axel 2.17.8 - en to tr translation catalogue (70 entries)

en: Buffer resized for this speed.
tr: Ara bellek bu hız için yeniden boyutlandırıldı.

en: Could not parse URL.
tr: URL çözümlenemedi.

en: File '%s' already there; not retrieving.
tr: '%s' adlı dosya halihazırda bulunuyor; erişim reddedildi.

en: Incomplete download found, ignoring no-clobber option
tr: Tamamlanmamış indirme bulundu, no-clobber (çakışma önleyici) görmezeden geliniyor

en: File size: %s (%jd bytes)
tr: Dosya boyutu: %s (%jd bayt)

en: File size: unavailable
tr: Dosya boyutu: müsait değil

en: Opening output file %s
tr: %s çıktı dosyası oluşturuluyor

en: Server unsupported, starting from scratch with one connection.
tr: Sunucu desteklenmiyor, tek bağlantı ile baştan başlanıyor.

en: %s.st: Error, truncated state file
tr: %s.st: Hata, eksikli durum dosyası

en: Bogus number of connections stored in state file
tr: Durum dosyasında sahte sayıda bağlantı bulunuyor

en: State file has old format.
tr: Durum dosyası eski biçeme sahip.

en: State file found: %jd bytes downloaded, %jd to go.
tr: Durum dosyası bulundu: %jd bayt indirildi, %jd kaldı.

en: Error opening local file
tr: Yerel dosyayı açarken hata

en: Crappy filesystem/OS.. Working around. :-(
tr: Dosya sistemi veya İS berbat durumda.. Bir şeyler deneniyor. :-(

en: Error creating local file
tr: Yerel dosya oluşturulurken hata

en: 
    Reactivate connection %d
tr: 
    %d bağlantısını tekrar çalıştır

en: Starting download
tr: İndirme başlatılıyor

en: Connection %i downloading from %s:%i using interface %s
tr: %i bağlantısı %s:%i konumundan %s arayüzü kullanılarak indiriliyor

en: pthread error!!!
tr: pthread hatası!!!

en: Error while waiting for connection: %s
tr: Bağlantı beklenirken hata: %s

en: Connection %i timed out
tr: %i bağlantısı zaman aşımına uğradı

en: Error on connection %i! Connection closed
tr: %i bağlantısında hata! Bağlantı kapatıldı.

en: Connection %i unexpectedly closed
tr: %i bağlantısı beklenmedik bir şekilde kapatıldı

en: Connection %i finished
tr: %i bağlantısı tamamlandı

en: Write error!
tr: Yazma hatası!

en: Error while enforcing throttling: %s
tr: Kısmaya zorlanırken hata: %s

en: Too few bytes remaining, forcing a single connection
tr: Geriye çok az bayt kaldığı için tekli bağlantıya zorlanıyor

en: I/O error while reading config file: %s
tr: Yapılandırma dosyası okunurken G/Ç hatası: %s

en: Requested too many connections, max is %i
tr: Çok fazla bağlantı istendi, en fazla %i

en: Error in %s line %i.
tr: %s konumunda, %i. satırda hata.

en: HOME env variable too long
tr: HOME ortam değişkeni çok uzun

en: Unsupported protocol
tr: Desteklenmeyen protokol

en: Secure protocol is not supported
tr: Güvenli protokol desteklenmiyor

en: Too many redirects.
tr: Çok fazla URL yönlendirmesi.

en: Redirect loop detected.
tr: Yönlendirme döngüsü algılandı.

en: Can't change directory to %s
tr: Dizin %s dizinine değiştirilemiyor

en: File not found.
tr: Dosya bulunamadı.

en: Multiple matches for this URL.
tr: Bu URL için birden fazla eşleşme var.

en: Error opening passive data connection.
tr: Pasif veri bağlantısı açılırken hata.

en: Error writing command %s
tr: Komut yazılırken hata: %s

en: Connection gone.
tr: Bağlantı kayboldu.

en: Invalid proxy string: %s
tr: Geçersiz vekil sunucu (proxy) girdisi: %s

en: Connection gone while writing.
tr: Yazılırken bağlantı kayboldu.

en: Too many custom headers (-H)! Currently only %u custom headers can be appended.
tr: Çok fazla özelleştirilmiş üstbilgi (-H)! Şimdilik sadece %u özel üstbilgileri eklenebilir.

en: Can't redirect stdout to /dev/null.
tr: stdout, /dev/null'a yönlendirilemiyor.

en: Error when trying to read URL (Too long?).
tr: URL okunurken hata (Çok mu uzun?).

en: Can't handle URLs of length over %zu
tr: Uzunluğu %zu karakterden fazla olan URL'ler desteklenmiyor

en: Initializing download: %s
tr: İndirme başlatılıyor: %s

en: Doing search...
tr: Arama yapılıyor...

en: File not found
tr: Dosya bulunamadı

en: Testing speeds, this can take a while...
tr: Hızlar test ediliyor. Bu biraz zaman alabilir...

en: Speed testing failed
tr: Hız testi başarısız

en: %i usable servers found, will use these URLs:
tr: %i adet kullanılabilir sunucu bulundu. Bu URL'ler kullanılacak:

en: Speed
tr: Hız

en: Filename too long!
tr: Dosya ismi çok uzun!

en: No state file, cannot resume!
tr: Durum dosyası yok, devam edilemiyor!

en: State file found, but no downloaded data. Starting from scratch.
tr: Durum dosyası bulundu, ancak indirilmiş veri yok. İndirmeye baştan başlanıyor.

en: 
    Downloaded %s in %s. (%.2f KB/s)
tr: 
    İndirilen: %s / %s. (%.2f KB/s)

en: %g %sbyte(s)
tr: %g %sbayt

en: %i:%02i:%02i hour(s)
tr: %i:%02i:%02i saat

en: %i:%02i minute(s)
tr: %i:%02i dakika

en: %i second(s)
tr: %i saniye

en: Can't setup alternate output. Deactivating.
tr: Alternatif çıktı kurulamadı. Devre dışı bırakılıyor.

en: and others.
tr: ve diğerleri.

en: Please, see the CREDITS file.
tr: Lütfen CREDITS dosyasına göz atın.

en: SSL error: %s
tr: SSL hatası: %s

en: SSL error: Certificate error
tr: SSL hatası: Sertifika hatası

en: SSL error: Certificate not found
tr: SSL hatası: Sertifika bulunamadı

en: SSL error: Hostname verification failed
tr: SSL hatası: Ana makine adı onaylanamadı

en: Unable to connect to server %s:%i: %s
tr: Sunucuya bağlanılamadı: %s:%i %s
