Axel - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Buffer resized for this speed.
nl: Buffer verkleind voor deze snelheid.

en: Could not parse URL.
nl: Kan URL niet verwerken.

en: File size: %s (%jd bytes)
nl: Bestandsgrootte: %s (%jd bytes)

en: File size: unavailable
nl: Bestandsgrootte: niet beschikbaar

en: Opening output file %s
nl: Openen uitvoerbestand %s

en: Server unsupported, starting from scratch with one connection.
nl: Server niet ondersteund, opnieuw beginnen met 1 verbinding.

en: State file found: %jd bytes downloaded, %jd to go.
nl: Statusbestand gevonden: %jd bytes gedownload, %jd te gaan.

en: Error opening local file
nl: Fout bij openen lokaal bestand

en: Crappy filesystem/OS.. Working around. :-(
nl: Niet-fatale fout in OS/bestandssysteem, omheen werken..

en: Error creating local file
nl: Fout bij maken lokaal bestand

en: Starting download
nl: Begin download

en: Connection %i downloading from %s:%i using interface %s
nl: Verbinding %i gebruikt server %s:%i via interface %s

en: pthread error!!!
nl: pthread fout!!!

en: Error while waiting for connection: %s
nl: Fout bij wachten op verbinding: %s

en: Connection %i timed out
nl: Time-out op verbinding %i

en: Error on connection %i! Connection closed
nl: Fout op verbinding %i! Verbinding gesloten

en: Connection %i unexpectedly closed
nl: Verbinding %i onverwachts gesloten

en: Connection %i finished
nl: Verbinding %i klaar

en: Write error!
nl: Schrijffout!

en: Unknown progress bar style "%s"
nl: Onbekende voortgangsbalkstijl "%s"

en: Error in %s line %i.
nl: Fout in %s regel %i.

en: Too many redirects.
nl: Te veel redirects.

en: Redirect loop detected.
nl: Omleidingslus gedetecteerd.

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: Multiple matches for this URL.
nl: Meerdere bestanden passen bij deze URL.

en: Error opening passive data connection.
nl: Fout bij het openen van een data verbinding.

en: Error writing command %s
nl: Fout bij het schrijven van commando %s

en: Connection gone.
nl: Verbinding gesloten.

en: Invalid proxy string: %s
nl: Ongeldige proxy string: %s

en: Connection gone while writing.
nl: Verbinding is verdwenen tijdens het schrijven.

en: Can't redirect stdout to /dev/null.
nl: Fout bij het afsluiten van stdout.

en: Initializing download: %s
nl: Begin download: %s

en: Doing search...
nl: Zoeken...

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Testing speeds, this can take a while...
nl: Snelheden testen, dit kan even duren...

en: %i usable servers found, will use these URLs:
nl: %i bruikbare servers gevonden, de volgende worden gebruikt:

en: No state file, cannot resume!
nl: Geen .st bestand, kan niet resumen!

en: State file found, but no downloaded data. Starting from scratch.
nl: .st bestand gevonden maar geen uitvoerbestand. Opnieuw beginnen.

en: 
    Downloaded %s in %s. (%.2f KB/s)
nl: 
    %s gedownload in %s. (%.2f KB/s)

en: %i:%02i:%02i hour(s)
nl: %i:%02i:%02i uren

en: %i:%02i minute(s)
nl: %i:%02i minute(n)

en: %i second(s)
nl: %i seconde(n)

en: Unable to connect to server %s:%i: %s
nl: Kan niet verbinden met server %s:%i %s
