти:

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:49 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_A)
en: Adenine
uk: Аденін

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:59 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_C)
en: Cytosine
uk: Цитозин

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:69 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_G)
en: Guanine
uk: Гуанін

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:104 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sequence:
uk: Послідовність:

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:120 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, bpCombo) i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:150 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, bpTurnsSpin)
en: the number of base pairs per helix turn
uk: кількість базових пар на оберт спіралі

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:142 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, bpCombo) i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:402 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: Other
uk: інше

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:172 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Bases Per Turn:
uk: Базових пар на оберт:

note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Strands:
uk: Ланцюжків:

[ctx: single-strand DNA]
note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:190 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleStrandRadio)
en: Single
uk: неодружений

[ctx: double-strand DNA]
note: i18n: file: qtplugins/insertdna/insertdnadialog.ui:197 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, doubleStrandRadio)
en: Double
uk: Двомісний

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Peptide Builder
uk: Конструктор пептидів

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:46 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton)
en: Alanine
uk: Аланін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:56 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_2)
en: Arginine
uk: Аргінін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:66 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_3)
en: Asparagine
uk: Аспарагін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:76 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_4)
en: Aspartic acid
uk: Аспарагінова кислота

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:86 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_5)
en: Cysteine
uk: Цистеїн

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:96 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_6)
en: Glutamic acid
uk: Глутамінова кислота

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:106 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_7)
en: Glutamine
uk: Глутамін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:116 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_8)
en: Glycine
uk: Гліцин

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:126 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_9)
en: Histidine
uk: Гістидін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:136 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_10)
en: Isoleucine
uk: Ізолейцин

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:146 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_19)
en: Valine
uk: Валін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:156 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_18)
en: Tyrosine
uk: Тирозін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:166 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_17)
en: Tryptophan
uk: Триптофан

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:176 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_16)
en: Threonine
uk: Треонін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:186 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_15)
en: Serine
uk: Серин

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:196 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_14)
en: Proline
uk: Пролін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:199 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_14)
en: Pro
uk: Про

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:206 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_13)
en: Phenylalanine
uk: Фенілаланін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:216 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_12)
en: Methionine
uk: Метіонін

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:226 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_11)
en: Lysine
uk: Лізин

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:236 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, toolButton_20)
en: Leucine
uk: Лейцин

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:263 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Amino Acids:
uk: Амінокислоти:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:270 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sequence (N to C):
uk: Послідовність (від N до C):

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:283 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Stereochemistry:
uk: Стереохімія:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:319 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: N Terminus:
uk: N-кінець:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:326 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: C Terminus:
uk: C-кінець:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:369 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Structure:
uk: Структура:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:377 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: Straight Chain
uk: Розгорнутий ланцюг

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:382 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: α Helix
uk: α-спіраль

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:387 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: β Sheet
uk: β-лист

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:392 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: 3-10 Helix
uk: 3-10 Спіраль

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:397 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, structureCombo)
en: π Helix
uk: π-спіраль

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:465 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Chain Number:
uk: Номер ланцюга:

note: i18n: file: qtplugins/insertpeptide/insertpeptidedialog.ui:472 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, chainNumberCombo)
en: The chain number for the new peptide
uk: Номер ланцюга нового пептиду

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LammpsInputDialog)
en: LAMMPS Input
uk: вхід ЛАМПИ

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:37 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_7) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:50 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, titleLine)
en: Input file comments
uk: Введіть коментарі до файлу

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:77 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_units) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:97 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, unitsCombo)
en: Select the unit style to be used during the simulation.
uk: Виберіть тип одиниці, який буде використано під час імітації.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:84 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_units) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:104 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, unitsCombo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://lammps.sandia.gov/doc/units.html"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">http://lammps.sandia.gov/doc/units.html</span></a></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd"> 
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css"> 
    p, li { white-space: pre-wrap; } 
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;"> 
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href= "http://lammps.sandia.gov/doc/units.html"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">http://lammps.sandia.gov/doc/units.html</span></a></p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_units)
en: Units
uk: Одиниці

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:131 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, unitsCombo)
en: cgs
uk: c gs

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:136 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, unitsCombo) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:236 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: electron
uk: електрон

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_waterPotential)
en: Water Potential
uk: Потенціал ґрунтової вологи

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:177 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_atomstyle) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:197 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: Select atom_style used by the data file.
uk: Виберіть значення параметра atom_style, використане у файлі даних.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:184 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_atomstyle) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:204 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://lammps.sandia.gov/doc/atom_style.html"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">http://lammps.sandia.gov/doc/atom_style.html</span></a></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd"> 
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css"> 
    p, li { white-space: pre-wrap; } 
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;"> 
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href= "http://lammps.sandia.gov/doc/atom_style.html"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">http://lammps.sandia.gov/doc/atom_style.html</span></a></p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:187 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_atomstyle)
en: Atom Style
uk: Стиль атому

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:211 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: angle
uk: кут

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:216 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: atomic
uk: атомний

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:226 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: charge
uk: заряд

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:231 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: dipole
uk: диполь

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:241 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: ellipsoid
uk: еліпсоїд

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:256 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: meso
uk: мезо

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:261 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: molecular
uk: молекулярний

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:266 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: peri
uk: пери

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:271 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: sphere
uk: сфери

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:276 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: tri
uk: три

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:281 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, atomStyleCombo)
en: wavepacket
uk: хвильовий пакет

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:289 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_readdata) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:299 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, readDataLine)
en: Specify the name to be used for the coordinate file.
uk: Вкажіть назву, яку буде використано для файла координат.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:292 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_readdata)
en: Coordinate Data File
uk: Файл даних координат

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:306 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_therm)
en: Ensemble
uk: Ансамбль

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:327 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_temp) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:748 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:918 i18n: ectx: 
en: Temperature
uk: Температура

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:350 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:360 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, nhChainSpin)
en: Select the number of Nosé-Hoover chains in the NVT ensemble.
uk: Виберіть кількість ланцюжків Носе-Гувера у канонічному (NVT) ансамблі.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:353 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: NH Chains
uk: Ланцюжків НГ

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:396 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:406 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, stepSpin) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:534 
en: Time step for the simulation in units according to "Units" specification.
uk: Крок за часом під час імітації у одиницях, визначених параметрами розділу «Одиниці».

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:399 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Time Step
uk: Крок за часом

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:419 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_4) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:645 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dumpXYZEdit)
en: Filename of the XYZ file to write during the simulation.
uk: Назва файла XYZ для запису даних під час імітації.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:422 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Dump XYZ
uk: Записати XYZ

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:436 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_dimension) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:853 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dimensionCombo)
en: Number of dimensions in the system.
uk: Кількість вимірів у системі.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:439 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_dimension)
en: Dimensions
uk: Розмірності

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:449 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, zBoundaryCombo)
en: Change Z boundary style.
uk: Змінити стиль межі за Z.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:489 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, yBoundaryCombo)
en: Change Y boundary style.
uk: Змінити стиль межі за Y.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:529 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, xBoundaryCombo)
en: Change X boundary style.
uk: Змінити стиль межі за X.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:569 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_boundary)
en: Select boundary Styles in X, Y and Z directions.
uk: Виберіть стилі меж у напрямках X, Y та Z.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:572 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_boundary)
en: Boundary
uk: Межа

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:592 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Number of replicants in X, Y and Z directions.
uk: Кількість копій у напрямках X, Y і Z.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:595 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Replicate
uk: Копіювання

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:615 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, xReplicateSpin)
en: Replicate the X direction.
uk: Копіювати напрям X.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:625 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, yReplicateSpin)
en: Replicate the Y direction.
uk: Копіювати напрям Y.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:635 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, zReplicateSpin)
en: Replicate the Z direction.
uk: Копіювати напрям Z.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:652 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:662 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, runSpin)
en: Total number of timesteps to run the simulation.
uk: Загальна кількість кроків за часом у імітації.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:655 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Total Steps
uk: Загалом кроків

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:688 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Dump Interval
uk: Інтервал запису

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:718 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_8)
en: Set the initial atom velocities for the simulation.
uk: Вкажіть початкові швидкості атомів у імітації.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:721 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Initial Velocities
uk: Початкові швидкості

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:728 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, velocityDistCombo)
en: Select the distribution of initial atom velocities.
uk: Виберіть розподіл початкових швидкостей атомів.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:732 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, velocityDistCombo)
en: gaussian
uk: гаусів

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:737 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, velocityDistCombo)
en: uniform
uk: однорідний

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:745 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_9) i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:755 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, velocityTempSpin)
en: Set the initial atom velocities to match this temperature.
uk: Встановити початкові швидкості атомів, що відповідають цій температурі.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:774 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, zeroMOMCheck)
en: Remove system linear momentum from initial velocities.
uk: Усунути лінійний імпульс системи з початкових швидкостей.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:777 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, zeroMOMCheck)
en: Zero Linear Momentum
uk: Нульовий імпульс

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:787 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, zeroLCheck)
en: Remove system angular momentum from initial velocities.
uk: Усунути момент імпульсу з початкових швидкостей.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:790 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, zeroLCheck)
en: Zero Angular Momentum
uk: Нульовий кутовий імпульс

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:813 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_10)
en: Control the thermodynamic output during the simulation.
uk: Контролювати термодинамічну вихідну потужність під час імітації.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:816 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Output
uk: Вихід

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:823 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Output Interval
uk: Інтервал виводу

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:873 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, thermoStyleCombo)
en: Thermodynamic output style.
uk: Стиль термодинамічного виводу.

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:877 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, thermoStyleCombo)
en: One Line
uk: Одна лінія

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:882 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, thermoStyleCombo)
en: Multi Line
uk: Багато ліній

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:934 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableFormButton) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:992
en: Use Form
uk: Використовувати форму

note: i18n: file: qtplugins/lammpsinput/lammpsinputdialog.ui:954 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, generateButton) i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:1012
en: Generate…
uk: Генерувати…

note: i18n: file: qtplugins/lineformatinput/lineformatinputdialog.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Descriptor:
uk: Дескриптор:

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Translate by:
uk: Перенесення:

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Rotate around:
uk: Обертання навколо:

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:122 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, rotateComboBox)
en: Origin
uk: Початок координат

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:127 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, rotateComboBox)
en: Center of Molecule
uk: Центр молекули

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:132 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, rotateComboBox)
en: Center of Selection
uk: Центр селекції

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:192 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: X-axis
uk: Вісь X

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:199 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Y-axis
uk: Вісь Y

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:206 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Z-axis
uk: Вісь Z

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:220 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Move:
uk: рухатися:

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:228 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, moveComboBox)
en: Selected Atoms
uk: Вибрані атоми

note: i18n: file: qtplugins/manipulator/manipulatewidget.ui:233 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, moveComboBox)
en: Everything Else
uk: Все інше

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConformerSearchDialog)
en: Conformer Search
uk: Пошук конформерів

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, systematicOptionsGroupBox)
en: Method
uk: Метод

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of conformers:
uk: Кількість конформерів:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, systematicRadio)
en: Systematic rotor search
uk: Систематичний пошук обертань

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:47 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, randomRadio)
en: Random rotor search
uk: Випадковий пошук обертань

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, weightedRadio)
en: Weighted rotor search
uk: Середньозважений пошук обертань

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, geneticRadio)
en: Genetic algorithm search
uk: Пошук за генетичним алгоритмом

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:68 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, optimizationStepsLabel)
en: Optimization per conformer:
uk: Оптимізація на конформер:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:94 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, geneticGroupBox)
en: Genetic Algorithm Options
uk: Параметри генетичного алгоритма

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:102 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:112 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, childrenSpinBox)
en: number of children for each parent geometry
uk: кількість дітей для кожної батьківської геометрії

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:105 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Children:
uk: Діти:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:128 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:138 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mutabilitySpinBox)
en: mutation frequency (lower = more frequent mutations)
uk: частота мутацій (нижча = більш часті мутації)

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:131 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mutability:
uk: Мінливість:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:154 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_4) i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:164 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, convergenceSpinBox)
en: number of identical generations before convergence is reached
uk: кількість ідентичних поколінь до досягнення конвергенції

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:157 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Convergence:
uk: Конвергенція:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:180 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Scoring method:
uk: Метод оцінки:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/conformersearchdialog.ui:187 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, scoringComboBox)
en: scoring method for the genetic algorithm (RMSD = geometric distance, energy = lowest energies)
uk: метод підрахунку балів для генетичного алгоритму (RMSD = геометрична відстань, енергія = найменша енергія)

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Optimization algorithm:
uk: Алгоритм оптимізації:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Line search technique:
uk: Техніка пошуку лінії:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, algorithm)
en: Steepest Descent
uk: Найстрімкіший спуск

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:72 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, algorithm)
en: Conjugate Gradient
uk: Спряжений градієнт

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:81 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, lineSearch)
en: Simple
uk: Просто

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:86 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, lineSearch)
en: Newton's Method
uk: Метод Ньютона

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:114 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, enableCutoffs)
en: Limit Non-Bonded Interactions
uk: Обмеження незв’язаних взаємодій

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:126 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Van der Waals cutoff distance:
uk: Відстань Ван-дер-Ваальса:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pair update frequency:
uk: Частота оновлення пари:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: electrostatic cutoff distance:
uk: відстань електростатичного відсічення:

note: i18n: file: qtplugins/openbabel/obforcefielddialog.ui:213 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: "Energy" convergence:
uk: "Енергія» конвергенції:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OpenMMInputDialog)
en: OpenMM Script Builder
uk: Конструктор сценаріїв OpenMM

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_jobScript)
en: Job script:
uk: Сценарій роботи:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:47 i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, jobScriptEdit)
en: script
uk: сценарій

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Input Coords:
uk: Вхідні координати:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Input Topology:
uk: Топологія введення:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:91 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_forceField)
en: Forcefield:
uk: Поле Сил:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:99 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER96
uk: БУРШТИН96

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:104 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER99sb
uk: БУРШТИН99сб

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:109 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER99sb-ildn
uk: ЖУРНАТ99sb-ildn

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:114 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER99sb-nmr
uk: ЖУРНАТ99sb-nmr

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:119 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER03
uk: БУРШТИН03

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:124 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, forceFieldCombo)
en: AMBER10
uk: БУРШТИН10

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:132 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_waterModel)
en: Water Model:
uk: Модель води:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:160 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, waterModelCombo)
en: Implicit Solvent (OBC)
uk: Імпліцитний розчинник (OBC)

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_platform)
en: Platform:
uk: Платформа:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:176 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, platformCombo)
en: Reference
uk: По посиланню

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:181 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, platformCombo)
en: OpenCL
uk: Open CL

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:199 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_precision)
en: Precision:
uk: Точність:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:207 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, precisionCombo)
en: single
uk: Неодружений

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:212 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, precisionCombo)
en: mixed
uk: змішаний

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:217 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, precisionCombo)
en: double
uk: подвійний

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:225 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_deviceIndex)
en: Device Index:
uk: Індекс пристрою:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:245 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_openCLIndex)
en: OpenCL Platform Index:
uk: Індекс платформи OpenCL:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:275 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_nonbondedMethod)
en: Nonbonded method:
uk: Незв'язаний метод:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:283 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, nonBondedMethodCombo)
en: NoCutoff
uk: Без обрізання

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:288 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, nonBondedMethodCombo)
en: CutoffNonPeriodic
uk: Відсікання на періодичному

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:293 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, nonBondedMethodCombo)
en: CutoffPeriodic
uk: Відсічення періодичне

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:298 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, nonBondedMethodCombo)
en: Ewald
uk: Евальд

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:311 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ewaldTolerance)
en: Ewald Tolerance:
uk: Толерантність Евальда:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:337 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_constraints)
en: Constraints:
uk: Обмеження:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:350 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo)
en: HBonds
uk: H Bonds

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:355 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo)
en: AllBonds
uk: Усі облігації

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:360 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constraintsCombo)
en: HAngles
uk: H Кути

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:368 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_constraintTolerance)
en: Constraint Tolerance:
uk: Допуск обмежень:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:394 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_rigidWater)
en: Rigid water?
uk: Жорстка вода?

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:415 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_nonBondedCutoff)
en: Nonbonded cutoff:
uk: Незв'язане відсічення:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:444 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomInitVel)
en: Random initial velocity:
uk: Випадкова початкова швидкість:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:465 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_generationTemp)
en: Generation Temp:
uk: Температура генерації:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:498 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_integrator)
en: Integrator:
uk: Інтегратор:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:506 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, integratorCombo)
en: Langevin
uk: Ланжевен

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:511 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, integratorCombo)
en: Verlet
uk: Верлет

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:516 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, integratorCombo)
en: Brownian
uk: броунівський

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:521 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, integratorCombo)
en: VariableLangevin
uk: Змінна Ланжевен

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:526 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, integratorCombo)
en: VariableVerlet
uk: Змінна Верле

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:560 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_errorTol)
en: Error tolerance:
uk: Стійкість до помилок:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:586 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_collisionRate)
en: Collision rate:
uk: Частота зіткнень:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:632 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_barostat)
en: Barostat:
uk: Баростат:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:645 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, barostatCombo)
en: Monte Carlo
uk: Монте Карло

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:653 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_pressure)
en: Pressure:
uk: Тиск:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:676 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_barostatInterval)
en: Barostat Interval
uk: Баростатний інтервал

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:703 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_reporters)
en: Reporters:
uk: Репортери:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:710 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stateDataCheck)
en: StateData
uk: Державні дані

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:730 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pdbCheck)
en: PDB
uk: P DB

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:740 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_reportInterval)
en: Report Interval:
uk: Інтервал звіту:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:760 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_equilibriationSteps)
en: Equilibration Steps:
uk: Етапи врівноваження:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:780 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_productionSteps)
en: Production Steps:
uk: Етапи виробництва:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:800 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimize)
en: Minimize?
uk: Згорнути?

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:821 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimizeSteps)
en: Max. Minimize Steps:
uk: Макс. Мінімізація кроків:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:841 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_stateDataOptions)
en: StateData options:
uk: Параметри StateData:

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:848 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stepIndexCheck)
en: Step Index
uk: Індекс кроків

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:858 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, timeCheck)
en: Time
uk: час

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:868 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, speedCheck)
en: Speed
uk: Швидкість

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:878 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, progressCheck)
en: Progress
uk: Прогрес

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:888 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, potentialEnergyCheck)
en: Potential Energy
uk: Потенціальна енергія

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:898 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kineticEnergyCheck)
en: Kinetic Energy
uk: Кінетична енергія

note: i18n: file: qtplugins/openmminput/openmminputdialog.ui:908 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, totalEnergyCheck)
en: Total Energy
uk: Загальна енергія

note: i18n: file: qtplugins/plotpdf/pdfoptionsdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::PdfOptionsDialog)
en: PDF Plot Options
uk: Параметри друку PDF

note: i18n: file: qtplugins/plotpdf/pdfoptionsdialog.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum Radius:
uk: Максимальний радіус:

note: i18n: file: qtplugins/plotpdf/pdfoptionsdialog.ui:49 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Step (dr):
uk: Крок (др):

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::XrdOptionsDialog)
en: Theoretical XRD Pattern Options
uk: Параметри теоретичної рентгенограми

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:17 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::XrdOptionsDialog)
en: <html><head/><body><p>The broadening of the peak at the base (in degrees).</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Розширення піку біля основи (у градусах).</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:23 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, spin_max2Theta)
en: <html><head/><body><p>The max 2theta value in degrees.</p><p>Default: 162.00°</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Максимальне значення 2тета в градусах.</p><p>За замовчуванням: 162,00°</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:45 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, spin_peakWidth)
en: <html><head/><body><p>The broadening of the peaks at the base in degrees.</p><p>Default: 0.52958°</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Розширення піків біля основи в градусах.</p><p>За замовчуванням: 0,52958°</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of points:
uk: Кількість балів:

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peak width:
uk: Ширина піку:

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:87 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wavelength:
uk: Довжина хвилі:

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:97 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, spin_wavelength)
en: <html><head/><body><p>The wavelength of the x-ray in Angstroms. </p><p>Default: 1.50560 Å</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Довжина хвилі рентгенівського випромінювання в ангстремах. </p><p>За замовчуванням: 1,50560 Å</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:122 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_numDataPoints)
en: <html><head/><body><p>The number of 2theta points to generate.</p><p>Default: 1000</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Кількість 2тета-точок для створення.</p><p>За замовчуванням: 1000</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/plotxrd/xrdoptionsdialog.ui:141 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Max 2θ:
uk: Макс. 2θ:

note: i18n: file: qtplugins/plugindownloader/downloaderwidget.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: Download Selected
uk: Завантажити вибране

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, atomRadiusLabel)
en: Critical Point Radius:
uk: Радіус критичної точки:

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bondRadiusLabel)
en: Bond Path Radius:
uk: Радіус контуру зв’язку:

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:130 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_radius)
en: Covalent
uk: Ковалентний

note: i18n: file: qtplugins/qtaim/qtaimsettingswidget.ui:135 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_radius)
en: Constant Size
uk: Сталий розмір

note: i18n: file: qtplugins/selectiontool/selectiontoolwidget.ui:21 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Apply Color
uk: Застосувати колір

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:20 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpectraDialog)
en: Spectra Visualization
uk: Візуалізація спектрів

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Scale Factor:
uk: Коефіцієнт масштабу:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:75 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: X-Axis Minimum:
uk: X-Мінімум осі:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: X-Axis Maximum:
uk: X-Максимум осі:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Offset:
uk: Зсув:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Y-Axis Maximum:
uk: Y-Максимум осі:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Y-Axis Minimum:
uk: Y-Мінімум осі:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:156 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Peak Width:
uk: Ширина Піку:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:183 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Peak Threshold:
uk: Піковий поріг:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:190 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Units:
uk: Одиниці:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:205 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_appearance)
en: &Appearance
uk: &Вигляд

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:217 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_colorCalculated) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:376 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_colorImported) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:389 i18n:
en: Set Color…
uk: Встановити колір…

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:237 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Imported Spectra:
uk: Імпортовані спектри:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:276 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font Size:
uk: Розмір шрифту:

[ctx: Size in pixels of the line drawing the spectra]
note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:286 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Line Width:
uk: Ширина Лінії:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:296 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_import) i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:438 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_raw)
en: Show
uk: Показувати

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:312 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, push_import)
en: Imports a tsv of experimental spectra to overlay on the plot.
uk: Імпорт експериментальних спектрів у форматі значень, відокремлених табуляторами, для накладання на графік.

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:315 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_import)
en: &Import…
uk: &Імпорт…

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:328 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Background:
uk: Тло:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:341 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Calculated Spectra:
uk: Розраховані спектри:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:409 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Raw Spectra:
uk: Сирі спектри:

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:457 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_export)
en: &Export…
uk: &Експорт…

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:478 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_exportData)
en: Export Data
uk: Експортувати дані

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:491 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: &Close
uk: За&крити

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:504 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_options)
en: &Options…
uk: &Опції…

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:592 i18n: ectx: property (toolTip), widget (Avogadro::QtGui::ChartWidget, plot)
en: Controls:
    Double left click: Restore default axis limits
    Right click + drag: Move plot
    Middle click + drag: Zoom to region
    Scroll wheel: Zoom to cursor
uk: Керування:
    Подвійне клацання лівою: відновити типові межі осей
    Клацання правою + перетягування: пересування креслення
    Клацання середньою + перетягування: збільшення ділянки
    Коліщатко гортання: зміна масштабу ділянки навколо вказівника

note: i18n: file: qtplugins/spectra/spectradialog.ui:608 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_loadSpectra)
en: &Load data…
uk: &Завантажити дані…

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:65 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Quality:
uk: Якість:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:224 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Very Low
uk: Дуже низький

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:81 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:229 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Low
uk: Низька

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:86 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:234 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:380 i18n:
en: Medium
uk: Середня

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:91 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:239 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: High
uk: Висока

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:96 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combo_quality) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:244 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, resolutionCombo)
en: Very High
uk: Дуже висока

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:104 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_render)
en: Render
uk: Рендер

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/orbitalwidget.ui:128 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, push_configure)
en: Configure
uk: Налаштувати

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:23 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SurfaceDialog)
en: Create Surfaces
uk: Створення поверхні

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Surface:
uk: Поверхня:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:67 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, spinCombo)
en: alpha
uk: альфа

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:72 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, spinCombo)
en: beta
uk: бета-версія

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color by:
uk: Колір за:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:113 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, propertyCombo)
en: Electrostatic Potential
uk: Електростатичний потенціал

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:202 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Resolution:
uk: Роздільна здатність:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:299 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Isosurface Value:
uk: Ізоповерхневе значення:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:348 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Smoothing:
uk: Згладжування:

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:363 i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, smoothingCombo) i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:375 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Light
uk: Світлий

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:385 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, smoothingCombo)
en: Strong
uk: Сильний

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:512 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, calculateButton)
en: Calculate
uk: Обчислити

note: i18n: file: qtplugins/surfaces/surfacedialog.ui:525 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recordButton)
en: Record Movie…
uk: Записати фільм…

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:42 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, esTab)
en: Molecule
uk: Молекула

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, esLabel)
en: Symmetrically equivalent atoms:
uk: Симетрично еквівалентні атоми:

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:79 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lockSymmetryCheckBox)
en: Lock Symmetry
uk: Симетрія блокування

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:109 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, operationsTab)
en: Operations
uk: Операції

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationsLabel)
en: Symmetry elements:
uk: Елементи симетрії:

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:145 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, subgroupsTab)
en: Subgroups
uk: Підгрупи

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:151 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subgroupsLabel)
en: Subgroups:
uk: Підгрупи:

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:214 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, toleranceLabel)
en: Tolerance:
uk: Допуск:

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:225 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, toleranceCombo)
en: Tight
uk: Щільно

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:230 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, toleranceCombo)
en: Normal
uk: Звичайний

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:235 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, toleranceCombo)
en: Loose
uk: Вільно

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:240 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, toleranceCombo)
en: Very Loose
uk: Дуже вільний

note: i18n: file: qtplugins/symmetry/symmetrywidget.ui:248 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detectSymmetryButton)
en: Detect Symmetry
uk: Виявити симетрію

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:42 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, centersTab)
en: Centers
uk: Центри

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formalChargeLabel)
en: Formal Charge:
uk: Офіційне звинувачення:

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, coordinationLabel)
en: Coordination:
uk: Координація:

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:148 i18n: ectx: property (currentText), widget (QComboBox, coordinationComboBox) i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:193 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 6: Octahedral
uk: 6: Восьмигранний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:158 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 1: Linear
uk: 1: Лінійний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:163 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 2: Linear
uk: 2: Лінійний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:168 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 3: Trigonal Planar
uk: 3: Тригональна площина

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:173 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 4: Tetrahedral
uk: 4: Чотиригранний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:178 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 4: Square Planar
uk: 4: Квадрат Планар

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:183 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 5: Trigonal Bipyramidal
uk: 5: Тригональний біпірамідальний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:188 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 5: Square Pyramidal
uk: 5: квадратна піраміда

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:198 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 6: Trigonal Prism
uk: 6: Трикутна призма

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:203 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 7: Pentagonal Bipyramidal
uk: 7: П'ятикутна Біпірамідальна

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:208 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, coordinationComboBox)
en: 8: Square Antiprism
uk: 8: Квадратна антипризма

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:281 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ligandTab)
en: Ligands
uk: Ліганди

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:297 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Monodentate
uk: Однозубий

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:302 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Bidentate
uk: Двозубий

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:307 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Tridentate
uk: Тризубий

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:312 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Tetradentate
uk: Чотиризубчасті

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:317 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Hexadentate
uk: Шестизубчастий

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:322 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Haptic
uk: Тактильний

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:327 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: From Clipboard
uk: З буфера обміну

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:350 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ligandLabel)
en: Ligand:
uk: Ліганд:

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:421 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Groups
uk: Групи

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:427 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group:
uk: Група:

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:437 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: amide
uk: амід

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:442 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: carboxylate
uk: карбоксилат

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:447 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: ester
uk: складний ефір

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:452 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: ethylene
uk: етилен

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:457 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: ethyne
uk: етин

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:462 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: nitro
uk: нітро

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:467 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: phenyl
uk: феніл

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:472 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: phosphate
uk: фосфат

note: i18n: file: qtplugins/templatetool/templatetoolwidget.ui:477 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, groupComboBox)
en: sulfonate
uk: сульфонат

note: i18n: file: qtplugins/vibrations/vibrationdialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, VibrationDialog)
en: Vibrational Modes
uk: Вібраційні режими

note: i18n: file: qtplugins/vibrations/vibrationdialog.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Amplitude:
uk: Амплітуда:

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Avogadro::QtPlugins::BandDialog)
en: Yaehmop Band
uk: Гурт Yaehmop

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:33 i18n: ectx: property (prefix), widget (QDoubleSpinBox, spin_minY)
en: Min y:
uk: Мін. y:

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:52 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cb_plotFermi)
en: <html><head/><body><p>The Fermi level should be known before checking this box. You can discover the Fermi level by performing a density of states calculation and displaying the data (it will be at the top of the data). In addition, if a density of states calculation is performed, the Fermi level here will automatically be set to what was detected during the density of states calculation.</p><p>If this box is checked, be sure the correct Fermi level is set in the spinbox on the right.</p><p>Default: off</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Рівень Фермі має бути відомий, перш ніж ставити прапорець. Ви можете виявити рівень Фермі, виконавши обчислення щільності станів і відобразивши дані (вони будуть у верхній частині даних). Крім того, якщо виконується обчислення щільності станів, тут автоматично буде встановлено рівень Фермі, який було виявлено під час обчислення щільності станів.</p><p>Якщо цей прапорець позначено, переконайтеся, що рівень Фермі правильний. встановлюється у вікні обертання праворуч.</p><p>За замовчуванням: вимкнено</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_plotFermi)
en: Plot Fermi?
uk: Сюжет Фермі?

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:68 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cb_zeroFermi)
en: <html><head/><body><p>Adjust the energies so that the zero is the Fermi? Only available if we are plotting the Fermi level.</p><p><br/></p><p>Default: off</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Відрегулюйте енергії так, щоб нуль був Фермі? Доступно, лише якщо ми будуємо графік рівня Фермі.</p><p><br/></p><p>За умовчанням: вимкнено</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:74 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_zeroFermi)
en: Zero Fermi?
uk: Нуль Фермі?

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:81 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: # of k-points connecting special k-points:
uk: # k-точок, що сполучають спеціальні k-точки:

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Special k-points
uk: Спеціальні k-точки

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:98 i18n: ectx: property (prefix), widget (QDoubleSpinBox, spin_maxY)
en: Max y:
uk: Макс. y:

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:120 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, spin_fermi)
en: <html><head/><body><p>The Fermi Level</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Рівень Фермі</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:142 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, edit_specialKPoints)
en: <html><head/><body><p>Enter special k-points as such:</p><p>L 0.5 0.5 0.5</p><p>G 0.0 0.0 0.0</p><p>X 0.5 0.0 0.5</p><p>That is, &lt;symbol&gt; &lt;x&gt; &lt;y&gt; &lt;z&gt; where x, y, and z are fractional reciprocal space coordinates. Lines will be drawn connecting these k-points on the graph in the order you put them in. Please note that the orientation of your cell may have an effect on the locations of these reciprocal space points.</p><p>If the space group of the crystal has been perceived or set, the special k points will be automatically filled up with the primitive cell high symmetry points for that space group. There are a few space groups will different high symmetry points depending on the lattice (such as if a &gt; b or a &lt; b) - that is taken into account automatically.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Введіть такі спеціальні k-точки:</p><p>L 0,5 0,5 0,5</p><p>G 0,0 0,0 0,0</p><p>X 0,5 0,0 0,5</p><p>Тобто , &lt;символ&gt; &lt;x&gt; &lt;y&gt; &lt;z&gt; де x, y і z є дробові зворотні просторові координати. Буде намальовано лінії, які з’єднуватимуть ці k-точки на графіку в тому порядку, у якому ви їх розмістили. Зауважте, що орієнтація вашої комірки може мати вплив на розташування цих взаємних просторових точок.</p><p>Якщо просторову групу кристала було сприйнято або встановлено, спеціальні k точки будуть автоматично заповнені точки високої симетрії примітивної комірки для цієї просторової групи. Існує кілька просторових груп з різними високими точками симетрії залежно від решітки (наприклад, якщо a &gt; b або &lt; б) - що враховується автоматично.</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:149 i18n: ectx: property (html), widget (QTextEdit, edit_specialKPoints)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'.AppleSystemUIFont'; font-size:13pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:11pt;">GM 0.0 0.0 0.0</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd"> 
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css"> 
    p, li { white-space: pre-wrap; } 
    </style></head><body style=" font-family:'.AppleSystemUIFont'; font-size:13pt; font-weight:400; font-style:normal;"> 
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style= " font-family:'Ubuntu'; font-size:11pt;">GM 0.0 0.0 0.0</span></p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:156 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_numKPoints)
en: <html><head/><body><p>Enter the number of k-points that will be connecting the special k-points. More of these k-points will smooth out the graph, but the calculation may take longer.</p><p>Default: 40</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Введіть кількість k-точок, які з’єднуватимуть спеціальні k-точки. Більше цих k-точок згладить графік, але обчислення може тривати довше.</p><p>За замовчуванням: 40</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:178 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cb_limitY)
en: <html><head/><body><p>Limit the y-range in the plot?</p><p>Default: off</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Обмежити y-діапазон на графіку?</p><p>За умовчанням: вимкнено</p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:181 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_limitY)
en: Limit y-range?
uk: Обмежити y-діапазон?

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:188 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:204 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_numDim)
en: <html><head/><body><p>The number of periodic dimensions.</p><p><br/></p><p>If this is set to 1, the material will be periodic only along the A vector of the crystal.</p><p><br/></p><p>If this is set to 2, the material will be periodic along both the A and B vectors of the crystal.</p><p><br/></p><p>If this is set to 3, the material will be periodic along the A, B, and C vectors of the crystal.</p><p><br/></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Кількість періодичних розмірів.</p><p><br/></p><p>Якщо встановлено значення 1, матеріал буде лише періодичним вздовж вектора A кристала.</p><p><br/></p><p>Якщо встановлено значення 2, матеріал буде періодичним уздовж векторів A і B кристала.</p><p><br/></p><p>Якщо встановлено значення 3, матеріал буде періодичним уздовж векторів A, B і C кристала.</p><p><br/></p></body></html>

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:194 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of Dimensions:
uk: Кількість вимірів:

note: i18n: file: qtplugins/yaehmop/banddialog.ui:220 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_displayYaehmopInput)
en: Display Yaehmop Input?
uk: Відобразити вхід Yaehmop?
